Сонник Карта двійка 😴, до чого сниться Карта двійка жінці 💤, що означає побачити Карту двійка у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Карта двійка по Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться карта двійка жінці:

Двійка (карта) – це найменша карта в колоді, тому побачити в сні, що ви граєте в карти і у вас на руках опиняються суцільні двійки, – до неприємних сімейним клопотам. Якщо тим не менше ви виграєте, то період занепокоєння триватиме всього 2 тижні, а після цього ви будете винагороджені сторицею за весь той час, що витратили на своїх рідних і близьких.

Просто побачити у себе в руці карту-двійку – це попередження згори. У цьому випадку червова двійка означає, що через 11 днів вас чекає радість в любові, причому прийде вона з несподіваною для вас боку і змусить вас змінити всі плани, а від багатьох відмовитися назавжди.

Побачити в сні бубновую двійку – чекайте листа, який прийде протягом 20 днів і буде містити в собі відповідь на питання, яке давно не дає вам спокою. Отримавши його, ви зможете переглянути свої цілі і скласти нові плани.

Приснився двійка хрест – це знак біди, що насувається, не поспішайте приймати пропозицію з’їздити в захоплюючу подорож – там вас чекає нещастя. Два місяці постарайтеся нікуди не виїжджати, займіться домашніми справами.

Пікова двійка говорить про те, що ви зробили ставку не на того коня, іншими словами, ви зовсім даремно выслуживаетесь перед начальником – через два місяці його змістять, і ви потрапите в немилість до нового шефа.

Якщо вам сняться всі чотири двійки, то прийміть до уваги лише ту інформацію, яку несе в собі друга карта ліворуч.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ