До чого сниться 😴 заступає уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні заступає що означає

До чого сниться заступає:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться заступає уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «заступає» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Новітній сонник

Заступатися – зробите благородний вчинок.

Наснилося заступає, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться заступає уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що ми відпочивали на дачі з хлопцем в двоем, потім раптово, нізвідки з’явився чоловік (цей чоловік, був злочинець, кримінальник) він почав до мене приставати, будь-які рухи робити в мою сторону, які допустимо (доторкався до грудей)
Але мене хвилює перш за все те, що хлопець не міг за мене заступитися! Хоч і в реальному житті мені здається, він би відреагував зовсім інакше.
Уві сні вийшло як-то так що чоловік пішов, ось ми закрили двері на замок, я почала йому висловлювати &# 8212; на що він відповів я не вмію битися, битися.

Проводжав проводжав дівчину до будинку пізно ввечері. Підійшли два гопника і почали до неї чіплятися. Я почав заступатися, один з них штрикнув мене ножем і вони обидва втекли. Якось так.

Сон почався з того, що до нас з одним звернулися бабуся і чоловік (спочатку він був літній, а потім як то дивно помолодшав) з проханням провчити продавця в наметі де продовать хліб, він завищив ціну і на грубіянив їм!Я пішов разом з ними, а один залишився, але я покликав і він з не полюванням пішов зі мною, після чого я підійшов до намету з продавцем, а бабуся залишилася де позаду на лавці, після чого я під виглядом покупця, почав люто заступатся за строків, кричати, вчити і засуджувати вчинок продавця, після чого він пішов

Наснилося як приїхали незнайомі люди і почали бити моїх братів .Не розумію чому я не заступився але через деякий час я став ображати пріехвашіх відволікаючи увагу на себе .це вийшло, що було далі не знаю з тієї причини що я прокинувся .

Мені снилося, як я, мій друг і ще група невідомих мені людей йдемо по дорозі, і нам на зустріч йде приблизно така ж за кількістю людей група, вони поводяться агресивно, зухвало, штовхають мого друга плечем, після цього мене охоплює приплив адреналіну, з’являється страх, але я через страх вриваються в їх натовп, вдаряю того самого агресора і починається бійка.

Мені наснилося, що до мене почав приставати якийсь хлопець, а мій хлопець підбіг і заступився за мене, тицьнувши преставала носом в синій тазик.
Брат мого хлопця почав говорити, що б мій відпустив приставати, інакше буде зле, на що мій хлопець відповідав не своїм голосом і повільно:&# 187; Чтоооо?Почемуууууу?&# 187;

ми з хлопцем гуляли біля мого будинку, я посварилася з мамою сильно, вони з сестрою моєї зібралися кудись їхати, ми з хлопцем знайшли телефон і чому то в ньому були мої фотографії. Мама мені не відповідала куди вони, я тобі сказала що поїду за ними. Хлопець мій сказав, що поїде зі мною, що одну не відпустить, я сказала: але тебе вдома вб’ю. Він сказав: нехай. Не пам’ятаю як ми добралися, був якийсь базар, ми зняли номер або не номер, не пам’ятаю, у нього був чий то паспорт, що йому 20 років. Ми прийшли в будинок, де була мама, пам’ятаю багато черевик було. Ми лягли з хлопцем в кімнаті останньої. Час було 10:27, я хлопцеві говорила, що даремно він це зробив, він сказав: я завтра батькові розповім ситуацію, він зрозуміє. Я: хоч відповідай їм на дзвінок. Я почала шукати автобуси, таксі, що небудь що їде до Москви. Але було вже 2:40 ночі і нічого не було. На ранок ми пішли питати і шукати, один мужик сказав, що довезе нас за годину зі швидкістю 2000 км, ми не стали сідати до нього. Ми побігли в будинок, і я його підпалила. Мамі довелося вийти звідти, все було спалено, нічого взагалі не залишилося, мама вирішила що пора додому і почала сідати в машину, знову я не пам’ятаю як ми дісталися до будинку. Хлопець жив по сусідству, прям поруч квартири. Я не стала заходити, а встала поруч з ним. Він постукав, відкрив батько, підійшла мати і Його брат, він почав кричати на тебе. Я зробила крок і сказала, що в цьому винна тільки я, ви не повинні його лаяти, він ні до чого. Твоя мама мовчала, Брат теж, батько загнав і тебе і мене в квартиру. І я прокинулася

Наснилося що мене і ще одну молоду дівчину засуджують жителі селища за те, що ми з дівчиною поскаржилися в адміністрацію на відсутність в селищі телефонного зв’язку. Я заступаюся за дівчину, але вона плаче і йде, а я пролодолжаю доводити натовпі жителів, що ми з нею вчинили правильно і скоро і у них буде телефонний зв’язок.

Мені снилося ніби на мене накинувся хлопець і почав лізти цілуватися, а мій друг заступився за мене, до чого це?

Я стояла на станції, чекала електричку, до мене почали чіплятися чоловіки .На станції стояло 3 хлопця, з якими я знайома, але коли один захотів допомогти, інший смикнув його, і в результаті не допоміг, чоловіки притиснули до стінки і продовжували говорити ,&# 187; пішли з нами &# 171 ;, а хлопці все так же стояли і дивилися.Потім прийшла електричка, я попросила, що бимужчіни мене відпустили, вони сказали що б я йшла, і це була перевірка для тих хлопців і мене .Я сідаю в електричку і їду .А потім раптом опиняюся на дорозі і йду додому пішки, вся пошарпана .

Я стояла біля школи, потім я підійшла до якогось хлопчика, він почав від мене відходити. Підійшов інший хлопчик і почав за мене заступитися каже йому: чо ти до дівчаток лізеш &# 171;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ