До чого сниться сіль по сонникам Міллера, Езопа, Фрейда

Чому приснилася сіль: передбачення найпопулярніших сонників

Сіль – це речовина, без якого не обходиться жодна сімейна кухня. Вона робить смачніше прісну їжу, служить приводом познайомиться з сусідом, а також є невід’ємним атрибутом весільної церемонії. До чого сниться сіль, дізнаємося в перевірених сонники.

Загальне тлумачення

Сіль – символ гостинності, дружби, відкритості. У деяких культурах вона уособлює непідкупність, чесність, порядність, виконання даного обіцянку. Ця субстанція може відображати високу духовну культуру і бути засобом очищення від злих помислів, негативного впливу, бути захистом від темних духів.

На сході сіль розсипають на порозі будинку, після відходу недоброго людини. Щіпку солі можуть кинути у лазні перед тим як помитися. Деякі вірять, що морські купання надають надзвичайну силу і енергію людині, яку він обов’язково витратить на творення чогось доброго і світлого.

Для сновидця такий несе позитивні моменти та зміни в майбутньому, якщо сіль не потрапила на людину, зашкодивши йому. Негативне тлумачення слід очікувати, коли уві сні ви відчули сіль на хворий рані або в очах. Сіль принесла неприємні відчуття, страх і біль – це знак, що попереджає сновидця. Отже, настав час, коли потрібно зупинитися, подумати і проаналізувати, чому все пішло не так, і що потрібно зробити, щоб виправити ситуацію на краще.

Кухонну сіль вважають божественним мінералом. Завдяки тому, що ця речовина може подовжувати термін придатності продуктів при консервації і сольовий обробці, її вважають символом довголіття та процвітання. Доведено лікувальні властивості солі та її позитивний ефект при різних простудних захворюваннях і запальних процесів.

Вона завжди вважалася цінним продуктом в суворі роки війни, різних катаклізм і перипетій. Можливо тому, вона означає життя, безсмертя, сталість, нетлінність, мудрість, знання. Її наділяє магічною силою і здатністю втягувати весь негатив, очищаючи простір, предмети або людини.

Для сновидця розсипати сіль уві сні – поганий знак. Це може передбачати свободу дій супротивників. Вважається, що у них якийсь час будуть розв’язані руки. І вони цілком можуть здійснити свої погані наміри в вашу адресу.

Цей продукт також шанують, як символ вищості і сили. Щіпка солі на губах немовляти може захистити від злих чар, духів і пристріту. Приймати ванну з сіллю уві сні – означає позбутися негативних емоцій, поганого самопочуття, настрою та депресії.

До чого готуватися жінці

Приснився сольовий кристал на робочому столі – чекайте хороших новин про ваше підвищення. Ви цілком готові зайняти престижну посаду з високою зарплатою. Ваші таємні покровителі будуть підтримувати і допомагати вам у майбутньому.

Для жінки купувати соляну лампу – наяву проявляти свої найкращі якості і здібності у покращенні побуту, очищення простору квартири, створення затишку і доброзичливої атмосфери в сім’ї. Для самотніх дам сон служить прямим зазначенням на швидке здобуття другої половини. Чоловік буде тягнутися до вас, як метелик до світла лампочки.

Забиратися в офісі, додавши дрібку солі – в реальному житті суттєво вплинути на робочу обстановку в колективі. Вам вдасться ліквідувати весь негатив, недомовки, сварки і заздрість колег. Діяльність компанії досить швидко набере обертів, так як енергія працівників буде спрямована в потрібне русло. Це безсумнівно призведе до високого прибутку і гідним дивідендів.

Якщо дівчина відчуває стрес, після розлуки з коханим, то сон, де вона купається в морській безодні буде передбачати заспокоєння душевного стану. Це говорить про те, що сновидица впоратися з негативними емоціями, переживаннями і заподіяна біль скоро залишить її.

Чоловіки і сіль у сні

Чоловікам бачити сіль в сновидіннях – значить проявляти мудрість, терпіння, доброту і самостійність. Це той знак, який відображає правильну послідовність ваших дій, намірів і бажань. Такий сон говорить, що все йде за планом, не варто сумніватися, зупиняти або сходити з шляху. Чим біліше приснилося речовина, тим приємніше і райдужні перспективи майбутнього.

Обережність і пильність повинно викликати бачення, де цей продукт був брудним і сірим, не придатним до вживання. Це може передвіщати швидку хворобу, травму, несприятливу або небезпечну ситуацію. Той період, коли не варто проявляти надмірну активність. Ваша діяльність не піде на користь. А скоріше погіршить матеріальне становище і створить труднощі.

Спостерігати, як хтось продає або купує сіль – наяву стати учасником спровокованого скандалу. Навіть якщо ви не маєте наміру сваритися, вас залучать в розбірки в якості третейського судді. Роль вершителя закону може допомогти згладити ситуацію.

Авторські сонники

Густов Міллер

Тлумач надає негативний сенс сюжету, де привиділася сіль. Це уособлює прихованих ворогів, непривітне оточення, конфлікт між соціальними групами, класами. У деяких випадках, такий сон стане знаком майбутнього протистояння.

Приснилося за обідом взяти сільничку в руки, а вона виявилася порожня – чекайте проблем з кредиторами. Можливо, вам не вдасться вчасно розплатитися з боргами, що вкрай турбує і вплине на ваш емоційний стан.

Побачити на чужій кухні повну сільничку – в реальності сильно комусь заздрити. Ви не можете собі дозволити того, на що вистачає коштів у друзів або сусідів. З одного боку, це страшенно дратує і пригнічує вас, але з іншого, є чудовим приводом для пошуку нової високооплачуваної роботи.

Молодий особі є сіль у сні – знак поганих змін в особистому житті. На вашому шляху зустрінеться суперниця, яка буде володіти гарною зовнішністю та владним характером. Велика ймовірність розлучитися з коханим.

Пересолена їжа в сні пророкує важкі випробування. Варто запастися силами і терпінням, щоб подолати всі труднощі. Не відкидайте допомогу з боку близьких, вона зіграє для вас істотну роль.

Привиділося, як упустили баночку з сіллю – чекайте сварок і з’ясування відносин з домочадцями.

Зигмунд Фрейд

Побачити сіль на простирадлі – значить випробувати розчарування в інтимній близькості. Ваш партнер проявить себе, як повний егоїст, який здатний задовольнити лише власні бажання.

 

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ