Сонник Баул 😴, до чого сниться Баул жінці 💤, що означає побачити Баул уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Баул по Соннику Катерини Великої

До чого сниться баул жінці:

Вам сниться великий чемодан або кілька великих валіз, перев’язаних ременями – в реальному житті або ви, або хтось із ваших близьких готуєтеся до подорожі. До чого сниться баул – не обійдеться без клопоту – доведеться побігати за покупками, постояти в черзі за квитками і т. д. Перед вами розкриті баули, і ви акуратно укладаєте речі; може бути, навіть милуєтеся речами, милуєтесь собою – як добре, мовляв, усе – це недобрий сон; такий сон означає, що в реальному житті вам доведеться втратити речі; оскільки втрати вас чекають чималі, є сенс подумати про негайне страхування майна. Бачити уві сні баул – Ви чекаєте поїзда (автобуса, літака), ви сидите на своїх баулах в переповненому залі очікування – сон передвіщає розчарування; ви зовсім не очікували, однак не час сумувати; ваші наполегливість і енергійність допоможуть вам досягти мети; оптиміст завжди в кращому становищі, ніж песиміст.


1 Баул з Суміщеного соннику

Бачити баул у сні означає:

Бачити безліч баулів в сні — передвіщає не самі приємні клопоти, пов’язані з перездом поїздкою.

Складати речі в баули — говорить про майбутні значних втратах або клопоти в галузі страхування.

Перебувати на вокзалі з баулами — символізує те, що Ви помиляєтесь у власних очікуваннях, але тим не менш ваші справи цілком можна виправити.

Якщо ж у сні Ви тягнете на собі важкий баул — в найближчому часі Ви усвідомлюєте, що не завжди корисливі задуми приносять задоволення, часто трапляється, що корисно проявити безкорисливість.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ