До чого сниться 😴 Дивитися уві сні – по 90 сонникам! Якщо бачиш уві сні Дивитися що означає

До чого сниться Дивитися:
тлумачення сну по 90 сонникам

До чого сниться Дивитися уві сні по 5 сонникам?

Нижче ви можете безкоштовно дізнатися тлумачення символу «Дивитися» по 5 онлайн-сонникам. Якщо ви не знайшли потрібний тлумачення на цій сторінці, скористайтеся формою пошуку по всім сонникам нашого сайту. Також ви можете замовити персональне тлумачення сну експертом.

ідіоматичний сонник

«Дивитися крізь пальці» – потурання.

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Дивитися вдалину не відриваючись – до втомливої ​​заняття або марної праці.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопад, грудень

Вдалину дивитися – до втрати зору.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Вдалину дивитися – будете будувати наполеонівські плани.

сонник Цветкова

Дивитися зверху або з вікна – великі претензії; очікування.

Наснилося Дивитися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Дивитися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Підкажіть будь ласка до чого уві сні сниться хліб, причому половина сьедіна але не мною .

т.до. я дуже хочу бути з коханим, (ми не разом, але спілкуємося), мені сняться сни про нього, сьогодні наприклад приснився сон, ніби він мені каже про своїх коханок, і навіть одну з них показав мені на фото, ще бачила чисту воду і пісок (морської) і різні фігури з піску, Гоглі жінок, вобщем це все маячня але все-ж.

З початку я їхала в тролейбусі зі своїм хлопцем. вирішила вийти. бачила що він проводжає мене поглядом, але поїхав далі. Я збираюся заходити в слідом під’їхав тролейбус, Я була в білій брудної короткою мені майці. Я заходжу в тролейбус, а мені кажуть &# 187; Дівчина у вас майка коротка!&# 187; Я її намагаюся постійно обтягнути. Бачу вільні сидіння Сідаю до вікна,. Ноги ставлю так, і що інші теж могли сісти, але мені було зручно. Села на проти жінка.

Мені наснилося, що я на морі з людиною, який мені дуже подобається. Він пливе, а я ззаду тримаюся за його плечі і пливу з ним. У нього гарна спина і плечі. Я згадала, що я не вмію плавати, але тут же заспокоїлася: адже він поруч, він не дасть потонути. Я дивлюся на небо, я насолоджуюся. Він бере мене на руки і катає по хвилях. Я відчуваю спокій і блаженство, закидати голову, лежу на його руках і на теплих хвилях, дивлюся на блакитне небо!Таке блаженство і спокій давно не ісритивала! Але коли я посіотрела на нього, я побачила, що він дивиться кудись у далечінь, а не на мене. Я теж туди посмлтрела, там тільки море і пустельний пляж з жовтим піском. Мене засмутило, що він дивився на мене.

Доброго дня! приснився сон: Колишня вчителька сина, з якої я підтримую дружні стосунки, хоча школу син закінчив давно, розглядає фотографії сина, швидше за його дівчини, але конкретно я не бачила ні особи, ні самих фотографій, просто відчуття, що в кімнаті знаходиться дана людина і я що-то кажу про фотографії дівчини.. Просто відчуття, але знаю точно хто це. спасибі .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ