Сонник до чого сниться лікар

До лікарської допомоги ми користуємося тоді, коли розуміємо, що самостійно не в силах впоратися з порушеним рівновагою у власному організмі. Але якщо лікар нам в нічних видіннях, це може означати безліч майбутніх подій, як приємних, так і не дуже.

Як свідчить магічний сонник, лікар, що прийшов до вас в сновидінні, може бути сигналом того, що ви занадто тривожитеся про стан свого здоров’я, хоча для цього немає об’єктивних причин.

До чого сниться лікар, коли ви більше не можете згадати інших деталей свого сновидіння, і пам’ятайте тільки, що вам пригрезился доктор? Оскільки у багатьох народів вважалося, що лікувати людей можуть тільки навчені і знаючі люди, лікарі шанувалися за мудреців. І якщо ви бачили уві сні доктора, незабаром вам може знадобитися весь ваш досвід, мудрість і знання, які ви встигли придбати у своєму житті.

Щоб зрозуміти більш точно, до чого сниться лікар саме вам і саме зараз, потрібно постаратися пригадати і інші деталі нічного бачення:

  • Чи бачили ви лікаря в стінах лікарні або за її межами?
  • Були у доктора на прийомі або чекали в коридорі?
  • Яка спеціальність була у лікаря, який вам приснився?
  • Чи розмовляли ви з доктором тільки про «справу» або у вашому баченні вас пов’язували більш близькі стосунки?
  • Може бути, ви самі опинилися в ролі доктора?

В лікарні та за її межами

Як свідчить Жіночий сонник, лікар може примаритися молодий особі у тому випадку, якщо вона занадто багато часу приділяєте розвагам, які не кращим чином позначаються на її самопочутті і зовнішньому вигляді.

Якщо жінка побачила сон, в якому фігурує лікарня і доктор, але інших подробиць сновидица пригадати не може, швидше за все, нічні марення говорять про погіршення самопочуття. Після такого сну варто поберегтися від зайвих навантажень, щоб дійсно не захворіти.

Як вважає Китайський імператорський сонник, лікар, до якого ви йдете на прийом, може означати, що насправді ви опинилися в складній життєвій ситуації, і не можете зрозуміти, як з неї вибратися. Лікарня і доктор в цьому випадку символізують, що вам потрібна стороння допомога, щоб впоратися з життєвими обставинами. Не соромтеся попросити допомоги у друзів або рідних — вона виявиться як не можна більш до речі.

Коли чоловік бачить у сні, що він розповідає лікаря про своєму нездужанні, але місце дії в сновидінні — не лікарня, а лікар прийшов за викликом на будинок, Сонник для всієї родини радить сновидінню приділити більше уваги своєму здоров’ю наяву.

Коли ж чоловік бачить у мріях, що він знаходиться на вулиці, а повз нього пролітає карета «швидкої допомоги» з включеною сиреною, — це попередження про те, що потрібно буде проявити максимальну обережність за кермом автомобіля.

Якщо чоловікові сниться сон, лікар в якому бере його у себе в кабінеті, Сонник Распутіна каже, що бачення віщує спящему шану і повагу за якийсь видатний вчинок, який буде здійснений у найближчому майбутньому. Якщо ж на прийом до лікаря у своєму сновидінні прийшла жінка, наяву їй належить вирішувати майнові питання, пов’язані з оформленням великої кількості паперів.

Проходити у своїх мріях медогляд у декількох фахівців у білих халатах, — вам доведеться незабаром влаштувати велике родинне свято. Можливо, що вам не дуже хочеться брати на себе всі пов’язані з цим клопоти, але зробити це буде необхідно для власного ж блага.

Примарилось, що ви чекаєте прийому лікаря в загальній черзі, — незабаром вас запросять на велику вечірку, де ви зможете весело провести час. А якщо приснився лікар, поспішає відвідати іншого хворого, — наяву вам доведеться старанно попрацювати, але за це ви отримаєте хорошу винагороду.

На прийомі у спеціаліста

Немає нічого дивного в тому, що жінкам частіше інших докторів може снитися саме «жіночий лікар». А що кажуть сонники? До чого приснився лікар-гінеколог?

Якщо приснився гінеколог, який оглядає сновидицу на кріслі, бачення говорить про те, що спляча відчуває деяку дисгармонію у своїй сексуального життя.

Якщо вам приснилося, що гінеколог проводить огляд, і при цьому ви помічаєте гострі і блискучі лікарські інструменти, швидше за все, в реальності ви стурбовані тим, що не виходить зачати дитину. Не варто вдаватися до «народних» методів, — саме гінеколог допоможе вам розібратися у вашій проблемі.

Коли лікар-гінеколог в мріях говорить сновидице, що жінка вагітна, — такий сон передвіщає значні зміни в житті. Це не обов’язково буде народження дитини, зміни можуть статися і в інших сферах життя, але вони обов’язково будуть позитивними. Коли чоловік бачить сон, що він — гінеколог, сон символізує, що в найближчому майбутньому благополуччя сім’ї буде залежати виключно від його дій.

Також цікаво, до чого сниться зубний лікар. Найпростіше пояснення, чому пригрезились лікарня лікар-стоматолог, — це те, що у вас дійсно є проблеми з зубами, і ваш організм підказує вам потрібно відвідати дантиста.

Якщо примарилось, що стоматолог видаляє у вас здоровий зуб, то сновидіння — це рада навчитися більш точно та ясно висловлювати свої думки, щоб вам було простіше знайти спільну мову з оточуючими. Видалений зуб дійсно був хворим — хтось із вашого оточення наяву розпускає про вас безглузді чутки, і ви хотіли б припинити цю ситуацію.

Коли дантист уві сні вилікував вас, і ви сияете «голлівудською посмішкою, значить, одужає хтось з ваших родичів. А якщо всі і так здорові, ваша родина покращить своє матеріальне становище.

Бачити серед людей у білих халатах логопеда, — сон попереджає, що в деяких ситуаціях вам потрібно навчитися тримати язик за зубами. Бути самому в сні логопедом — наяву вам потрібно навчитися більш розумно використовувати свій час.

Виявитися в сні пацієнтом окуліста, — у реальному житті ви більше довіряєте думку оточуючих, ніж власним. Не потрібно сумніватися в своїх силах. Бути самому окулістом уві сні, — зуміти наяву раптово знайти вихід зі складної ситуації, буквально «прозріти» і здивуватися, як же ви раніше не помічали такого простого рішення.

Неврачебные відносини

Якщо ви бачите уві сні людину у білому халаті, але точно знаєте, що це не справжній доктор, а переодягнений самозванець, сонники попереджають, що наяву вам належить смуга життєвих випробувань. Запобігти її навряд чи вийде, але можна зібрати волю в кулак, застосувати всі свої позитивні якості, і тоді труднощі принесуть вам не розчарування, а новий цінний досвід, який стане в нагоді вам надалі.

До чого сниться лікар, з яким у сні вас пов’язують не професійні відносини «лікар — пацієнт», а відносини особистого плану?

Бути зі своїм лікуючим лікарем на одному світському заході, наприклад, на вечірці, і при цьому вести невимушену розмову, — означає, що ваші комерційні або службові справи незабаром зміняться в кращу сторону і будуть приносити вам більше фінансової віддачі. Можливо, що вам належить тривале службове відрядження, за результатами якої вам буде гарантовано повагу колег і грошове заохочення.

Для жінки побачити доктора в неформальній обстановці, але в його формених білих одежах, — означає, що незабаром її чекає зустріч з людиною, з яким у сновидицы складуться стосунки. А ось якщо дама за сюжетом сновидіння збиралася стати дружиною доктора, сонник Міллера, сонник каже, що сплячій в реальності потрібно бути дуже обережною у справах і грошових операціях. Ймовірно, що за її рахунок захочуть поживитися шахраї, так що пильність буде зовсім не зайвою.

Бути самому лікарем у своєму сновидінні, але не пам’ятати, яка у «доктора» була спеціалізація, — Магічний сонник схильний трактувати ці мрії як бажання сплячого займатися вирішенням проблем оточуючих замість того, щоб навести порядок у власному житті. Такий сон — сигнал про те, що вам на деякий час стоїть «забути» про чужих проблемах і зайнятися своїми власними.

Як можна бачити, лікарі нам сняться не тільки тому, що наше здоров’я і самопочуття вимагає до себе підвищеної уваги. Часом сни про докторів, — це добрі прикмети, або заклик звернути увагу зовсім не на «медичні» сторони життя. І якщо зрозуміти це, є шанс зробити своє життя кращим і щасливішим. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ