7 Місячний день (добу) характеристика дня

7 місячна доба – сприятливий час для активної діяльності. Накопиченої за 6 днів енергії вистачає для будь-яких справ. Сьогодні слова мають величезну силу, тому день хороший для прохань і пояснень.

справи. Бажано в цей день направити всю енергію на активну дію, а не на планування. Особливо хороша для цього друга половина дня. Розпочаті в 7 місячний день справи потрібно завершити сьогодні ж – тоді вони будуть вдалими.

Робота. День підходить для пошуку інвесторів, ділових партнерів, укладення нових договорів. Сприятливий період для розширення кола спілкування, участі в рекламних кампаніях, нових знайомств з корисними людьми. Ідеальний час для розмови з начальством. Можна міняти місце роботи.

Домашні справи. Прибирання, перестановка меблів і будь-які інші справи по дому пройдуть вдало, якщо на них не знадобиться багато часу і сил. В іншому випадку грандіозні зміни краще відкласти до більш сприятливого часу.

гроші. Нейтральний період для грошових операцій. Дрібні покупки, позичання невеликих сум грошей або оформлення міні-кредиту будуть вдалими. Разом з тим, від великих витрат або вкладення грошей в сумнівні заходи бажано утриматися.

Любов, стосунки. Сприятливий час для любовних відносин. Можна визнаватися в любові, обговорювати наболілі і проблемні теми, відновлювати зруйновані відносини. Сказані в цей день слова знаходять велику силу. Тому сьогодні важливо говорити другій половинці, як вона приваблива і красива. В цей день рекомендується неспішний секс з тривалою прелюдією.

Спілкування. 7 місячна доба – ідеальний час для будь-якого спілкування. Знайомства з новими людьми не принесуть дискомфорту, а спілкування зі старими друзями вийде приємним і душевним. Не рекомендується виступати перед великим скупченням людей.

Подорожі. Слушна нагода для одноденних подорожей або відряджень. Така поїздка подарує нові враження і зміцнить душевну рівновагу. Від тривалих поїздок краще утриматися.

Стрижка та догляд за волоссям. У 7 день місячного календаря не рекомендується стригтися. Стрижка може привести до з’ясування відносин з оточуючими людьми. Це відповідний період для фарбування волосся. Новий колір поліпшить самопочуття і подарує впевненість в собі. У цю місячну добу можна робити класичну завивку.

краса і здоров’я. До 7 місяцем діб організм накопичує багато енергії, тому вибити «з колії» його не вийде. Це відповідний період для будь-яких косметологічних процедур. Хворий в цей день одужає швидко. Це сприятливий час для фізичних навантажень Можна влаштовувати невеликі застілля. Алкоголь допускається в помірних кількостях.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ