До чого сниться 😴 Задихнутися уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Задихнутися що означає

До чого сниться Задихнутися:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Задихнутися уві сні по 3 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Задихнутися» по 3 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Малий Велесов сонник

сонник знамень

Задихнутися на час – щаслива подія.

сонник Цветкова

Задихнутися – до удачі.

Наснилося Задихнутися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Задихнутися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

прийшла подруга з ранку, ще темно було, запитала що сталося, сказала що мало не задихнулася, мене відразу ж началот трясти, ноги трусилися, мурашки, я сказала перед цим почекай, після цього, сказала продовжуй, вона сказала прийшла з дискотеки і все, далі не пам’ятаю, перейшли на інше, що я в своїй кімнаті всі сплять, мені страшно, чую хтось ходить, що т включається, сказала чоловікові, потім мене пересушити, не могла і слова сказати, як задихатся стала, показала йому на склянку, щоб приніс води, але потім побачила пляшку і там трохи води, відкрила і прокинулася, що це означає?

Загалом лікарняна палата, до якого то апарату підключений людина, особи я не бачив, так як сон бачив його очима (як здалося схоже це був я), поруч стояла медсестра особи теж не розібрати, в руках у мене був якийсь пультик з кнопочкою , пам’ятаю що медсестра натиснула на кнопку, що викликало кровотік по трубочках цього апарату. Далі я став дивитися на екран з параметрами, і пам’ятаю що я сказав паніки сестрі, а ви нічого дивного не бачите в тому, що всі показники в мене шкалою а пульс як був 60 ударів так і залишився, і після цих слів пульс впав до нуля і я відключився. Далі бачив лише все зверху, і перед тим як прокинутися цю людину відкачали я пам’ятаю що він зробив вдих і прокинувся.

Поцілував мене уві сні хлопець з яким я два рази сходилася і розходилася, зараз просто знайомі привіт поки як справи, коли цілував я почала втрачати свідомість і прокинулася від того що задихаюся

Я грала з дитиною маленьким, але вгодованим . Він заліз на мене з чорним похилому, спочатку думала це гра . Але потім я почала задихатися . І не могла зрушити дитини . У кімнаті були ще двоє людей, я кричала, але мене ніхто не чув . Тільки в кінці мене побачили і врятували

На мене намагалися накинути ковдру або ще що то і тримали поки я не задихнусь. Уві сні було кілька спроб це зробити від одного і того ж чоловіка.

Я задихалася уві сні і розуміла що це сон я бачила у себе размазанность трохи кров під носом, уві сні я розуміла, що це кінець, потім рукою залізла собі в горло що то зробила і задихала, не знаю що це було і до чого такий сон , вперше в житті таке?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ