До чого сниться 😴 Дно уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дно що означає

До чого сниться Дно:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дно уві сні по 10 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дно» по 10 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

східний сонник

Якщо приснилося, що стоїш на краю прірви, кидаєш в неї камінець, щоб визначити глибину, і розумієш, що дна немає – значить, ти маєш намір вступити в якусь авантюру, не будучи впевнена в тому, що ризик виправданий. Спробуй ще раз зважити всі за і проти.

Сон, в якому ти наливаєш воду в стакан, що стоїть догори дном – свідчить: ти гірко каєшся в досконалої помилку.

Дитячий сонник

Якщо ти бачиш дно само по собі, тобто землю під водою, підводні рослини, риби, словом, все підводне царство – значить в твоєму житті відбуваються події, які ти не зовсім розумієш, однак відчуваєш, що вони змінять твою долю і матимуть для тебе дуже велике значення.

сучасний сонник

Дивитися уві сні на дно склянки – означає, що Ви занадто багато розповідаєте про свої любовні пригоди і що не варто ними так пишатися.

Якщо Вам сниться, що Ви очищаєте дно каструлі – у Вашому оточенні занадто багато заздрісників і лицемірів.

Якщо Ви вчасно розпізнаєте їх – Вам не важко буде взяти верх над усіма ворогами.

Впустити уві сні випадково щось на дно річки або будь-якого іншого водоймища – передвіщає, що Ви зробите несподівану, але дуже вдалу покупку.

Пірнути уві сні до самого дна – є передвістям того, що найближчим часом Ви з головою поринете в турботи.

сонник 2012

Дно – відображення будь-якої межі.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Бачити дно – до порожнього будинку, до розлучення або до втрати одного.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Побачити уві сні дно якогось судини – до розладу.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Заглядати уві сні в який-небудь посуд і бачити її дно – ви перебуваєте на дні, і вибратися звідти буде коштувати вам великих труднощів.

сонник Мандрівника

Дно річки, моря – символ глибини пізнання; таємниця; небезпека; крайня ступінь моральної деградації, бідності.

езотеричний сонник

Дно річки – чекайте дефіциту якихось продуктів.

Озера – важка соціальна обстановка в місті.

Відра, бочки – погіршення вашого стану в соціумі.

еротичний сонник

Дивитися на дно склянки уві сні – означає, що ви занадто багато розповідаєте про свої любовні пригоди.

Якщо ви чистите дно сковороди або каструлі – це значить, що вам будують підступи злі заздрісники, тому не варто даремно хвалитися перемогами на любовному фронті.

Якщо ви дивитеся на дно колодязя або бачите крізь прозору воду дно річки або озера – це знак везіння і удачі, загальної уваги і, можливо, покровительства впливової особи.

Наснилося Дно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені приснився сон в якому, я сиділа і дивилася на море, погода була похмурою і холодної, схожою на осінь, хлопець якого люблю йде прямо в воду купатися, коли він виринув він схопив мене за руку і потягнув з собою в воду, невідпускання руку ми занурилися майже до дна, потім він також не відпускаючи моєї руки допоміг мені виплисти на поверхню. До чого такий сон може снитися? Пожскажіте ласка)

Літній день, сонце, тиха погода бачу велике озеро з прозоро блакитною водою бачу дно, рибки плещуться, глибина води близько метра все, проглядається добре начебто і йду по мілині але мокрих ніг не відчуваю і каламутної води немає під ногами.відчуваю що поруч син, але не бачу його хвилею прокатує паніка але знову наступає умиротворення.

Сон починається з того що я лізу в воду купатися, плескатися з незнайомими мені людьми. Потім пірнаю в воду і як би засинаю під водою, після мене несе течією по дну, дно на рідкість дуже чисте і біле, крейдяне. Кілька разів я намагаюся виплисти, але мені здається що це так глибоко що з першого разу не виходить. Спочатку я затримував дихання потім почав дихати і здивувався що можу дихати під водою. Зібравшись з силами і вирішивши що випливати все одно доведеться, я зробив трохи більше зусиль чим в минулі рази і виринув. Виринувши з води я побачив гладь річки і очерети уздовж берега. Потім вибравшись з води я вийшов на зелене поле, світило сонце, одягнута на мене була одна футболка, після я попрямував в сторону купальні де спочатку пірнув.

Доброго дня. Мені часто сняться віщі сни і виконуються на протязі 2-3 днів! Сьогодні вночі мені приснилося, що я в стані паніки. жаху від небезпеки за своє життя і близьких, які на той момент не були зі мною поруч. Перебуваю на самому дні, якогось моря або річки не зрозуміло&# 8230; Вода була чистою і прозорою. бачила елементи зруйнованого дерев’яного будинку. Я усвідомлювала. що мені негайно потрібно вибратися на поверхню. але при всьому тому жаху і паніці. страху, що вирували в мені, я чітко розуміла. що повітря мені можливо і не вистачить, так як випливати мені доведеться дуже довго, глибина не можливо висока. Я так само бачила людей. необізнаних мені, які відчайдушно, але марно намагаються виплисти. але невідома мені сутність їх вбиває і вони зі страхом в очах помирали. Я від страху, навіщо то обстригла своє волосся під каре. Вчепилася за стирчить напівзруйновану балку від будинку дерев’яного та як по сходах, почала корапкаться в верх до світла. Я перед собою помітила дівчину. яка стояла на місці зовсім не в змозі зрушити навіть на міліметр, сили покинули її. Я взяв її за руки почала вибиратися допомагаючи їй. Дуже швидко від почуття страху при цьому не відчуваючи брак кисню, я виринула! Допомогла дівчині виплисти і ми вийшли з води. Був пізній вечір і я серед натовпу людей побрела шукати притулок. А люди. що на дні. що на суші все так же в паніці і страху за своє життя бігли. мешкали намагаючись вижити! Я взяла дівчину за руку і побрела вздовж магістралі. Я чітко усвідомлювала. що я врятувала їй життя, коли вибиралася сама з дна і витягувала її. а ось тепер я їй же врятувала вдруге життя. ця сутність. напала б на неї, але я дівчину відштовхнула і вона пронеслася повз неї в сантиметрі. Від страху я прокинулася.

Я, моя подруга, мій хлопець і хлопець подруги приїхали на дачу, поруч з якою знаходиться річка. Я подивилася на календар, це було 2016 рік 16 липня. Ми випили пива, і мій хлопець викинув пляшку за паркан. Я змусила його піти підняти, але коли ми вийшли, відразу за парканом був стовок (річка). І ми опинилися на різних берегах, хоча відстань між нами було не велике, метрів 5. Пляшка була поруч з ним він зайшов по воду, трохи нижче коліна але не дістав е6е, поруч з ним була його собака (німецька вівчарка) вона теж не полізла за нею. Я стояла на містку, на краю і почала падати, але утрималася. Через хвилину я вдруге впала і опустилася прям на дно з відкритими очима. І через секунду мій хлопець витягнув і сказав, щоб я виплюнула воду. Але я її не ковтала. Але коли я зробила вдих я виплюнула воду. Ми перепливли до нашого берега і він посадив мене на місток і ми жартували. Сон я бачила як і від себе, так і з боку.

Доброго дня. Мені снилося, що мене занурюють у водойму. Це не озеро і не море, ніякої живності в ньому немає. тільки вода. Темно синя, через глибину. Мені не страшно, оскільки я прикріплена до спеціального обладнання і знаю, що як тільки ща нього потягнути мене почнуть піднімати. А потім я вперлася в дно. Воно було тверде і пусте. На мою кам’яне, але присипане піском. Дивний сон. Що він означає? Завчасно дякую за відповідь. Наташа [email&# 160; protected]

Наснилося що я їхала в автобусі з якійсь дівчиною &# 8212; ми розмовляли. В автобусі крім нас були і інші люди. Потім всі стали виходити, і подруга ця моя, а я залишилася в автобусі, так як водій сказав -мне далі їхати . І ось я їду, і дивлюся кудись зовсім не туди ми їдемо, підбігла швидко до водія, і кажу &# 8212; а ви впевнені, що я не повинна була там же вийти, де і все ? Мені треба там де зупинка автобуса до міста Око . І тоді він сказав, що так, тоді треба було там, відкрив мені двері автобуса, я вийшла, по шляху в зворотну сторону натикаюся на якусь річку з величезними водоспадом падаючим вниз, дуже красиво ! І ось як-то я опинилася у воді, я ще дивувалася якійсь дівчині, вона стрибала з водоспаду вниз в воду, а висота не просто висока, а величезна була . І ось я опинилося під водою (не знаю від цікавості що вона там робить або не знаю для чого) прямо перед до мною стояв якийсь айсберг білий білий, дуже вузький, вода була шалено чиста, все було чітко видно під водою, але в той Водночас під водою було темно . Потім я не пам’ятаю як, але вже вийшла з води, тримала які -то свої мокрі речі в руках: тапки і ще щось . Намагалася у кого-то запитати, де зупинка до міста Око, але ніхто не міг допомогти особливо . Тоді я просто пішла прямо і побачила по краю цієї річки будиночок, але коли я вже наближалася до будиночка, там була огорожа річки типу містка, і я виглянула на річку і вона була каламутна вся кольору піску (як від дна мулу внизу перемішавшись придбала колір) і я ще тоді подумала &# 8212; як дивно, там так красиво і вода інша а тут така каламутна. Після чого увійшла в будинок, а там ніби все подорожні збиралися . Пили чай, брошури лежали на столах . Там я зустріла давнього сусіда, з ким жили багато багато років тому в одному будинку і спілкувалися . Ми поговорили, я. Розповіла про красу цього місця (водоспаду) та потім пішла на автобус, села в нього і їхала .. потім вже прокинулася . Що може означати такий сон ? спасибі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ