Сонник до чого сниться спідниця уві сні

Спідниця є дуже важливою і невід’ємною частиною дамського гардероба. Вона надає впевненості жінок і привертає увагу чоловіків.

Спідниці шиють з найрізноманітніших тканин і всіляких форм, так що кожна жінка може вибрати спідничку по своїй фігурі і смаку. Але от цікаво, до чого сниться спідниця? Причому, як каже сонник, спідниця може грезиться не тільки жіночої статі, але і чоловікам і навіть дітям. Що ж пророкують нам такі сни? Давайте розбиратися.

Жіночний образ

Існує думка, що спідниця уві сні несе прихований еротичний підтекст. Це безпосередньо пов’язано з тими частинами тіла, які приховані під нею. Але не варто забувати і про те, що уві сні мають значення абсолютно всі деталі, інакше тлумачення не буде повним. Тому постарайтеся згадати довжину спіднички, її колір і форму, загалом, абсолютно все. А тепер приступимо до тлумачення.

Довга спідниця є символом вашого розсудливості, тобто свої таємні бажання і думки ви тримаєте під контролем, не дозволяючи виставляти їх напоказ перед суспільством. Іншими словами, в житті ви носите якусь маску скромною пристойної дівчини, не будучи такою насправді. Але свою справжню сутність ви ховаєте десь глибоко в душі.

Якщо спідниця уві сні дуже довга, а саме в підлогу, значить, зараз ви на висоті. Ви завжди стежте за собою, своїм здоров’ям і своїми словами, займаєтеся спортом і саморозвитком, що викликає захоплення і повагу оточуючих. Також довгі спідниці можуть означати захищеність сновидця і уособлювати підтримку з боку рідних і близьких в реальності.

Не дарма існує думка: чим довше спідниця, тим довше триватимуть залицяння. Чоловіки люблять у жінках загадку, а що може бути більшою загадкою, ніж довга спідниця? Вона все приховує, і чоловікові доводиться додумувати, що робить жінку ще більш бажаною і сексуальною.

Але якщо приснилася спідниця непоказна, зверніть увагу на свою зовнішність. Швидше за все, це знак, що ви не так привабливі для свого партнера, і це може негативно позначитися на відносинах.

Коротка ж спідниця має протилежне значення. Ви занадто відкриті і можете в будь-який момент стати жертвою обману або зради. Тому дотримуйтеся наступних порад:

  • Не довіряйте малознайомим людям.
  • Не йдіть на поводу у почуттів і бажань, який вам сподобався чоловік не повинен у перші ж дні мати доступ до вашого серця, гаманцю і житла.
  • Навіть самим близьким друзям і родичам не розповідайте подробиці особистого життя.

Також коротка юбчонка уві сні показує, що наяву поруч з вами немає близьких людей, яким ви могли б довіритися і звернутися за допомогою. А якщо при цьому вона ще й брудна, приготуйтеся до того, що доведеться самостійно протистояти нападкам оточуючих, пліток і обмовам. Але Бог не дає нам випробувань, з якими не в силах впоратися, тому і вам дано ці випробування, щоб стати сильнішими.

Існує ще один варіант тлумачення сновидіння про спідницях. Можливо, незабаром у вас буде любовну пригоду, і коротка спідничка є символом несерйозності цих відносин.

Синій, білий, блакитний – вибирай собі будь-який

Цікавлячись, до чого сниться спідниця, зверніть увагу на її колір, оскільки це важливо. Червона спідниця передрікає сновидінню поповнення життєвих сил і енергії, а також чудовий настрій. А позитивно налаштовані, усміхнені люди завжди привертали увагу оточуючих, тому приготуйтеся до несподіваного знайомства, але ваші стосунки не підуть далі гарячого флірту. Не дарма ж червоний колір завжди уособлював пристрасть, а довгі міцні відносини на одній пристрасті не побудувати.

Але якщо ви людина сімейна і заводити інтрижки на стороні не плануєте, то спідниця червоного кольору у вашому сновидінні обіцяє несподівану радість найближчим часом. Для чоловіків цей сон говорить про шаленому бажанні володіти конкретною жінкою.

Зазирнемо знову в сонник, спідниця білого кольору символізує щирість почуттів в парі, оскільки цей колір завжди асоціювався у людей з чистотою і невинністю. Побачили нову білу спідницю чекають тривалі, ніжні, чисті стосунки.

Не лякайтеся, якщо вам примарилася чорна спідничка. У багатьох цей колір викликає неприємні асоціації, пов’язані з жалобою. Але уві сні, втім, як і в житті, це не завжди так. Це сновидіння з чорною спідницею говорить про майбутні труднощі, пройшовши через які ви станете сильніше і пізнаєте свої можливості.

Має значення також стан даного предмета одягу. Так, нова спідниця обіцяє білу смугу у вашому житті. Удача буде супроводжувати вам у всьому, вирішаться давні проблеми, налагодяться стосунки з оточуючими. Також це прекрасний час для того, щоб заявити про себе на роботі і завести нові корисні знайомства.

Міряти чужу спідничку у сні означає, брати на себе вантаж проблем іншої людини. Крім того, можливі сварки з людьми, непотрібні турботи і клопоти. А от купувати нову спідницю, ну і, відповідно, міряти її, означає, що незабаром вас чекає радісна новина чи подія. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ