Сонник Гниди 😴, до чого сняться Гниди жінці 💤, що означає побачити Гнид у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Гниди за Кишенькового соннику

До чого сняться гниди жінці:

До чого сняться гниди, бачити гнид, бити гнид – в реальності ви будете відчувати огиду і презирство до людини. Гниди, що вам сняться, є негативним попередженням про те, що хтось з вашого оточення виявиться зовсім не тим чоловіком, за якого ви його приймали. Швидше за все, ви дізнаєтеся про нього щось таке, що змусить вас докорінно змінити свою попередню думку.


1 Гниди по Соннику Катерини Великої

Бачити гнид у сні означає:

Гниди, яких ви бачите, – це не надто приємне видовище. І сон дійсно носить негативний характер. Якщо вам сняться гниди, потрібно очікувати в реальності якихось неприємностей. Швидше за все, вони будуть пов’язані з тими справами, які вас найбільше хвилюють у даний момент. Якщо вас турбує особисте життя – це виявляться проблеми з обранцем. Якщо ж ви більше стурбовані професійною галуззю, чекайте тут неуспіху, перешкод, затримок і інших нещасть.

  • До чого сняться гниди у себе в волоссі – це хороший сон; ви давно мріяли про якусь справу – скоро вам доручать його.
  • Ви счесываете гнид або тисніть їх – вас очікують неприємності, але вони не змусять вас звернути з наміченого шляху; до всіх неприємностей ви будете ставитися по – філософськи- як до чогось необхідного, як до жертви при сходженні до блага; інше тлумачення сну: розминайте пальці, готуйтеся вам належить вважати ваші гроші.
  • Якщо вам приснилися гниди на голові в іншого людини – сновидіння попереджає про те, що ваші недоброзичливці замишляють проти вас щось недобре. Якщо ви хочете досягти успіху, вам доведеться вступити в боротьбу з ними. Цілком можливо, що ви вже маєте якісь підозри на цей рахунок, недарма у сні з’явилися гниди. Якщо ви зуміли їх розчавити, то наяву ви теж зможете отримати перемогу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ