До чого сниться 😴 Дихання уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дихання що означає

До чого сниться Дихання:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дихання уві сні по 14 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Подих» по 14 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

англійська сонник

Якщо уві сні Вам здається, що Вам важко дихати, що Ви задихаєтеся – це вірна ознака того, що Вам пора зайнятися своїм здоров’ям.

східний сонник

Під час розмови ти стоїш настільки близько, що відчуваєш чисте свіже дихання співрозмовника – це символ гідної чесного життя, передвісник прибутку.

Якщо дихання несвіже – будь готова до хвороб і неприємностей.

Новітній сонник

Дихальна недостатність – сон-підказка: вам терміново необхідні консультації кардіолога і терапевта.

сімейний сонник

Свіжий подих сниться до успіху, смердюче – передвіщає хворобу і підступи ворогів.

Задихатися уві сні – зазнати поразки там, де успіх не викликав сумнівів.

сучасний сонник

Підходити уві сні близько до людини з чистим і свіжим подихом-означає, що Ваша поведінка буде гідно похвали. Також справи обіцяють бути прибутковими.

Відчувати несвіже дихання – до хвороб і скрутним положенням.

сонник 2012

Утруднене, неможливість дихати – відображення нестачі особистої Сили.

Сонник для закоханих

Якщо вам наснився людина з чистим і свіжим подихом – це означає, що відносини з коханим не будуть затьмарені сварками і конфліктами.

Смердюче дихання – передвіщає хворобу близької людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати уві сні чиєсь чисте і свіже дихання – передвістя успіху і прекрасного течії ваших справ.

Смердюче дихання – знак лихослів’я на вашу адресу. Можливо, хтось за вашою спиною розпускає про вас погані чутки.

Задихатися без видимих ​​причин уві сні, якщо це не пов’язано з незручною позою – ознака нестачі сил для здійснення якої-небудь справи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Чути в сні легкий подих сплячу дитину – до одужання вашої дитини, якщо він до цього хворів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Чути в сні легкий подих сплячу дитину – до розчулення.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Чути в сні дихання – до звістки про померлого.

сонник Міллера

Уві сні близько підійти до людини з чистим і свіжим подихом – означає, що ваша поведінка буде гідно похвали, а ділові операції закінчаться вигідно для вас.

Якщо ж дихання нездорове, смердюче – це передвіщає хворобу і пастки ваших противників.

Задихатися – значить, невдача там, де успіх здавався забезпеченим.

Сонник від А до Я

Дихати уві сні нестерпно гарячим повітрям – протистояти силам зла, дихати холодним морозним повітрям – до заплутаності в сімейних відносинах і складнощів на роботі, дихати сирим повітрям – знак, який застерігає: не падайте духом у важкій ситуації, інакше ви назавжди підірвете віру в себе і вже ніколи не зможете дійти до наміченої в життя цілі.

Вдихати уві сні приємний аромат – значить, наяву вам піднесуть прекрасний подарунок і нададуть можливість відправитися в захоплюючу подорож.

Вдихати аромат лілій – означає, що печаль очистить вашу душу і надзвичайно загострить почуття.

Вдихати аромат маків – насправді станете жертвою лестощів і брехливих обіцянок.

Чисте і свіже дихання коханої людини, який цілує вас уві сні – говорить про незабутні хвилинах, які ви проведете з ним наяву і досить незабаром.

Розмовляти з людиною, у якого хворе, з хрипами дихання – віщує хвороби та борги.

Задихатися уві сні від смердючих запахів або густого диму – наяву вам не пощастить, десь ви допустили помилку в своїх розрахунках.

еротичний сонник

Якщо уві сні ви чуєте чиє через дихання – такий сон говорить про те, що в найближчому майбутньому вас будуть вислуховувати і розуміти. Ваш улюблений чоловік проявить до вашої персони підвищену увагу, але не варто спокушатися або користуватися цією ситуацією – ймовірно, він має якусь за приховану від вашого розуміння мета. Можливо, вас підстерігає обман з боку вашого партнера.

Наснилося Дихання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дихання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Іду я з мамою по вулиці, прохолодно, вечір вже. Обертаюся в іншу сторону і дивлюся в небо, а тому щось таке дивне було, не пам’ятаю, смішне, і я сміючись кажу мамі дивись. А вона починає кричати &# 171; Бомба&# 187; і показувати в ту сторону. Коли туди подивилася я там вже нічого смішного не було, минуло, там вже дійсно була бомба і летіла вона прямо в нашу сторону. Всі почали метушитися (люди, які проходили поруч, перехожі) тікати ховатися. Я пішла в бік будинку, йти було важко, як ніби я втомилася. Поруч зі мною перебувала дорога, і ось за дорогу і впала ця бомба (поруч, дуже близько), вибух був не великий, та й я піти не встигла, тільки сильний поштовх відчула, і стало дуже важко дихати, уві сні я стала намагатися нормалізувати дихання, і у мене стало це виходити. Після цього сну я відразу прокинулася, була ніч, мені було дуже страшно, я не могла заспокоїтися хвилин 10, потім знову заснула.

Хтось у великому приміщенні типу залу для глядачів починає мене душити і я сяк-так від нього вириваюся і прокидаюся.Що це означає

Я точно сон не пам’ятаю.
Я впала кудись, там з’явився сніг. Я хотіла вилізти звідти, але не могла. Мене наче засмоктувало. Мені стало важко дихати. Я дуже сильно втягувала в себе повітря, але було важко. Мені було погано. Потім я прокинулася.

Здавствуйте, Тетяна. Мене звати Яна. Сьогодні вночі мені приснився страшний сон. Було таке відчуття, що хтось перебувати поруч зі мною і дихає. Відчуття холоду і страху. Я прокинулася від власного крику. Це все що я пам’ятаю. Зарание, спасибі за допомогу.

був якийсь магазин або вокзал там було дуже багато людей людина 100 раптово він закрився і не було там виходу почалася паніка ну не сказати що сильна потім люди почали потихеньку пропадати як би не було чим дихати і все задихалися ну трупів я не бачив і з магазину точно не хто не виходив знайомих там теж не було. я розуміючи що потрібно знайти вихід теж почав його шукати тут ми з кимось людина 10 побжалі до скляної вітрини за склом наулице працювали робочі мужики ми почали їм кричати і зрозуміли що вони не чують нас а тільки бачачи т вони нам не повірили посміялися над нами їх я чомусь чув потім я вирішив що багато народу і подумав пояснити мужикам з вулиці все сам ну в підсумку мені вони теж не повірили потім я прокинувся як би подихати і знову заснув ну швидше за все я не прокидався так як опинився там же народу залишилося зовсім мало людей 10 я знайшов женшину і сказав їй що б вона трималася мене потім я її втратив і більше не бачив жінка мені особливо не Ченг не говорила потім я зустрів якогось хлопця ми почали з ним теж шукати вихід потім я і його кудись втратив ще уві сні Негорєлоє світло я чомусь думав що це через те, що немає кисню і ме горить не чого я знайшов 2 ліхтарика вони дуже слабо горіли потім я прокинувся і не засинав сходив спеціально попив вади що б в цей сон не повернутися більше допомогло .

Я ніби не спала, але в один момент почала провалюватися, таке відчуття коли тобі ставлять наркоз, свідомість роздвоюється на дві половинки. Я намагаюся вийти зі сну, не виходить, намагаюся поворухнутися, теж з працею, також важко дихати, таке враження що все тіло скуто, і тут же думки про маленькій дочці що грає в сусідній кімнаті. Мені потрібно до неї а я не можу розв’язати пута і дуже важко дихати. Але тут все змінюється і раптом переді мною кімната начебто наша і в той же час немає. Думки про молодшої дочки зникають, заходить старша дочка їй 15 років. І раптом в кімнаті починає сама по собі грати музика вітру, хоча її у нас в квартирі немає. Здіймаються штори, як ніби порив вітру вривається в кімнату, хоча балкон в кімнаті закритий. І старша дочка охоплювана жахом тікає в кут і ховається за мене. І ось ми вже з нею на балконі, мене чомусь охоплює якийсь сильне сексуальне збудження. І раптом моє тіло сковує знову, мені важко дихати, я насилу ворушу руками, намагаюся накласти на себе хресне знамення зі словами господи спаси і сохрани, але мені дуже важко це зробити. Моя старша дочка на четвереньках відповзає від мене, у неї дивний вираз обличчя чи то вона посміхається, то чи вираз будь то єхидства, чи то ще чого то, мені було незрозуміло. І тут я прокидаюся, і часто, часто дихаю.

Я сиділа в будинку своєму, і я вийшла на вулицю, почала закашлюється, бачила що все ніби в пилу.Скажіть будь ласка, що це означає?

Снилося що я піднімаюся крутими сходами і мені важко дихати як буд-то задишка (нестача кисню). Уві сні думала може це вагітність думала зробити тест) але видимих ​​причин його робити не було.

Я прийшла до доньки. У неї якийсь недоглянутий не її будинок. Дуже великий. Я прийшла ненадовго, але виявилося, що пройшло багато часу і я запізнилася на роботу. дуже переживала. Мені було важко дихати, причому через те, що я не могла прокашлятися. Носові ходи були чистими. Потім почали приходити співробітники і вітати з чимось, на підносах було щось на зразок пасок. Потім з’явилися люди з адміністрації (мені так здалося) і сказали, що не можна виходити з дому і виглядати у вікна.Вони чекали якусь делегацію. Потім в будинок прийшов якийсь хлопець і дочка почала мене кликати в гості до нього. Я не могла добитися від неї, хто він такий і прокинулася. Відчуття від сну неприємне.

Я заснула в залі. І ось мені починає снитися сон, ніби я тільки що прокинулася і починаю вставати з ліжка (сон проходить в тій же обстановці, в якій я заснула). Я встала з ліжка, і мені стало погано; вуха заклало, в очах потемніло, і я лягла назад в ліжко. Коли я лягла, хтось закрив мені рот, я не могла дихати. Ось я намагаюся чинити опір, кричати, а у мене нічого не виходить. І потім у мене вийшло відкрити очі, перед собою я побачила чорне обличчя. Після цього я прокинулася

Наснилося, що стояла з друзями спілкувалася і вмить різко втратила голос і важко дихати начебто задихаюся, я почала просити у них води що б по пити, вода була чистою і прозорою . Після цього сон припинився

я перебуваю біля в’язниці і поруч злочинці, і мені якось стало важко дихати доводилося повертати голову що б дихати і у мене був як би сказати лічильник як я буду дихати, якщо високий 30-40 то важко, якщо низький 5-11 то легше

Мені снилося як я спілкуюся з одним, потім мені складно стало дихати носом. Дихати стало важче і важче, потім зовсім не змогла дихати і від цього я прокинулася

наснилося ніби хтось дихає перед обличчям, і в цей момент я все це усвідомлюю і чітко розумію. Намагаюся підняти руку, але рука ніби ким то тримається&# 8230; Очі так само відкрити не можу&# 8230; просто повна бездіяльність. І через хвилину все проходить, і в холодному поту прокидаюся. До чого це?

наснилося що я прокидаюся в своєму ж будинку тільки там живуть інші люди я не міг говорити нормально таке відчуття ніби я п’яний і ходити так само важко але я прокинувся і мені здалося що мене душить хто то і я знову заснув потім зрозумів що я помер і сон здався іншою реальністю але я запам’ятав того хто мене душив після смерті я зміг нормально говорити і ходити як я не намагався прокинутися не виходило прокинувся тільки тоді коли вбив цю людину уві сні і залишилися сліди від рук на горлі

я сиділа на поласе, раптом в зал заїхав автобус, і став їхати на мене, я не встигла відповзти, лягла, він став заїжджати на мене, все тіло пройшло під Аавтобус, але груди притиснуло, стало майже неможливо дихати, сильно тиснуло. я тарабанила по капоту рукою, але мене не чули.

був автобус, там було троє чоловік: я і ще двоє. і мені здавалося, що було важко дихати, повітря не вистачало.

Доброго времени суток, моїй мамі приснилося ніби потрапила в потойбічний світ, побачила померлого чоловіка (помер півтора роки тому), він завів її в якусь кімнату і там не було чим дихати (ніби немає там кисню), чоловік її при цьому дихав і був як ніби живий (теплий).

Наснилося з вівторка на середу, ніби я в незнайомому місці, голяка, навколо незнайомі люди, похмурі, неприємні особи.Щоб їх не бачити, відходжу до дерев’яної стіни, а там-фотографії моєї коханої людини, з яким ми перестали зустрічатися з не залежних від мене причин.Побачивши ці фото, впадаю в шок і починаю задихатися, чи то від задушливого повітря, чи то від потрясіння.І відчуваю, що мій коханий раптом підходить ззаду, обіймає мене і каже&# 187; дихай, дихай&# 187;.Я не оберталася, але бачила, що він теж без одягу, він допомагав мені руками дихати, поки я не прокинулася.Що це означає?

мене намагався вбити ножем кохана людина і щоб він мене не знайшов я затримала подих і в реальному житті я теж рукою закрила ніс і рот, через це і прокинулася, адже не могла дихати.

добрий вечір!Мені приснився сон, в якому, я зі своїм колишнім чоловіком лежимо спимо і він обіймає мене ззаду.Сон як наяву&# 8230; Я навіть подих його чула.І повернулася навіть, щоб подивитися&# 8230; а там нікого&# 8230; До речі, розлучилися ми не дуже добре.

Мені сниться, що я відкриваю очі і бачу свою кімнату. І чую що хтось дихає біля мене, потім мене хтось бере і кладе на підлогу а там я сама себе починаю душити

Вітаю.
Уві сні була зима, лежав білий сніг. Я йшла по тротуару і побачила біля низького заборчика примерзлий до нього мордою собаку, біля якої лежало кілька маленьких сплячих цуценят. Собака була середнього розміру зі злягла хвилястою шерстю рудо-золотистого кольору. Я встала на коліна і почала відігрівати собаку диханням. Спочатку вона гарчала, мабуть, боячись, або захищаючи цуценят, але, через деякий час, почала дихати разом зі мною. Чим закінчився сон не пам’ятаю.

Я опинилася в невідомому світі, де повітря було непридатний для дихання. Всі жителі з народження звикли затримувати дихання на дуже довгий час, виходячи на вулицю. Я вийшла на вулицю так само затримавши подих, але мене вистачило лише на 1 хвилину. Я зробила вдих, в горлі почало пекти, потім ще раз 5-6 і я звикла! Всі дивувалися і говорили чтт повітря отруєний, але я нормально дихала

Снилося що я задихаюся не зрозуміло від чого, просто не можу дихати, і коли прокинулася відкашлювався ще пару хвилин

Мені наснилося пристрасне дихання чоловіки за спиною, від чого я майже прокинулася, і його фраза Я так тебе хочу

Я спала, була ніч і раптом відчуваю що хтось підійшов нахилився наді мною і почав важко дихати нахиляючись все нижче

Лягла спати, сплю крізь сон прошу принести мені ковдру, ніхто не несе, бачу ковдру тепле але не встаю тому що холодно, потім стало важко дихати, і стало страшно, думаю ось обряд подруга зробила і темні сили тут, і прокинулася

Здравствуте&# 8230;..уві сні чую подих своє чоловіка коли його поруч немає&# 8230; в даний врем’я ми посварилися.до чого це

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ