Дев’ятка Кубків значення карти Таро

Загальна тлумачення Дев’ятки Кубків – блаженство, умиротворення, щастя. Людина, якій вона випала, напевно не має приводів для занепокоєння, тривог в душі. На подієвому рівні Аркан символізує благодійність, безкорисливу допомогу в конкретній ситуації. На побутовому – свято. Тобто карта недвозначно вказує на те, що добре б поділитися своєю радістю з оточуючими.

Крім цього, Дев’ятка Кубків трактується як завершення якогось непростого періоду, який неодмінно ознаменується гідної і дуже приємною нагородою.

Неодмінно звертайте в розкладах увагу на деякі поєднання такої Дев’ятки з іншими Арканамі. Особливо цікаві в даному випадку її комбінації з Шісткою Жезлів (вказівка ​​на те, що у людини буде привід пишатися собою), з Магом (воно свідчить, що мрія починає ставати реальністю), з Колісницею (ця пара позначає, що за задумане однозначно варто поборотися ).

перевернуте положення

У перевернутому вигляді Дев’ятка Кубків теж несе в собі позитивне значення. Єдиний її «мінус» в тому, що успіх, щастя, удача кілька відстрочуються, потребують того, щоб людина поборовся за їх здійснення.

Крім того, як характеристика людини, перевернута Дев’ятка Кубків символізує те, що він занадто помпезний, самозакоханий, любить покрасуватися.

А разом з П’ятіркою Кубків такий Аркан вказує, що людині доведеться пошкодувати про деякі свої слова або вчинки, з Дев’яткою Монет – що людина буде сумувати, а з повішеним – що щастя не буде безхмарним, бо доведеться ущемити власні інтереси заради блага іншого.

Любов і відносини

пряме положення

Для розкладів на особисті взаємини Дев’ятка Кубків означає сердечність, теплоту, емоційний (а в деяких випадках і фізичне) задоволення. Аркан може трактуватися як щасливе кохання, глибока прихильність. А ще – як тяжіння до чуттєвих насолод і фантазіям, про які до сих пір людина могла тільки мріяти. У певному контексті цю карту можна тлумачити як несподівано з’явилася можливість відпустки або приємного проведення часу.

З Закоханими Дев’ятка Кубків говорить про великий сексуальному задоволенні, а з Світом – про втілення всіх серцевих надій.

перевернуте положення

Перевернута Дев’ятка Кубків для відносин – це чуттєві надмірності, до яких людина прагне занадто наполегливо, а крім цього, обридлі задоволення, яким віддаються вже за звичкою, будучи не в силах вирватися із цього замкнутого кола.

У деяких ситуаціях така Дев’ятка може сприйматися як відстрочка особистого щастя з тих чи інших причин, про які повинні підказати сусідами Аркан. Наприклад, з Іерофант перевернута Дев’ятка Кубків підказує, що людина занадто озирається на авторитети і чужу думку, з Колісницею – що зовнішні обставини стануть серйозними перешкодами на шляху до щастя, з помірним – що людину переповнюють емоції, і це не дозволяє йому об’єктивно судити про ситуацію (або партнері).

Кар’єра

пряме положення

Для професійної сфери ця карта позначає вигідні угоди і контракти, командний дух в колективі, задоволення від роботи. Отримавши в розкладі Дев’ятку Кубків, людина може бути впевнений, що йому під силу будь-скільки завгодно складне починання. На подієвому рівні такої Аркан може позначати корпоративну вечірку або підведення підсумків.

У парі з Імператором Дев’ятка Кубків передрікає досягнення дуже великих кар’єрних вершин, разом же з Колесом Фортуни Аркан повинен трактуватися як досить близький успіх.

перевернуте положення

У перевернутому вигляді такої Аркан є зазначенням на зловживання службовим становищем, на схильність до перекладання власних обов’язків на чужі плечі, на виконання роботи «як-небудь». Людину, якій випала перевернута Дев’ятка Кубків, характеризує відсутність почуття колективізму, небажання брати на себе відповідальність і прагнення досягти особистої зручності будь-яку ціну, хай навіть за рахунок колег.

Крім іншого, з Силою перевернута Дев’ятка Кубків означає, що людина не готова прикладати потрібну кількість зусиль для досягнення своєї мети; з Судом – що успіх не прийде в руки сам, а його доведеться заслужити.

Порада карти Таро

Удача на вашому боці, так що не сидіть склавши руки, а користуйтеся милостями Фортуни, бо ця дама може відвернутися від вас в будь-який момент. Якщо вас все влаштовує і ви «від добра не шукаєте добра», то просто дозвольте собі розслабитися і приділити увагу тому, що вам дійсно до душі. Зрештою, просто влаштуйте собі свято.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ