До чого сниться 😴 Дзвонити уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дзвонити що означає

До чого сниться Дзвонити:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дзвонити уві сні по 4 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дзвонити» по 4 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Якщо ви уві сні не можете додзвонитися до свого знайомого – це до краху дружніх стосунків з потрібними вам людьми.

Сонник медіума міс Хассе

Сонник Симона Кананіта

Дзвонити – вас вразить якесь звістка.

езотеричний сонник

Дзвонити в дзвін, дзвінок – «гнати хвилю», метушитися.

Наснилося Дзвонити, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дзвонити уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Мені наснилося, що мені дзвонить коханий чоловік, який живе в іншій країні, в телефоні крім його голосу я чую стукіт коліс поїзда, що він нібито в поїзді їде і каже мені так тихенько, що у нього вся борода в колючках, і голос такий втомлений&# 8230; і мені його так шкода стало, що я йому відповіла &# 8212; приїдеш і лягай відпочивай!

Що Що сталося і стала дзвонити чоловікові. Я не можу набрати його номер на телефоні. Цифри скидаються, набираються інші знову і знову. Я начебто можу попросити допомоги у кого &# 8212; небудь іншого, але я хочу у нього. Приходить мама і я її прошу зателефонувати моєму чоловікові, а то у мене не виходить. І прокидаюся. У снах я дзвоню тільки чоловікові і не можу набрати номер.
спасибі.

У мене недавно помер тато! і ось пні наснилося, що я з подругою заходжу додому, а там тато живий! Я зраділа починаю його обіймати, цілувати, сльози рікою течуть, а тато не повинно бути незадоволений чимось ! починає мене лаяти говорить щось про попільничку і свічку! І начебто я винна в його смерті ! я починаю виправдовуватися і прокидаюся!

у мене колишній&# 8230;.. молода людина подзвонив на мій номер хотів поговорить і я сказала щоб потім передзвонив і скинула не знаю до чого це так

мені подзвонив мій колишній і захотів зі мною побачитися, але у мене були справи і я потім йому передзвонила, але не пам’ятаю побачилися ми чи ні

Вітаю!Мені приснився сон, що мені телефонує людина якого я люблю, але ми на жаль не разом!Бачила його вхідний дзвінок з фотографією в своєму телефоні!Буду порада дізнатися значення цього сну!Спасибі вам!

Наснилося, що мені дзвонив колишній хлопець, хотів сказати що, щось дізнався про мене, але що саме не встигла дізнатися.

завжди намагаюся подзвонити чоловікові і не можу. Не виходить набрати правильно номер, все не ті цифри набираю. А подзвонити дуже треба.

Наснилося, як я дзвоню своїй колишній дівчині, бере трубку її новий френд і ми з ним так спокійно спілкуємося ні про що. Хоча особисто не знайомі, тільки візуально. Потім так само спокійно попращалісь і закінчили розмову. До дівчини у мене сильні почуття до сих пір, але я не заважав їй зробити вибір. До чого б це?

мені наснилося, що я перебуваю у великому торговому центрі. І раптом дуже голосно лунає дзвінок на моєму мобільному. Я починаю його шукати по звуку, знаходжу в сусідньому відділі, відповідаю, чую дуже знайомий жіночий голос, але не можу дізнатися. Після я зрозуміла, що це моя колишня начальниця в дуже хорошому настрої розмовляє зі мною і сон обривається&# 8230;

Наснилося дзвонити ЛЮБИМОМУ ЯКОГО НЕ БАЧИЛА ОСІНЬ ДОВГИЙ ЧАС І ДУЖЕ СОСКУЧИЛАСЬ

Мені наснилося що уві сні я ніяк не можу додзвонитися до свого хлопця, не працюють телефони і не натискаються кнопки . До чого це?

Приснилося, що ПАНОТЕЦЬ ПОСЛАВ ЗВОНИТЬ У ДЗВІН (НАСПРАВДІ Я ПОМІЧНИК ЗВОНОРЯ)&# 8230; Я смикав за ВВЕРЕВКУ, АЛЕ дзвонити не чутно..Я ЇЇ І так, і сяк сіпатися і В ЯКІЙ ТО МОМЕНТ БАЧУ, ЩО НЕ МОВУ ДЗВОНИ Б’Є ПО дзвони, А ВЕРЕВКА, ТОМУ не чути дзвонити&# 8230; я прокинулася..

Вітаю ! Мені наснилося, що я кудись їду на кшталт на суд на машині зупиняюся до мене підходять з папірцем і кажуть -що щось змінилося, але вам не можуть додзвонитися передзвоніть я хочу передзвонити але не можу знайти телефон шукаю телефон, але бачу що син куди -то зник, наче його повів колишній чоловік, шукаю сина з якихось сходах ходжу, але всюди двері закриті, прокидаюся, ще в процесі пошуку на столі побачила рибу і з’їв шматочок

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ