Сонник до чого сниться кулон у сні

Сновидіння, в яких людина бачить прикраси, як правило, є провісниками світлих подій у його житті. Відповідь на питання, до чого сниться кулон, залежить від матеріалу, форми і дій людини з ним уві сні.

Якщо ви бачите золотий кулон на ланцюжку, надітий на шию іншої людини, то вам варто приділяти менше уваги життя сторонніх людей. Сонники радять припинити ретельне з’ясування чужих подробиць, а замість цього більше уваги приділити своїм близьким.

Якщо така прикраса з золотим ланцюжком надіто на шию сновидця, то в найближчому майбутньому ця людина досягне успіху в своїх справах і досягне поставлених цілей.

Щоб дізнатися, що з приводу таких сновидінь говорить сонник, кулон слід уважно розглянути. Залежно від матеріалу, з якого зроблений предмет, тлумачення може розрізнятися:

  • Прикраса зі срібла передвіщає багато радісних подій наяву. Сонник Феломены каже, що таке сновидіння може навіть свідчити про наявність магічних здібностей у людини.
  • Як тлумачить сонник, кулон платиновий або золотий – чекайте приємних новин.
  • Людина, якій сниться золотий кулон з діамантом, знайде взаємність і щастя в любовних справах.
  • Якщо вам сниться підвіска з каменем, то в реальному житті ви здатні допомогти людині, що відчуває утруднення. Ця допомога буде вчасною і дуже цінною.

Пояснення, до чого сниться кулон, також може бути різним в залежності від форми предмета:

Підвіска у формі сердечка, приснився дівчині, віщує швидку зустріч і початок любовних стосунків з чоловіком її мрії. Як говорить сонник, кулон у вигляді серця для заміжньої жінки пророкує майбутні щасливі моменти з чоловіком.

Бачити кулончик у вигляді ікони – особливо вдалий знак, який повідомляє, що в житті вас чекають успіх, щастя і здоров’я.

Прикраса у вигляді півмісяця віщує початок щасливих любовних стосунків. Однак якщо в даний момент ви знаходитесь у відносинах, які вас дуже обтяжують і тягнуть вниз, то таке сновидіння є передвісником довгоочікуваного виходу з цього союзу.

Якщо уві сні ви побачили підвіску у формі вишеньки, то в реальному житті перед вами відкриється безліч перспектив в кар’єрі і любовних справах. Прикраса, що має незвичайну форму, є передвістям приємного сюрпризу від коханої людини.

Для більш точного тлумачення важливо не тільки знати, з чого зроблено це прикраса і якої вона форми, але і що відбувається з ним у вашому сновидінні.

Малий Велесов сонник говорить, що якщо жінці сниться, як вона знаходить цей предмет, то наяву їй скоро зустрінеться надійний супутник життя, з яким дама знайде щастя. Чоловіка, що знайшов таку прикрасу у своєму сновидінні, чекає підвищення на роботі і успіх у справах. По соннику Міллера, знаходити золотий кулон з ланцюжком – збагатитися духовно чи матеріально в реальному житті.

  • Дарувати цей предмет у сні – значить, нарешті розібратися в складних взаємовідносинах наяву. У любовних справах вас чекає початок нової хвилі пристрасті.
  • Якщо в подарунок ви отримуєте біжутерію з ланцюжком із недорогих матеріалів, то незабаром ви досягнете своїх цілей завдяки своїй наполегливості і допомоги близьких людей.
  • Якщо заміжньої жінки уві сні дарують таку прикрасу, то її побоювання з приводу невірності чоловіка абсолютно безпідставні.
  • Отримання срібної підвіски у подарунок означає, що всі ваші мрії збудуться, і ви отримаєте все, чого давно хотіли.

Отже, якщо вам приснився кулон, постарайтеся згадати всі деталі сновидіння, щоб дізнатися більше точне тлумачення. У будь-якому випадку бачити це прикраса у сні – дуже хороший знак, що передвіщає успіх і щастя. Автор: Марія Щербакова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ