До чого сниться 😴 Заразитися уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Заразитися що означає

До чого сниться Заразитися:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Заразитися уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Заразитися» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

місячний сонник

Заразитися любов’ю – відповісти на любов.

Новітній сонник

Заразитися любов’ю – сон-попередження: остерігайтеся, таке може статися насправді.

сонник Мандрівника

сонник Цветкова

Заразитися хворобою – любов.

Наснилося Заразитися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Заразитися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня!
Цієї ночі, мені здається, у мене був достаток снів. Я в різних снах зустріла всіх своїх колишніх чоловіків (троє), в четвертому (останньому) сні я взагалі стала будувати відносини з якимось Абдулой, без особливої ​​любові, від нудьги чи. Але в реальному житті для любовних відносин я розглядаю тільки російських чоловіків&# 8230; Ось для мене це було дивно. Але зачепив лише один сон емоціями, які я відчувала, поки спала&# 8230; Я випадково зустрілася з молодим чоловіком, якого насправді знаю, до якого були взаємні почуття і неповторна пристрасть. Його звуть Рома. Але у нас не склалися стосунки&# 8230; Зараз він одружений, у нього народилася дитина. Тепер по сну&# 8230; Зустрічаємося ми випадково з Ромою, раді до божевілля один одного бачити. Він розповідає мені абсолютно реальні речі, які відбувалися в його житті, з того часу як ми перестали спілкуватися (точний збіг з реальністю). В процесі розмови ми розуміємо, що нам небезпечно залишатися удвох, т.до.нас до божевілля тягне один до одного. Але ж він одружений і у нього маленька дитина, тому я борюся зі своїми почуттями і йду. Він їде додому до дружини і дитині. Я виходжу близько Торгового Центру, зустрічаю знайомих-друзів. І відчуваю, як на вулиці, погано пахне. Я знаходжу місце, звідки йде цей сморід. показую друзям. Виявляється, під асфальтом, як цокольний поверх, є город, де вирощують фрукти-овочі з хімікатами. Вони ростуть дуже швидко, на зовнішній вигляд гарні, але звідти жахливо смердить. Далі ці фрукти надходять відразу в ТЦ для продажу в супермаркеті. Я по життю боєць за справедливість, так само я і вирішую надійти уві сні. Ми з друзями відходимо від торгового центру і тут починається якесь стихійне лихо&# 8230; Піднімається вітер, швидкий як вихор і гарячий як піски в пустелі. Цей вітер обпікав шкіру, але і саме повітря було дуже неприємним. Коли його вдихаєш, здавалося, що твої легені посипали червоним гострим перцем. Усередині все горіло! Ми повертаємося назад в ТЦ, якимось чином потрапляємо всередину, хоча всі двері закриті, т.до.це ніч і відвідувачів там немає. Ми дивимося на обличчя один одного і розуміємо, що у нас страшні опіки на шкірі. Я починаю знімати на камеру цей вихор зеленого кольору як доказ. У хімії нічого не розуміння, але приймаю рішення, перед тим, як звернутися до лікаря, знайти хіміка, який зможе взяти деякі проби і з’ясувати, що за хімічну зброю ми бачили і чи є від нього вакцина. Але перед цим дзвонить мені Рома, який поїхав до дружини і дитині, і питає, чим я займаюся. Я кажу йому, що схоже я потрапила під вплив хімічної зброї, або просто мій організм напханий тепер хімічною отрутою, від якої я не знаю як позбутися, але у мене є план. Рома кидає все і летить до мене, вихор стихає, я можу вийти з будівлі і сісти до нього в машину-вся в опіках, ледве дихаючи, але щаслива, що він поруч. Опіки моментально починають проходити. Я розгублений. На цьому сон закінчується.

Доброго дня! Цієї ночі у мене було якесь достаток снів. У трьох з них я зустріла своїх колишніх чоловіків, в четвертому (останньому) мені приснилося, що я будую відносини з дуже молодим східним хлопцем, що для мене вважається неприйнятним. Але тільки один сон мене зачепив. Мені б хотілося дізнатися, що він означає. Я відчула колосальні емоції! Передмова: У мене був 2 роки тому чоловік на ім’я Рома, з яким у мене стосунки закінчилися, не встигнувши початися. В реальності ми відчували один до одного сильні емоції, пристрасть, які мені не були знайомі раніше. Але наші шляхи розійшлися з незрозумілих мені причин. Зараз він вже одружений, у нього народилася дитина. Але я не бачила його 2 роки, лише наші спільні знайомі розповідали, як у нього йдуть справи. Отже&# 8230;.
Я випадково зустрілася на вулиці з колишньому чоловіком Романом. Я сіла до нього в машину, ми розмовляли. Він розповідав про реальні події в його житті. Ми обидва розуміли, що наша пристрасть один до одного не вщухла, у мене як наяву прокинулися ті почуття&# 8230; Але я розуміла, що у нього вже є сім’я, яку я не хочу валити. Важко було стримуватися від бажань, тому я попрощалася і залишила машину. Вийшла я біля торгового центру, була на подвір’ї ніч. Я зустріла сестру і ще якихось знайомих. Я відчула, що біля торгового центру моторошно смердить. По запаху я знайшла, звідки йде цей сморід. Під асфальтом на парковці була велика щілина, в якій я побачила штучні грядки з фруктами і овочами хімічної обробки. Вони були дуже красиві, наливні, але від них жахливо смерділо. Я зрозуміла, що під асфальтом штучно вирощують нездорові, хімічні фрукти-овочі, а потім їх продають в продуктовому супермаркеті в торговому центрі. Я відчула небезпеку, що покупців хочуть отруїти. Відійшовши від цієї щілини, я зі своїми друзями попрямувала в бік від торгового центру. Але тут почався страшний вітер, таке ж сильний, як вихор, і дуже обпалює, як піски в пустелі. Ми не могли рухатися. Ми вдихали пари цього вітру і, здавалося, ніби в легені потрапляє червоний пекучий перець &# 8212; горіло все, як зсередини, так і зовні! Якимось чином ми дісталися крізь перешкоди до головного входу торгового центру і зайшли всередину, хоча вночі ТЦ не працював. Ми побачили один на одному сильні опіки шкіри, особливо на обличчі. Дихати було важко, всередині все горіло. Було відчуття, що ми побували в вогні. Я зняла на камеру телефону все, що відбувається, побудувала цілий план з порятунку жителів міста і запобігання катастрофи. При цьому мені здавалося, що жити мені залишалося недовго, треба було поспішати. Тут мені подзвонив Рома, запитав, що я роблю. Я йому сказала, що потрапила в дуже погану історію, схоже у нас в місті створили хімічну зброю і я стала його жертвою. Я заражена якимось вірусом, але у мене є план, як це можна запобігти. Він сказав, що вже їде за мною. Коли він приїхав, вітер стих&# 8230; Я сіла до нього в машину і сильні опіки на обличчі стали проходити. Я була в подиві, що це за диво? На цьому сон закінчився.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ