До чого сниться 😴 Докір уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Докір що означає

До чого сниться Докір:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Докір уві сні по 6 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Закид» по 6 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

психоаналітичний сонник

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Чути в сні закиди – до ворожнечі з сусідами.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Вислуховувати від кого-то уві сні закиди – означає, що хтось про вас нудьгує.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Вислуховувати уві сні закиди – значить втратити душевну рівновагу.

Сонник Симона Кананіта

Докір – повинні будете поступитися іншим.

Сонник медіума міс Хассе

Несправедливі закиди чути – отримати подарунок.

Приснився Докір, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Докір уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Тетяна, здрастуйте!
Наснилося, що я належу до команди медиків, хірургів. У команді існують якісь негаразди управлінського характеру. Але протягом усього сну я перебуваю в моїй квартирі, а точніше в гардеробній. Речі акуратно розкладені, але деякі з них я розвішую на плечики (три штуки), причому на кожні з цих трьох плічок я вішаю побагато одягу. Вони виглядають такими товстими, важкими. Ще уві сні я спілкуюся як би зі своїм партнером (може чоловіком або співмешканцем), якого у мене в реальності немає. Він ставиться до мене добре, а я дорікаю його в тому, що він не може заробити грошей. Він теж в команді.
В кінці сну я роблю пропозицію головному з команди хірургів, яке полягає в тому, що я пропоную йому призначити мене начальником, який не робитиме операції (т.е. НЕ буде ризику), а буде тільки управляти. Погодився він чи ні &# 8212; не знаю. мене розбудили.

В реальності я перебуваю в пошуку роботи.

Сьогодні вночі мені приснився хлопець який мені дуже подобається. І там він мені дорікає що я дуже багато говорю, але нічого не роблю щоб домогтися бажаного. І закочує очі при цьому показує немаленьку папір, де він написав мовляв, якщо я так люблю його то чому я не роблю ніяких зусиль.

Мені сьогодні вночі приснилося, що мене дорікає моя кохана людина. З тим, що я його просто так відпускаю і не шкодую про це. На що я йому відповіла-мені не легко, мені важко. Я не хочу щоб ти йшов. І в цей момент ми з ним чистимо картоплю, вона була така брудна, і він так її погано її чистив, а я йому допомагала.
І насправді ми зараз з ним не разом, і він повинен їхати

Бачила сон з п’ятниці на суботу що свекруха начебто але я її не знаю прийшла вранці до на м з чоловіком що дорікати що я не пара синові її. .спасибі

Вітаю. Наснилася подруга, яка на той момент вже була мертва, але я про це не знала. Злим голосом сказала &# 171; Я ж просила тебе не називати мене Алісою!&# 187; У житті вона правда придумала собі інше ім’я і було дуже важко перебудуватися. Що вона насправді хотіла мені цим сказати? спасибі.

Вітаю! Наснилося, що мій чоловік незадоволений мною уві сні, дорікає за щось, за безлад, він холодний, похмурий. Я при цьому відчуваю, що мені так погано, що він розлюбив мене, що все втрачає сенс, життя втратило фарби. Мені боляче, я розчарована.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ