До чого сниться сушена риба?

До чого сниться сушена риба?

До чого сниться сушена риба? У більшості сонників такий сон обіцяє сприятливі події. Але є й нюанси. Спробуємо розібратися, як правильно тлумачити таке сновидіння. Бажано запам’ятати сон у всіх подробицях — так вийде скласти найбільш вірне тлумачення. Запишіть його вранці, як тільки прокинулися, згадайте сюжет нічного бачення у всіх, навіть самих дрібних деталях.

Коли сушена риба сниться до складнощів?

Спочатку поговоримо про негативний:

 • Якщо сушена риба приснилася чоловікові, його чекають великі складнощі на роботі або в бізнесі. Щоб їх уникнути, треба впрягатися в роботу. Навпаки, візьміть відпустку, відпочиньте, проведіть час із родиною чи коханою жінкою. Вам необхідні позитивні емоції і енергія.
 • Якщо риба сниться азартному людині, чиї інтереси пов’язані з іграми, або для якого гра — це заробіток, варто на якийсь час припинити грати. Імовірні великі програші, удача на якийсь час відвернеться.
 • Якщо сушену рибу ви не їсте, а купуєте, знак відносно сприятливий. Швидше за все, вам належить зробити вигідну покупку. Але якщо рибу ви віддаєте кому-небудь, ваші найближчі плани завершаться невдало. Виникнуть якісь перешкоди, які доведеться довго і наполегливо долати.

Негативу мало — не турбуйтеся, якщо ваш випадок потрапив під ці описи. У будь-якому випадку, результат справ залежить тільки від вашої поведінки.

Про взаємини

Сни, у яких ви бачите сушену рибу, можуть вказувати на якісь зміни у взаєминах з протилежною статтю, друзями і родичами:

 • Якщо ви їсте рибу, але не в самоті, а в компанії, це хороший знак. Належить примирення з одним або заведуться нові корисні знайомства. Ймовірно, ви зустрінете людину, який згодом допоможе вам у якійсь важливій справі, матеріально або морально.
 • Чудово, якщо ви ділитеся стравою з ким-то. Це обіцяє «перезавантаження» в складних відносинах з коханою людиною. Старі образи забудуться, вийде досягти взаєморозуміння, негатив піде на другий план. Попереду — тільки позитивні емоції.
 • Якщо сушену рибу купує у сні дівчина, це обіцяє її нове знайомство з привабливим чоловіком. Але! Якщо дрібна рибка, кістлява, цей чоловік згодом її розчарує, виявиться гідним кандидатом в супутники життя. Якщо ж риба велика, знайомство з обранцем призведе до довгим і щасливим відносинам.
 • Якщо солона рибка явилася уві сні заміжній жінці, це хороший знак. Незабаром покращиться фінансове становище сім’ї. Можливо, отримаєте спадщину, чоловіка підвищать по службі або належить виграш у лотерею .
 • Якщо рибу жінка отримує в подарунок, то і в реальному житті варто чекати несподіваного, але дуже приємного презенту.
 • Якщо уві сні у заміжньої жінки крадуть рибу, варто побоюватися — чоловік зверне увагу на іншу жінку. Можливо, у родині чоловік недоотримує уваги від своєї другої половини, тому задивляється на бік.

Навіть якщо тлумачення сну обіцяє негативні події, змінити їх у ваших силах. Значення сновидіння — лише знак, що потрібно змінити свою поведінку.

 • Якщо риби в сні дуже багато (можливо, вам приснилося, як робочі розвантажують баржу з рибою, або завод з її виробництва), це чудовий знак! Скоро вам вдасться завершити справу, в благополучному результаті якого ви сумнівалися. Чим більше риби, тим більше дивідендів ви отримаєте. Чекайте завершення великої угоди, раптової прибутку або дорогого подарунка.
 • Солона риба віщує низку сприятливих подій і утомливих, але радісних клопотів. Можливо, незабаром вас запросять на весілля, велике торжество або ви станете ініціатором запрошення — організуєте масове веселощі. Чим більше риби, тим ширший масштаб заходу.
 • Поїдання сушеної копченої риби — знак швидких змін у робочих справах. Вони будуть позитивними — чекайте кар’єрного зростання або нових вигідних клієнтів, надійних партнерів.
 • Якщо риба з ікрою сниться дівчині, варто чекати швидкого заміжжя. Якщо у вас є коханий чоловік, значить, він «дозрів» і готовий зробити пропозицію руки і серця. Якщо ви у пошуку, скоро почнеться запаморочливий роман, який закінчиться маршем Мендельсона.
 • Аналогічний сон, побачений чоловікові, обіцяє знайомство з жінкою мрії, яка в майбутньому стане дружиною і матір’ю його дітей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ