Сонник інопланетяни до чого сниться інопланетяни уві сні

Сонник вважає, що прибульці, що з’явилися в темному і похмурому сновидінні, символізують наш світ загруз в невірстві і злості. А інопланетяни виступають у ньому як знак прийдешніх змін. На думку сонника, інопланетні гості символізують вищу мудрість.

Можливо, в душі сплячого оселилася порожнеча і темрява, і це не дає йому зрозуміти, що чудеса укладаються всередині людини і чекати їх приходу ззовні зовсім не варто. Якщо ж вам вдалося вступити в контакт з інопланетними гостями, і ви відчули радість, то у вас є незвичайні паранормальні здібності.

У цьому світлі досить легко визначити до чого сняться інопланетяни – вони уособлюють ту частину вашого внутрішнього Его, яку ви не можете або не хочете визнавати.

Приземлене значення

До чого сниться сон про інопланетян? Сонник має на цей рахунок і більш приземлені варіанти тлумачень. Якщо у нічних мареннях до вас приходили прибульці, то наяву ви познайомитеся з дуже впливовими людьми.

Жінкам інопланетяни можуть наснитися напередодні ризикованого, але дуже приємного любовного пригоди. Ще одне тлумачення сонника молодим особам обіцяє вдале заміжжя. Але тільки якщо вони бачили інопланетних візитерів на літаючої тарілці здалеку.

Якщо ж сновидець вступив в контакт з прибульцями, то такий сон обіцяє ускладнення у відносинах з близькими людьми і віщує порочний зв’язок. Поява інопланетян також символізує нерозуміння з боку оточуючих.

Особливе значення має дія в сновидінні. Так, якщо вас викрали інопланетяни, то попереду чекає дуже сумнівне пригода. Якщо приснилося, що вас не просто викрали, але і відвезли далеко від дому, то сонник радить подбати про безпеку своєї і сім’ї.

Добрі і злі

Обов’язково згадайте, наснилися добрі або злі гості з інших планет. Наприклад, до чого сниться, що до вас приходили агресивно налаштовані візитери? Це явне попередження про недоброзичливців і ворогів, налаштовані дуже рішуче.

А ось добрі інопланетяни уособлюють друзів, які неодмінно допоможуть у складній ситуації. Іноді сонник рекомендує сприймати візитерів буквально і чекати в своєму будинку непроханих гостей.

Почуття та емоції

Якщо у сні ви відчули радість і задоволення, то наяву вас очікує серйозна прибуток, приємна знахідка або зустріч. А от тривога, неспокій і навіть жах попереджають про важкі часи, наповнених протиріччями, сумнівами і переживаннями.

Приснилося, що уві сні приходили веселі і дружньо налаштовані інопланетяни? Сонник вважає це хорошим знаком, що обіцяє творчий підйом і удачу.

До чого сниться сон, що інопланетяни були нестрашними, але вкрай серйозними? Швидше за все, ви мислите як людина передовій, легко оперує складними поняттями.

Мені наснилися інопланетяни за моїм вікном вони кликали мене хотіли, щоб я пішла з ними їх було десь 5, і вони хором нерівно звали мене. Не сказати, що доброзичливі або ж злі. Незрозуміло. Але побачивши їх я страшенно злякалася кричала що «не хочу, не треба». Просила, щоб мене ущипнули щоб я прокинулася. Мене ущипнули. Я прокинулася уві сні, і тривав сон про іншої історії. До чого б це.

Мені наснилися інопланетяни, і ми знищили їх базу. Як такі вони не з’являються, але вони, при цьому, можуть насилати якихось парфумів або керувати свідомістю. У кого-то може бути імунітет проти них. У мене він був. Пам’ятаю, що жителі міст бігли подалі від їхніх баз, а ми вкрали якийсь прилад проти них, який 100% допоміг би, але тут сон кінчається.

Мені приснилося що я бачила, як інопланетяни розбили скло в машині КАМАЗ, але я не злякалася.

Приснилося, що у дворі я побачила, як до мене йдуть 3 інопланетянина і у кожного рушниця, але я була не одна, зі мною були якісь дівчина і хлопець у них так само було зброю. Почалася якась перестрілка, але уві сні я знала, що інопланетяни хороші і вони йдуть за мною, тому я просила дівчину і хлопця, що б вони пішли і сказала, що я скоро прийду. Коли вони пішли до мене підійшли ці інопланетяни. Я була дуже рада, таке враження що я їх чекала, особливо одного. Двоє по боках стояли і нічого не робили, а середній почав мене обіймати і цілувати, уві сні я відчувала величезне щастя, було таке враження що повернувся мій улюблений, коротше я пішла з ним, і я прокинулася.

Мені наснилося що в небі летіла тарілка і вона кружляла над моїм будинком, я її навіть намагалася сфотографувати, але потім, коли я спала вночі я чула кроки по даху, як хтось ходить на даху (по стелі). Прокинулася, дивлюся тато ходить по хаті, говорить, що не може спати від дивних звуків, потім він сказав, що інопланетяни ходять по даху і звуть нас, тато підходить ближче до полотен і каже ми не вийдемо тоді вони втихомирилися, коли вранці я вийшла на вулицю я їх шукала по красивіше, але так і не знайшла. Ось такий мені приснився сон!

Мені наснилося, що інопланетяни увійшли в контакт і попередили про найближчі межи галактичної війні між добром і злом і показали, як можна переміщатися в часі. І мене розбудили так і не дізнавшись секрет переміщення. Він був на стільки банальний, що нічого складного в цьому не було! Недавній сон, був вони запросили мене на свій корабель і відвезли на свою пустинну планету, я бачив їх книги з ієрогліфами, чув їх не зрозумілу мову, я не розумів, що вони говорять, але з мови і міміки на підсвідомому рівні через телепатію розмовляв з ними, сни такі реалістичні, що здавалося, що це не сон. Сни пам’ятаю раз у півроку, але ці зовсім не такі, як зазвичай.

Інопланетна життя мені сниться вперше, загалом ми сіли на корабель їх було шестеро, корабель сферичної форми, толі вони накинули на мене вигляд за їх подобою, я побачив себе і був здивований що виглядаю як вони тільки за масивніший і вище на 30 сантиметрів, ще пожартував що в кораблі місця мало, на що вони відповіли якоюсь усмішкою. На мій вигляд вони сказали що таких багато як ти (чи то вони мали на увазі таких як я на планеті) через 2 хвилини виглядаю у вікно за їх гіпно прохання, бачу планету з 3 супутниками, як місяць, тільки їх три і вони летіли один за одним, на одній з них щось горіло, хлопців я сидів з ними в притычку і вони всі були схожі, але й відрізнялися рисами обличчя, на душі було так спокійно, адже завжди здавалося якщо мені насняться сірі то цеглини замучаюсь прибирати, але було відчуття повного релаксу і нотки радості. Ми вийшли з корабля і частина з них попрямувала по своїх справах, у них теж є структура соціальної роботи, тобто хтось із них взагалі не літає на інші планети, а займається добробутом своєї планети, немає грошей, так як соціального нерівності у них просто немає.

Планета їх називалася Келлар, а для транспорту на планеті громадського вони використовували якийсь газ, якого ми не знаємо. Світ і споруди іншого типажу, рослин та інших форм життя я не побачив, але небо з зеленої було, і кілька невисоких споруд, ще побачив ображене (Сірого) він зі мною не говорив, але стояв поруч з ним відчував, що йому недобре. Мені сказали чекати і мене заберуть, на розмови вони йшли дуже охоче. І як на зло мене будить чоловіка, я відкрив очі і так засмутився. Після ліг знову спати і мені приснилася ще серія з новою з міфічною начинкою, в стилі Боги, які заважають Людям Жити з-за свого спритності, і люди призначили їм людей зберігачів, у яких були такі привілеї як дуже довге життя і без лімітна енергія, тобто їм не треба було їсти і спати, і я потрапив під це тягар, самі люди не хотіли обтяжувати себе такими справами, і от я і ще 2-е зберігачів повів Богів в Інші місця і там теж серія пригод. Я може це все дивно пишу, (я сновижу з 14 Років) а мені 25, і сни свої пам’ятаю краще ніж що їв сьогодні на сніданок, в загальному мені такий досвід дуже сподобався. За помилки не лайте знаю є, але виправляти ще нудніші, ніж ніж їх робити.

Наснилося що я прокинувся через триста років від непробудного сну. Уві сні зрадів від того, що люди почали жити разом з інопланетянами. В результаті мене заселили в гуртожиток, дали найдальшу кімнату зі старої інопланетянкою. Уві сні розумів те, що доведеться чекати «з моря погоди». І в наслідок цього був розчарований.

Мені приснилося що я живу на планеті, як потрапив туди не знаю, але я розумію, що живу в їх суспільстві і вони дуже ласкаві до мене. Я бачив зсередини їх соціальний устрій їх побут, і вони були дуже схожі на людей, тільки трохи вище худіша чи що. Сон закінчився тим що мені сподобалася одна інопланетна дівчинка і у нас був секс я відчував ніби це було наяву. Потім вона ніби засоромилась і втікла. Розповім коротко я був здивований їх транспортом як вони пересувалися, ми весь час знаходилися в якійсь будівлі ніби як метал і скло на саму планету виходити не можна, там немає атмосфери, і я жив у своїй окремій квартирі ніби на другому поверсі.

Мені приснився маленький гуманоїд і я його захищала від всіх, а ще коли до нього хтось підходив, то він перетворювався то в черепашку, то в єнота, до чого це?

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ