До чого сниться 😴 Застуда уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Застуда що означає

До чого сниться Застуда:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Застуда уві сні по 1 сонником?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Застуда» по 1 онлайн-сонником. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Страждати уві сні від застуди, а саме від нежиттю – до хвороби наяву. Чим сильніше ваш нежить – тим довше триватиме ваша хвороба.

Наснилася Застуда, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Застуда уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що я поїхала за кордон, ищю там роботу, мені дуже важко і до цього всього я ище і захворіла застудити

Мені наснилося що я прокинулася і не хочу йти на роботу, і у мене відчуття що у мене висока температура, і кашель і голос захрип. я перебуваю вдома у батьків, хоча на яву з ними не живу. я дзвоню директору і кажу що захворіла, він мені починає розповідати як лікуватися, а я думаю про себе навіщо ти це розповідаєш я захворіла так як не хочу на роботу йти я щас трубку покладу і буду здорова, і кашляю в трубку, потім чую якісь крики, забігає моя подруга вся в білому, штани і кофта красиво дуже, і вся в паніці говорить твої батьки на мене накричали то що я за тобою не встежили, а я в цей момент слухаю брудні директора і думаю про себе то що я хворію для виду, і то що покладу трубу і хворіти перестану ще директор хотів мене до больници підвести але я відмовила, на яву я звільняюся. [email&# 160; protected]

Здраствуйте, мені приснився сон, що у мене ніби й не застуда, а з носа витягла типу мішечка з гноєм. І коли витягала початку етім захлебиватся. До чого ето?

Привіт, допоможіть пояснити сон. Перший сон який мені приснився, що я йду з якимись дівчатами мило спілкуюся про все (робота, одяг, навчання і т.д.), Потім я навіщо то дістаю телефон, у мене він вислизає з рук і падає в калюжу, хоча дивно, коли я піднімала телефон я згадала, що дощу взагалі-то не було&# 8230; так я не могла зрозуміти що це заводу, а дівчата на цю калюжу і воду уваги не звернули, чому?

Дуже сильний біль в голові. Моторошно боліло горло і я не могла говорити!! Мені зателефонував знайомий і прощався зі мною.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ