Сонник Батюшка (поп) 😴, до чого сниться Батюшка (поп) жінці 💤, що означає побачити Батюшку (попа) у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Батюшка (поп) з Сонник-толкователю С. Каратова

До чого сниться батюшка (поп) жінці:

Сниться батюшка? Автор цього тлумача вважає подібне сновидіння надзвичайно гарним знаком. На його думку, бачити Батюшку (попа) – це до великої радості і життєвому благополуччю. Якщо приснився Батюшка, неважливо, чи це служитель церкви яку ви регулярно відвідуєте або ж це був зовсім незнайомий вам священик, вірите ви в Бога чи є переконаним атеїстом, вас чекає щасливий і радісний період в житті. Через подібний сон з Батюшкою (попом) Вищі сили посилають вам своє благословення.


1 Батюшка (поп) з Відичному соннику від Шри Свами Шивананда

Бачити батюшку (попа) у сні означає:
  • Батюшка (Поп) – батюшка, поп, парторг – радість, благополуччя.
  • Сниться попадя – незважаючи на важкі обставини, боротьбу і страждання всі Ваші великі неприємності благополучно вирішаться.
  • Сниться дівчині, що вона закохана в батюшку (попа) – її улюблений помилковим їй.

1 Батюшка (поп) з Української соннику

Батюшка (поп) уві сні в соннику розтлумачується як:
  • Як примерещится уві сні поп – це значить рис. Після такого сну добра не чекай, а як духовенство присниться, то це означає тяжку хворобу або смерть.
  • Інше тлумачення сну, до чого сниться батюшка, уособлює ваші духовні пошуки. Можливо, наяву ви вже дозріли для того щоб вступити в якесь таємне співтовариство або ж знайти собі духовного вчителя. У цьому, є, і немає нічого поганого, тільки потрібно враховувати те, що зараз є велика кількість різних шарлатанів, що видають себе за духовних гуру. Якщо ви бачили сон з Батюшкою (попом), перш ніж робити якісь дії щодо вступу в різні організації, переконайтеся, що перед вами дійсно чесні люди.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ