Сонник Кам’яний круг (кромлех) 😴, до чого сниться Кам’яний круг (кромлех) жінці 💤, що означає побачити Кам’яне коло (кромлех) у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Кам’яне коло (кромлех) за Казко-міфологічному соннику

До чого сниться кам’яний круг (кромлех) жінці:

До чого сниться Кам’яне коло: Якщо ви знаходитесь всередині кам’яного кола – кромлеха, це може вказувати на сильну фізичну чи духовну зв’язок з далеким минулим, можливо, на прагнення до приблизно більш простому, але в той же час повного значення способу життя, де менше відповідальності і стресів.

Кам’яне коло: Якщо сон повторюється часто, вам буде корисно вивчити значення мегалітів в міфах і легендах. См. також Коло, овал

Кам’яне коло бачити в сні – вам потрібно навчитися розслаблятися, на звертати уваги на дрібні проблеми. Кам’яне коло сниться до даремним зусиллям, сварок, але якщо ви будете терплячі, ви будете винагороджені.


1 Кам’яне коло (кромлех) з Англійської соннику

Бачити кам’яний круг (кромлех) у сні означає:

Кам’яний круг – Як би спочатку не використовувалися кромлехи стародавні кам’яні споруди у вигляді кола. – Прим. перши – як храми, обсерваторію, календарі або щось більш езотеричне, – вони оточені нальотом таємниці. Кам’яний круг також вважається символом материнської утроби.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ