Дев’ятка Пентакль Все про карти Таро, опис карт і методів ворожіння

Дев’ятці Пентакль зображений багатому вбранні людина в саду, причому це може бути і чоловік, і жінка. На руці людини сидить сокіл, а дев’ять пентаклей розкидані по саду. Сенс карти наступний: людина отримала багатство і титул, але залишився один.

І причина такого становища не в тому, що у нього немає близьких, і не в тому, що він став жадібним і злим. Просто він обігнав своїх близьких в своєму духовному розвитку, а тому вони більше не можуть зрозуміти його. І тепер його терзають сумніви: по тому чи шляху він йшов? Але що зроблено, того не повернеш.

У більш приземлене сенсі карта символізує досягнення поставленої мети або закінчення якоїсь складної роботи, які не принесли полегшення або радості. Тому карта дає раду тричі подумати, перш чим реалізовувати свій план. В іншому випадку звернися за мудрою порадою до знає жінці з хорошою репутацією.

Якщо карта вийшла перевернутої, підсумком всіх старань можуть стати тільки матеріальні блага, ні щастя, ні успіх не гарантовані. А звернення до мудрості жінки також не буде успішним, оскільки її поради насправді не так мудрі, як здаються.

Опис методом Сари Барлет

Дев’ятка Пентакль показує, що ваше завдання виконано. Ви схильні до самовдоволення, готові впиватися успіхом і впевнені, що тільки такий шлях правильний. Досягнувши багато чого в роботі або в особистому житті, ви відчуваєте впевненість в собі і незалежність. Витончена дівчина, зображена на карті, відчуває внутрішній спокій, на її руці сидить сокіл в капюшоні, що символізує здатність контролювати свої сумніви і страхи. Сокола можна навчити полювати, а потім повертатися з видобутком до господаря. Так само і ви вільні у своєму виборі робити, що завгодно, до тих пір, поки відповідаєте за свої дії.

Ця карта також показує, що прийшов час подумати про себе. Якщо ви отримали цю карту, задайте собі питання. Наскільки ви вільні? Вам подобається незалежність? Ви не боїтеся стати впевненим у собі або вважаєте, що не повинні нікому нічого доводити?

Якщо Дев’ятка Пентакль знаходиться в позиції «Перешкоди», можливо, ви настільки самовпевнені, самовпевнені і пересичені, що вам ніхто не потрібен. Або ви вважаєте, що досягли всього, чого хотіли, і нема про що більше мріяти? Ця карта також може показувати потурання своїм бажанням і витрату часу на задоволення.

альтернативне опис

На Дев’ятці Пентакль зображена жінка в багатому вбранні, прикрашеної квітами. Вона стоїть посеред чудового виноградника, лівою рукою торкаючись виноградних лоз. Виноградник уособлює щедрість землі, яку жінка цінує і якої насолоджується. На правій руці у неї сидить сокіл, мисливська птах, що символізує уяву і здатність будувати далекосяжні плани. У виноградні лози вплетені дев’ять пентаклей, вони оточують жінку, а та явно радіє своїм багатством. Біля ніг жінки сидить заєць, символ земного родючості. Вдалині, на пагорбі, видно замок, що втілює досягнуті високі устремління жінки, а також матеріальний добробут і стабільність.

Значення в ворожінні

Дев’ятка вбирає в себе значення інших цифр і утворює основу циклу, що завершується Десяткою. Дев’ятка Пентакль вказує на матеріальний достаток, надійність і комфорт. Жінка на малюнку багато одягнена, спокійна і задоволена. Вона оточена земними багатствами: її робота принесла їй матеріальний успіх, і тепер вона може отримувати від життя задоволення.

Жінка одна, вона стоїть, тримаючи на руці сокола, який символізує її високі інтелектуальні здібності і уяву. Так їй і не потрібні інші люди, хоча це зовсім не означає, що вона не хоче їх бачити або що їх біля неї не буде. В даному випадку її самотність – знак того, що вона досягла стану внутрішнього достатку і буде щаслива, навіть якщо їй і далі доведеться залишатися однією. Вона пишається своїми досягненнями, вона спокійна і умиротворена і не потребує аудиторії, яка б хвалила її за все те, чого вона домоглася. У розкладі Дев’ятка Пентакль означає період спокою, коли ви можете повністю оцінити своє місце в житті і насолодитися почуттям гармонії зі своїм внутрішнім і зовнішнім світом.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ