Сонник до чого сниться сонце яскраве

Люди завжди шанували сонце як джерело життя на землі, але одночасно і боялися його, бо як пекучі сонячні промені могли принести з собою посуху і голод.

У тлумачень сновидінь відбилася ця двоїста природа денного світила. Як вважає Сучасний суміщений сонник, сонце в нічних видіннях — сприятливий знак, що обіцяє радість, добробут і прекрасну майбуття.

Але є і попереджувальні значення бачень, у яких приснилося сонце. Наприклад, якщо вам примарилось, що ви ховаєтеся від яскравого світла і палючої спеки в тінь, значить, наяву ви не візьметеся за важку справу, однак тим самим позбавите себе і солідного заробітку. Так трактує цей сюжет Сонник за алфавітом.

Щоб зрозуміти, до чого сниться сонце, воно віщує вам майбутню радість або попереджає про якусь небезпеку, а може бути, дає якусь пораду, варто згадати, яким саме було денне світило у ваших видіннях. Сонники виділяють кілька основних сюжетів, в яких людям доводиться бачити сонце уві сні.

  • Небесне світило знаходиться в зеніті.
  • Воно пробивається крізь хмари.
  • Хмари, навпаки, закривають сонце.
  • Пригрезился захід або схід.
  • На небі одночасно видно сонце і місяць.
  • Уві сні денне світило може опинитися на небі і вночі.
  • Привиділося сонячне затемнення.
  • Ви одягаєте окуляри, тому що сонце світить дуже яскраво.
  • Ви засмагали або обгоріли, або навіть отримали сонячний удар.

Щоб розібратися, що означають всі ці сюжети, звернемося до традиційним і сучасним сонникам.

Небесний світ і хмари

Якщо наснилося сонце в зеніті, пише Сонник Міллера, це означає, що ваші амбіції будуть реалізовані, а можливості дуже великі. Бачити уві сні світило високо в небі, значить, що ви вмієте отримувати насолоду від життя, а ваші розумові здібності досить високі, — вважає Сонник Медеи.

Тлумач Дмитра та Надії Зими уточнює, до чого сниться сонце в зеніті: це означає, що завершено певний етап вашого життя, і ви отримаєте те, що заслужили, — але це не привід спочивати на лаврах, потрібно рухатися далі. Бачити плями на обличчі світила, — означає, що вам пора перестати сумніватися у власних здібностях і почати робити рішучі дії.

Для шанувальників азарту хорошою ознакою буде бачити уві сні сліпий дощ. Якщо в небі хмари, а з них ллються потоки води, але при цьому видно яскраве сонце, — це обіцяє виграш в азартні ігри наяву. А от якщо в сонячний день почався град, то доля готується піднести вам такий сюрприз, який вас шокує, — пише Сонник за алфавітом.

Як тлумачить Жіночий сонник, сонце, що пробивається крізь клуби хмар, віщує закінчення складного періоду в життя, незабаром все має піти на лад, і цьому сприятиме посмішка фортуни. Бачити уві сні сонячні промені, які пробиваються крізь грозові хмари, — незабаром грошові справи сновидця значно покращаться, трактує Малий Велесов сонник.

Якщо у своїх мріях ви знаходитесь усередині будинку і бачите, що в вікна пробивається яскраве сонце, освітлюючи поступово всю кімнату, — це сприятливий знак, що передвіщає благополучне життя і повагу оточуючих. Циганський сонник каже, що сон, сонце в якому заливає світлом весь будинок, сімейному людині віщує появу на світ талановитого і доброчесної спадкоємця. Коли уві сні ви входите в будинок, яскраво освітлений сонячними променями, таке бачення обіцяє несподіване збагачення.

Бачити під час нічного відпочинку, що яскраво світило сонечко, і раптом його закрили хмари, — попереджувала сновидіння. Воно застерігає сплячого від необачних дій, тому що найближчим часом обставини будуть не самими сприятливими. Тим не менш, якщо приснилося сонце, яке ховається за хмарами, не варто дуже переживати: у вас вистачить кмітливості і наполегливість, щоб подолати складності і стабілізувати фінансову ситуацію і особисте життя.

Схід і захід

У багатьох народів є ритуали, пов’язані з очікуванням сходу денного світила. Однак бачити себе в мріях, які чекали сходу сонця — не самий сприятливий знак. Якщо вам пригрезился такий сюжет, Сонник Езопа радить відмовитися від спроб тотального контролю над ситуацією — навряд чи ви зможете змінити розвиток подій, так що постарайтеся діяти згідно з обставинами, а не йти їм наперекір.

А ось бачити, як в небі над горизонтом з’являється яскраве сонечко — дуже сприятливий знак. Згідно з різними тлумачам, в залежності від обставин життя сновидця, це може означати і отримання якихось радісних звісток, і завершення смуги життєвих труднощів, і успіх у справах.

До чого сниться сонце, якщо уві сні ви спостерігаєте його захід? Тут думки традиційних і сучасних тлумачів розходяться. Наприклад, Сонник Міллера, Сонник каже, що сонячний захід у мареннях — це провісник погіршуються обставин. Треба обережніше поводитися з грошима, не ризикувати, затіваючи нові справи, і уважніше виконувати службові обов’язки.

Однак Сонник XXI століття дає протилежне трактування: якщо ви побачили уві сні захід, значить, ви отримаєте достойну винагороду за свої труди. Захід в даному випадку символізує завершення одного етапу життя і початок наступного, на якому ви також зможете домогтися високих результатів.

Якщо на небі у вашому сновидінні одночасно опинилися сонце і місяць, говорить Китайський імператорський сонник, це віщує матеріальне благополуччя в домі. Якщо сновидця висвітлюють своїми променями сонце і місяць, то йому забезпечене просування по кар’єрних сходах.

Сонячний диск і місяць на небі, пригрезившиеся одночасно, можуть також означати, що незабаром здалеку прийдуть добрі вісті. Єврейський сонник вважає, що такий сюжет означає знайомство із симпатичною дівчиною чи хлопцем) наяву. А ось якщо уві сні місяць разом з сонечком впали з неба, то спящему потрібно подбати про здоров’я батьків.

До чого сниться сонце, яке у вашому сновидінні світить вночі? Якщо серед темряви з’являється яскраве світило, каже Український сонник, значить, усі ваші біди і нещастя вже позаду. Якщо у вашому сні сонечко світить вам вночі, можна вважати, що воно вказує вам дорогу в «світле майбутнє», залиште всі сумніви і сміливо рухайтеся вперед, до своєї мети.

Затемнення і сонячні ванни

Всі сонники сходяться в тлумаченні того, до чого сниться сонце у фазі затемнення, — це дуже яскраве попередження, що настають несприятливі часи. Велике багряне сонце може приснитися тоді, коли хтось хоче помститися за якийсь непристойний вчинок, здійснений вами в минулому. Але, мабуть, це всі несприятливі значення «сонячних» сновидінь.

Коли у ваших мріях сонечко світить дуже яскраво, сліпить очі, і ви одягаєте окуляри, — значить, ви марно слухаєте поради оточуючих, які можуть вам зашкодити. Якщо денне світило вам сліпить очі, — Східний жіночий сонник радить серйозно зайнятися своїм здоров’ям. У сновидінні ви дивилися на сонячний диск у всі очі і не відчували ніякого незручності, — значить, ви здатні знаходити гармонію між зовнішніми обставинами і своїм внутрішнім світом.

До чого сниться сонце, яке горить дуже яскраво? Сучасний сонник радить уважніше поглянути на оточення — ймовірно, хтось хоче здаватися краще, ніж він є. Постарайтеся не помилитися, щоб потім не розчаруватися. Якщо примарилось, що сонечко яскраво світить, і ви відправляєтеся на пляж засмагати, захопивши парасоля від сонця, — наяву не поспішайте кидатися в нові романтичні відносини.

У сновидінні сонечко яскраво світить, але не гріє вас, — виходить, наяву ви недостатньо відчуваєте любов і турботу ваших близьких. Не соромтеся сказати їм про це. Якщо вас гріє сонце у сні, говорить Сонник Езопа, значить, ваші стосунки з близькими гармонійні, ви відчуваєте їх любов, і самі дбаєте про домочадців і друзів.

Якщо вам приснилося засмагати на пляжі, каже Сонник за алфавітом, то це не самий щасливий сон. Він означає, що вам потрібно уважніше ставитися до власного здоров’я. Також засмагати на пляжі може означати, що вам потрібно уважніше ставитися до людей, щоб вони від вас не відвернулися.

Якщо ж примарилось засмагати в горах, то це означає, що ви прагнете до нових знань, які допоможуть вам у просуванні по життєвому шляху. Також засмагати під променями гірського сонця в сновидінні може означати, що вам необхідно переоцінити власні життєві пріоритети. Примарилось обгоріти, приймаючи сонячні ванни, — наяву не варто розраховувати на підтримку з боку друзів і домочадців — ви і самі прекрасно впораєтеся з вашими справами. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ