Сонник Четвертий поверх 😴, до чого сниться Четвертий поверх жінці 💤, що означає побачити Четвертий поверх у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Четвертий поверх по Нумерологическому соннику Піфагора

До чого сниться четвертий поверх жінці:

Поверх – якщо вам сниться, що ви повільно йдете з четвертого поверху, то чекайте в найближчий четвер неприємне звістка або подія, яка відіб’ється на ваших взаєминах в оточуючими. Якщо ви поступово убыстряете темп уві сні, то ваші відносини незабаром налагодяться, однак ви не зможете пробачити близьким людям їхні реакції на те, що відбудеться в четвер.

Якщо уві сні ви підійшли до вікна на четвертому поверсі і визирає з нього, то через 4 години після пробудження десь далеко від вас відбудеться важлива подія, що має до вас безпосереднє відношення.

Бачити, як хтось падає з вікна четвертого поверху, – до розлуки з коханою людиною, яка триватиме дуже довго і буде болісна для вас. Якщо людина розшибується, вдарившись об землю, то це розставання хоч і болісно, однак принесе користь. Якщо ж людина, ледь торкнувшись землі, негайно схоплюється і тікає, то розлука охолодить ваші почуття і послужить приводом до того, щоб розлучитися назавжди.

Якщо з вікна четвертого поверху уві сні падаєте ви самі, то ваші слова будуть наяву невірно витлумачені, а тому постарайтеся бути стриманими на мову протягом 22 днів, як мінімум. Особливо важливий цей порада для лекторів і комерсантів.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ