Сонник До чого сниться кіт

У сновидіннях нерідко з’являються «гості». І не завжди це люди, з якими ми спілкуємося наяву, – іноді це бувають тварини, наші чотириногі друзі і улюбленці.

Такі сни – унікальні, вони приходять нам нечасто, і завжди вказують на щось важливе, на що варто звернути наяву увагу. Якщо ви побачили у мріях тварина – обов’язково запам’ятайте сон і зверніться до сонникам, щоб дізнатися значення! Особливо якщо вам приснився кіт або кішка.

Хтось обожнює котячих і душі в них не чує, комусь більше подобаються собаки. Але якщо вам приснився кіт, обов’язково приділіть увагу цьому знаку. Він – давній і навряд чи не самий складний, суперечливий і загадковий символ. Багато хто вважає, що уві сні кот – погана прикмета, на цей рахунок є безліч міфів і забобонів.

Варто визнати, незважаючи на те, що пухнасті улюбленці наяву – милі істоти, у світі мрій цей звір має дещо інші обриси, і часто «котячі» сни є застереженнями. Не лякайтеся і ставитеся до таких речей мудро – якщо сонник дає пораду, це тільки на краще.

І перш ніж дізнатися, до чого сниться чорний кіт, білий або рудий, мертвий або свій власний – відновіть у пам’яті всі подробиці. Вибирайте свій варіант списку:

 • Вам сниться кіт як би з боку.
 • Він великий.
 • Він приснився жінці.
 • Мертвий звір у сні.
 • Померлий свій вихованець сниться живим.
 • Багато кішок в мріях.
 • Сняться котенята.
 • Привидівся свій улюбленець.
 • Уві сні кіт був незвичайного кольору
 • Вам приснився чорний кіт.
 • З’явився рудий кіт у сні.
 • Він був білий.
 • Сіра кішка у мріях.
 • Тварина в сновидінні пеститься.
 • Він мурчит або нявкає.
 • Грати з вихованцем.
 • Годувати тварину.
 • Гладити його.

Нехай вас не дивує такий значний список – кожен цей варіант має суто унікальне значення, тому що ця тварина є символом дуже непростим. Що ж він означає?

Жив да був…

Недарма саме представник котячого сімейства такий частий мешканець не тільки казок і міфів, але і стародавніх легенд. Він завжди асоціювався у людей з чимось таємним, позаземним, а також вважався мешканцем відразу двох світів – нашого, людського, і потойбічного. Чому він з’явився в сон? Розкажуть сонники.

1. Як скаже кожен сонник, кіт – символ інтуїції і прихованого знання. Це вказівка на ваше внутрішнє «я», приховане від вас самих, на частину неусвідомленого. Таке бачення – нагода пізнати себе глибше.

2. Дізнатися, до чого сниться великий кіт або навіть гігантський – нескладно. Такий звір символізує ваш страх ворогів і труднощів, але цей страх – надуманий. На ділі нічого боятися не потрібно, ви боїтеся міфів, які намалювала ваша уява.

3. Жінці бачити уві сні кота або образ кішки – означає її містичну жіночу силу, силу богині матері. Це вказує на інтуїцію і чуття. Усвідомлюйте свою силу і вчіться користуватися нею на благо!

4. Дізнаємось, до чого сниться кіт, якщо уві сні він мертвий або вбитий. Це хороший символ, який обіцяє вам – вороги зникнуть, а також підуть будь-які труднощі і негаразди.

5. Якщо вам приснився ваш померлий вихованець живим – даремно ви наяву сумуєте за того, що пішло. Ваш помер улюбленець тут символізує прихильності до того, чого не повернути. Відпустіть, і прийде нове щастя!

6. Якщо сняться коти і кішки – багато, цілі зграї – стережіться недуг і почніть зміцнювати свій організм. Ймовірно, наближається період або пору року, коли організм буде схильний до інфекцій, варто подбати про себе.

7. Кошенята – приємний символ, особливо якщо їх багато. Милі кошенята сняться до прибутку, а молодим особам обіцяють удачу в любові.

8. Хочете знати, до чого сниться кіт свій власний, який живе у вас наяву? Це складний знак, і щоб розшифрувати його, доведеться згадати його дії. Він справді прийшов до вас у сні – може, просто так, а може, щось підказати. Що він робив чи говорив вам? В цьому криється розгадка сну.

Такі різні забарвлення

Окремо варто згадати і розглянути колір тварини. Дізнатися, до чого сниться чорний кіт, або рудого, білого, сірого кольору – допоможуть тлумачі.

1. Як скаже сонник, кіт незвичайного кольору, якого не буває в природі наяву – це ознака того, що ви невірно розумієте самого себе, і нерідко судіть про себе не так, як є насправді. Це привід проаналізувати свою сутність, звернути пильну увагу на те, як ставляться до вас оточують.

2. Особливо лякає чорний кіт уві сні, але надумані страхи. Він символізує ваші тривоги без приводу, а також страх перед чимось надприродним, нереальним. Візьміть себе в руки, годі боятися того, чого немає.

3. Хочете знати, до чого сниться чорний кіт величезних розмірів? Можливо, він вказує на ваші приховані і недобрі наміри, на щось, від чого слід відмовитися. Чи завжди ви добрі і чесні у своєму житті, не хочете нашкодити кому-то?

4. Для жінки інше значення, до чого сниться чорний кіт, і цей сон може їй вказувати на те, що варто вести більш скромний спосіб життя. Слідкуйте за власною репутацією, будьте мудрі.

5. Особливо цікаво, до чого сниться рудий кіт – цей символ, який так суперечливий. Часто, як каже сонник, рудий кіт символізує яскравого і незвичайного людини, якусь особистість, у якої складний характер і палкий норов.

6. А до чого сниться рудий кіт жінці чи дівчині? Для неї побачити рудого звіра в мріях – значить, наяву зіткнутися з обольстителем, проти чар якого складно встояти.

Образ рудого кота пов’язаний з чарівним чоловіком, але його наміри не завжди можуть бути чисті. Як бути – вирішувати вам, але головне – будьте уважні і обережні. Дізнавшись, до чого сниться рудий кіт, не варто закриватися від усіх чоловіків і нових знайомств, просто проявляйте обережність і не купуйтеся на чари з першого погляду.

7. А ось до чого сниться білий кіт? Не судіть людей по зовнішності, не робіть поспішних висновків – стежте за їх вчинками.

8. Вам цікаво, до чого сниться сірий кіт, або брудного, невизначеного кольору? Поруч з вами буде присутній незрозумілий, загадкова людина, «розкусити» якого буде непросто.

Справи котячі

Що робив цей пухнастий звір у вашому сні? Його дії і звички можуть на багато вказати.

1. Якщо він лащився, вас чекають любовні втіхи і занурення у вир пристрастей. Насолоджуйтесь, але будьте обережні, щоб не «наламати дров»!

2. Приємно мурлыкающее тварина символізує слова, які будуть пестити вам слух. Хтось обсипле вас компліментами!

3. Якщо він нявчав і кричав, вас будуть просити про допомогу. Не відмовляйте, якщо це у ваших силах!

4. Царапающийся і кусающийся звірятко говорить про те, що хтось намагатиметься вас зачепити, образити. Від вашої мудрості залежить те, чи вийде це зробити у людини.

5. Сонник скаже, до чого сниться кіт, який грав і пустував. Вас очікує неробство і безтурботне проведення часу, відпочинок від справ і суєти. Це теж іноді необхідно!

Що ви робили?

Якщо ви в мріях теж взаємодіяли з твариною, і вам довелося його гладити, годувати або навіть вбити, подивіться, що скаже тлумач на цей рахунок.

1. Зловити кішку в мріях – значить, наяву дізнатися якісь секрети, а може навіть таємні плани ваших недоброзичливців. Це допоможе вам, головне правильно скористатися тим, що ви дізнаєтеся.

2. Якщо ви грали з вихованцем, наяву вам не вистачає серйозності. Легкий і грайливий характер робить вас людиною приємним, душею компанії, але часом варто проявляти серйозність і твердість.

3. Якщо довелося вбити тварину, то наяву вам вдасться самим подолати будь-які складнощі, а ворогів і конкурентів можна не боятися.

4. Гладити і пестити кицьку – хороший знак. Ви невразливі, а страх вам невідомий. Знайте це і нічого не бійтеся!

5. Годували вихованця у сні? Будьте напоготові, поруч є невдячні люди, яким не варто допомагати, тому що ви лише витратите сили.

Поставтеся мудро до того, що ви дізнаєтеся з тлумача. Приймайте поради з вдячністю і робіть правильно, адже життя і доля тільки у вашому розпорядженні! Автор: Василина Сєрова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ