Дев’ятка жезлів Все про карти Таро, опис карт і методів ворожіння

Дев’ятка Жезлів представлена ​​у вигляді розсіяного людини з перев’язаною головою, який тримає жезл в руці, а решта вісім стоять за його спиною. Людина нібито тільки що виграв бій і не може зрозуміти, що ворогів більше немає. Він шукає їх всюди. Він втратив здатність вирішувати проблеми мирним шляхом.

Тому Дев’ятка Жезлів дає йому пораду: опусти зброю, переходь на мирне існування, війни більше не передбачається. А, отже, можна нарешті звернути погляд на себе і власні потреби, зайнятися самовдосконаленням.

Якщо карта вийшла перевернутої, то поведінка людини правильне, оскільки має бути ще один бій. Але цей бій вже точно буде останнім.

Опис методом Сари Барлет

Який би період життя ні добігав кінця, ця карта показує, що зараз ви готові рушити далі. Розвиваючи свою внутрішню силу, ви набралися мудрості і прийшли до повного самосвідомості, проте стали занадто обережні з-за того, що не хочете повторення сумного досвіду минулого. Всі ми переживали важкі часи і тепер носимо в душі болючі рани. Не варто так сильно сумувати про минуле, таїти образу або плекати помста, замість цього слід визнати свої помилки і отримати користь з уроків, преподаних вам життям.

Будьте уважні і усвідомте свою вразливість, але не варто переходити в глухий захист.

Дев’ятка Жезлів передбачає вміння бачити свої сильні і слабкі сторони; визнавати свої недоліки і усвідомлювати свій потенціал; чуйно реагувати на поточні події і наполегливо долати всі труднощі.

У позиції «Перешкоди» карта показує, що ви перебуваєте в стані настільки глухого захисту, що вона закрила від вас весь світ, або причиною напруженості у взаєминах є ваша занадто довга пам’ять про всі образи і приниження. У позиції «Майбутнє» вона показує, що ви не прийміть негативної відповіді. Карта передбачає наполегливість, винахідливість і більшою мірою те, що оракул написав над входом до храму Аполлона в Дельфах – «Пізнай самого себе».

альтернативне опис

Дев’ятка символізує силу, тому на карті зображена фігура чоловіка, що захищає свою територію. Хоча ворог і не видно, але можна припустити, що чоловік не відчуває себе в цілковитій безпеці і намагається підготуватися до нападу, захистити все, що йому дорого. Очевидно, що його творче бачення отримало удар – про це свідчить пов’язка на голові. Чоловік поранений, але здаватися не збирається. Він стоїть прямо, впевнено, у всій його фігурі відчувається рішучість протистояти небезпеці. Саламандра знову нагадує нам про те, що предметом битви буде, швидше за все, проблема, що стосується творчості. На це ж вказує і червоний колір туніки.

Значення в ворожінні

Поява Дев’ятки Жезлів в розкладі вказує на внутрішню силу і рішучість. Ситуація, в якій ви опинилися, може загрожувати вам великими неприємностями і вимагає від вас великої напруги сил. Однак у вас достатньо внутрішніх ресурсів, щоб протистояти їй, хоча в деякі моменти ви можете відчувати сумніви. Природа Жезлів, внутрішня стійкість і конкурентоспроможність, передбачає, що, якою б небезпечною і складною ситуація не виявилася, у вас є потенціал дати гідну відсіч.

Дев’ятка Жезлів підтверджує наявність у вас сили і мужності, якостей, які вам дуже знадобляться в даний момент. Карта говорить про ваших внутрішніх ресурсах, а не про можливості отримання допомоги з боку. Зараз виручити себе з біди можете тільки ви самі. Вам доведеться закликати на допомогу всю свою внутрішню енергію і вроджену сміливість, щоб позбутися від труднощів. Можливо, основним аспектом Дев’ятки Жезлів є вказівка ​​на найголовніше людське якість – надію і опору на мудрість, накопичену через особистий досвід. Дев’ятка Жезлів завжди говорить про насування сутичці, але одночасно дарує людині надію на перемогу незалежно від тяжкості ситуації, яка на перший погляд може здатися безвихідній.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ