Сонник до чого сниться м’яч (футбольний)

Сни становлять важливу частину нашого життя, і бачення в них різноманітні. Тому ще з давніх часів люди почали замислюватися і розгадувати їхнє значення. Так з’явилися сонники.

Якщо ви цікавитеся цим, то ми готові поділитися з вами своїми знаннями з цієї області. І сьогодні наша тема: до чого сниться м’яч.

Побачивши сновидіння, де вам пощастило грати у футбольний м’яч, можете розслабитися і не переживати. Цей сон означає міцне здоров’я й успіх у всіх починаннях. Таке благополучне майбутнє обіцяє нам Міллер.

Але при цьому, попереджає сонник, спущений м’яч говорить про необхідність не квапити події і відкласти важливі справи на деякий час. Можливо, не все із задуманого вийде здійснити зараз, потрібно витримати паузу.

Сновидцам, побачив волейбольний м’ячик, відлетів за межі ігрового поля, безсумнівно, варто розслабитися, адже найближчим часом вас чекає перерва у трудовій діяльності. Швидше за все, начальство відправить вас в довгоочікувану відпустку.

Якщо ж вам приснився баскетбольний м’яч, а грали ви при цьому у волейбол, будьте пильні та уважні до оточуючих. Не виключено, що хтось розпускає плітки і плете інтриги навколо вашої персони.

Також волейбольний м’яч може попереджати вас про надмірної захопленості роботою. Не забувайте, що є ще будинок, сім’я та діти, вони потребують вашої любові і вашої уваги.

Той, кому уві сні довелося грати у футбольний м’яч і забити гол в ворота, може по праву вважати себе щасливчиком. В житті вас чекає грошова прибуток. Крім того, цей сон може означати зустріч зі старим знайомим або ж близьким другом, зв’язок з яким була втрачена на довгий період часу.

Можливо, з тих чи інших причин вам довелося роз’їхатися, і спілкування перервалося, але найближчим часом ви обов’язково зустрінетеся, і ваша дружба відновиться. Тим, у кого в житті не відбувалося таких розлук, цей сон обіцяє зустріч і нове знайомство. Ця людина надовго увійде у ваше життя, і буде мати для вас особливе значення.

А до чого сниться м’яч, нерухомо лежить на землі? Таке бачення означає швидке настання сприятливого періоду в житті сновидца. Турботи, клопоти і проблеми, що супроводжували вас останнім часом, підуть, ви зможете розслабитися і зітхнути на повні груди. Насолодіться цим моментом і відпочиньте як слід, спокій і умиротворення потрібні вам зараз як ніколи.

Інші деталі

Мають значення і інші тонкощі сновидіння про м’ячі:

  • Колір.
  • Дії з ним.
  • Розмір.

Давайте розберемо докладніше кожен з цих пунктів. Отже, кольоровий м’ячик попереджає про прийдешнє перешкоду, для подолання якого доведеться докласти зусилля. Але воно того варто, адже в результаті до вас прийде успіх, яка буде супроводжувати вам у всьому.

Якщо ви побачили сон, м’яч в якому мав незвичайний, нестандартний розмір, скоро вам надійде така ж незвичайна пропозиція. Ваше завдання – не поспішати з відповіддю, а гарненько все обдумати. Це рішення має бути зваженим.

Вам довелося грати в дитячий м’яч? Значить, будь-які перешкоди, що зустрічаються на життєвому шляху, ви будете змітати з безпосередністю, властиву дитячому віку. Деякі ви навіть не помітите – так швидко і легко пройдете через них.

Втрата м’яча у сні обіцяє які-небудь цінні знахідки або покупки. Якщо ви давно планували щось придбати, то найближчим часом ця задум здійсниться.

Купівля м’ячика означає нове знайомство, що обіцяє вирости в міцну дружбу. Ця людина стане для вас не тільки чудовим другом, але і справжньою опорою, підтримкою в житті.

У мріях ви спостерігали, як м’ячик котиться до ваших ніг? Чекайте звісточку від давнього друга або знайомого. А ось гра дітей у воді з м’ячем передрікає веселе і безтурботне проведення часу. Не виключено, що ви станете гостем на веселій гучній вечірці. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ