Сонник Деревина 😴, до чого сниться Деревина жінці 💤, що означає побачити Деревину у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Деревина Сучасному соннику

До чого сниться деревина жінці:

Пиляти уві сні дерево, відпилювати гілки, розпилювати дерев’яні дошки і т. п. — означає, що в майбутньому вам доведеться зайнятися вельми сумнівним, слизьким справою.

Якщо уві сні вам довелося рубати дрова, такий сон означає, що ви втратите свої гроші: покладений в якусь справу капітал не принесе дохід, пропадуть вклади, буде викрадений гаманець і т. п.

Бачити, як інші люди колють дрова — страшний знак, що передвіщає чиюсь смерть.

Якщо уві сні ви плотничали по господарству — наяву з вас знімуть помилкові звинувачення, ви зможете виправдатися перед оточуючими за якийсь проступок.

Нести дрова — означає бідність.

Той, хто пиляв у сні дрова — повинен бути гранично обережним, заводячи собі нових друзів. Незабаром він може познайомитися з людиною, яка виявиться негідником, здатним завдати багато зла.

Займатися в сні різьбленням по дереву — сприятливий знак, такий сон говорить про те, що в пориві натхнення ви реалізуєте свої творчі задуми; а ваші твори отримають визнання в колах людей, що вміють цінувати справжнє мистецтво.

Якщо вам приснилося дерево, що пливе по воді — ваші надії не виправдаються, а щастя відвернеться від вас. Кидати дерево, поліна, стружку і т. п. у вогонь, означає марнотратство, марнотратство.

Людина, якій снилися колоди, укладені в штабелі — завдяки своїй працьовитості та наполегливості зможе забезпечити собі і своїй сім’ї спокійне, щасливе майбутнє.

Купувати деревину — до великих витрат; продавати її — до отримання грошей.

Якщо ви обробляли уві сні деревину — вам забезпечений успіх у справах. Той, хто носив у сні дерев’яні черевики, зможе зібрати пристойний капітал в короткий термін.

Бачити дерев’яні черевики — означає щастя в домі.


1 Деревина по Новітньому соннику Р. Іванова

Бачити деревину у сні означає:

Сильне переживання за долю дорогої вам людини.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ