Сонник довге волосся до чого сняться довге волосся у сні

Довге волосся по соннику

Сон, у якому ви побачили волосся, великої довжини, віщує дорогу. Якщо уві сні ви бачите розкішні довге волосся, значить наяву у вас хороше здоров’я, так само довге волосся символізують багатство.

Сон, у якому чоловіку приснилося, що в нього довжелезні волосся, як у жінки, віщує обман. Приснилося, що ви не можете розчесати волосся або гребінець ламається, таке сновидіння обіцяє неприємності. Так само якщо у сні ти миєш голову і не можеш розчесати волосся, означає, що насправді тебе чекає якась далека дорога або поїздка.

Щоб зрозуміти, до чого сняться довге волосся, потрібно розібратися в деталях свого сновидіння, так як трактувань такого сну можна знайти дуже багато. Приміром, у сонник Мартина Задеки довге волосся віщують примирення з ворогом або ворогом. В езотеричному соннику довжелезні волосся сняться до хвороби тієї людини, чиї волосся ви побачили.

В сонник Хассе бачити, як ростуть волосся, означає розсудливість у справах, заплітати довге волосся до початку нових відносин, ходити з розпущеним волоссям або мити до тривозі, неспокою. Так само довге волосся символ того, що наяву тебе люблять і поважають.

У соннику Міллера розчісувати уві сні довге волосся означає, легковажність наяву.

Ванга трактувала такий сон, як знак духовного зростання і саморозвитку.

Якщо уві сні ви бачите молоду дівчину, у якої стрімко зростає шевелюра, буквально на очах, значить наяву, у вас є якісь нездійсненні мрії, які не зможуть здійснитися.

Сон, у якому молоденька дівчина доглядає за своїми довгими розкішним волоссям, говорить про те, що наяву вона абсолютно не серйозно ставитися до свого особистого життя.

Як говорить сонник, довге волосся — дуже хороший знак уві сні, символ того, що найближчим часом з вами станеться якась приємна подія. Приміром, такий сон може передвіщати отримання подарунка від коханого.

Якщо уві сні ви розчісуєте чиїсь довгі густі волосся, значить, наяву ви дістаєте якогось людини своїми недоречними і непотрібними порадами.

За сонником Фрейда побачити довге волосся у сні означає, невпевненість в собі і замкнутість. Нострадамус говорив про те, що в цілому побачити волосся у сні знак хороший, тільки якщо вони, не сплутані, і мають доглянутий вигляд, тому побачити в сні цей символ – добра ознака.

До чого ще можуть сниться довге волосся

До чого сняться довге волосся для жінок – до необдуманих вчинків, про які доведеться дуже скоро пошкодувати насправді. Сон, у якому волосся плутається, і ви не можете їх прочесати, говорить, про те, що наяву вам варто зупинити свій поганий характер, бути більш лояльної і уважною до людей.

До чого сняться довге волосся для чоловіків – якщо в сні ви купуєте довгі жіночі локони, значить, у дійсності ви зустрінете взаємну любов з якоюсь приємною милою жінкою. Одруженому чоловікові побачити уві сні свою дружину з розпущеними довгими локонами знак того, що в реальності ваша дружина вам зраджує і у неї є коханець. Сон, у якому ви наглаживаете довге доглянуте волосся або торкаєтеся до них, гарантує вам у реальному житті успіх в любові.

До чого сняться довге волосся, коли їх расчесываешь і гребінець не ламається?

Крістіна це сниться до гарних новин!

До чого сниться довге волосся, дивилася на них в дзеркало.

Мені приснилося, що у мене довге волосся, щоб це значило?

Теж саме снилося

А до чого сняться довге волосся подруг?

Волосся дуже довгі пишні чорні

Приснилося, що сьогодні я в чужій ванній і хочеться просити шампунь, так я помила голову милом, а волосся прямі чорні, гладенькі, і як ніби їх побільше, ніж у мене, і достовірніше.

Мій чоловік зараз в армії. Мені приснилося, що у мене довге гарне волосся, світлі, як і в житті. Я бачу тільки кінці волосся, неначе з ким-то стою, але не видно з ким. Але уві сні було відчуття що стою зі своїм чоловіком. Як ось це зрозуміти.

Приснилося, що повернулася в місто, в якому жила раніше з довгими до п’ят волоссям і прямими, не густими як насправді.

Снилися довгі чисті волосся хвилями і меліроване.

У мене коротке волосся по плечі…Приснився сон, що я розпускаю свій хвіст, а мої волосся спадають красивою хвилею по пояс. До чого це?

Приснилися довге волосся, наче за помахом чарівної палички моментально зросли за кілька хвилин, причому такі густі та пишні.

У мене в житті короткі волосся! А наснилися довгі і красиві! До чого?

Снився жираф з довгим волоссям, до чого б це?

Уві сні мені приснилося дівчина, яка розплітала довгу косу, а потім розчісувала волосся.

Не приснилося, що у мене довге хвилясте волосся (тобто якщо б я відпустив їх в реалі, вони були такими ж). Із змін в житті у мене була тільки хвороба. Так що як було сказано — довгий волосся для чоловіка, або ж у людини, яка вам приснився до його хвороби.

До чого сняться світле волосся доглянуті, одна половина голови довгі і друга коротше?

А до чого сниться, що волосся розкішне, у себе на голові?

До чого сниться довга коса?

Бабуся моя ще говорила і до речі була права, що довге волосся до ДАЛЕКІЙ ДОРОЗІ.

До чого сниться сон, що в мене виросли шикарні довгі волосся. І я ними хвалилася своїм подругам.

Приснилося, що у мене довге волосся, і мені роблять компліменти.

Мені наснилися довгі світлі волосся.

Я постриглася близько місяця тому, і сьогодні мені приснилося, ніби я дивлюся фотографії і відео де у мене довге гарне волосся і дуже сумую за ним. Хоча самим справі не шкодую, що відрізала.

Мені приснилося, що у чоловіка довге волосся. До чого б це?

Можливо його чекає дальній від’їзд…

До чого сняться довге волосся. І мені хотіли їх підстригти. Але я не дала це зробити.

Мені приснилася блондинка з довгими волоссям. Цікаво колір волосся і те що вони власне не на тебе означає що такий сон?

Мені снилося моє волосся зросли, що це може означати?

Приснилося, що з шапки чоловіка зібрала довгі світлі волосся (у мене темне, коротке).

Уві сні мені приснилося. Як до нас в гості прийшли не знайомі люди, жінка, чоловік та їх син, запитували бабусю, яка в нашому будинку раніше жила і говорили: «Де няня? Вона тут жила» і їх маленький син теж каже я хочу няню.

Мені наснилося, що я приймала душ і мила голову. Коли я закінчила, я подивилася на себе оголену і побачила, що мої волосся дуже довгі нижче попи і тут же помітила в дзеркалі відображення одного хлопця, він дивився на мене (раніше у мене були до нього сильні почуття, але з часом ми довго не бачилися і все ніби пройшло, але уві сні він знову мені подобався). Я його прогнала, але була рада, що він побачив мене з такого ракурсу і побачив мої довгі та розкішні волосся, які все неналежне ззаду прикривало, як-то так.

Я недавно дуже коротко підстриглася (ну, як завжди), а сьогодні приснилося, що у мене волосся галузі довгі нижче плечей, і мене це дратує, і навіть ображає я ж їх тільки підстригла, а вони вже відросли і я не знаю, як їх прибрати, причому я зараз волосся обесцвечиваю, свій колір у мене темно-русявий, а волосся наснилися каштанового майже чорного кольору, кольору як графіт. Що це означає?

Довге волосся означає до заміжжя.

Що означають довге волосся, не дуже густі, хоча зазвичай вони у мене густі і на даний момент середньої довжини?

Довге волосся сняться до далекій дорозі.

Мені приснився сон, ніби у мене довге пишне волосся, але вони нарощені, тобто не мої! І були вони різних кольорів, руді, русяве! Я ними захоплювалася, хотіла, щоб завжди такими були! До чого цей сон може бути?

Сняться зім’яті волосся русяве.

До чого сняться довге волосся заплетене в косу?

Доброго дня! Скажіть будь ласка до чого приснився сон моєму чоловікові, що у мене довге волосся і красиві довге волосся, насправді вони у мене до плечей. І ще у нього був повний рот мого волосся, і він їх витягував.

Мені наснилося що в мене густі довге доглянуте волосся і я їх спрыскивала гелем. До чого це?

Підкажіть будь ласка, до чого це? Мені наснилося що в мене нарощені шикарні довгі волосся і я стала блондинкою, хоча на яву я темно-русява і волосся по плечі негусто.

У мене насправді короткі світле волосся. А тут сниться, що у мене волосся до пояса і темного кольору. Я беру пучок волосся, і він випадає. В результаті у мене залишаються короткі волосся. Що б це могло означати?

Наснилося що в мене шикарні довгі волосся, і я йду по вулиці.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ