Сонник привітання до чого сниться привітання уві сні за сонником Астроскоп

Якщо ви отримали привітання уві сні, не поспішайте радіти завчасно. Цей сюжет, на думку більшості сонників, є проявом лестощів і заздрості на адресу сновидіння. І якщо, навпаки, в сновидінні саме ви відправляли привітання комусь іншому, значить наяву ви всіляко заздрите цій людині. Можливо, відносини між вами нагадують сплячий вулкан. Слід замислитися всім, в чиїх снах було присутнє будь-якого роду привітання. Цей, на перший погляд, досить позитивний образ в перенесенні на підсвідомий рівень несе зовсім інше значення.

Бачити уві сні, що вітаєте когось – буде мучити заздрість.

Поздоровлення завжди сиплеться на тих, хто дійсно гідний похвали і визнання. У вашому сні людиною, якій будуть адресовані всі привітання, були ви. Це означає, що і наяву слава, успіх, шану і визнання пройдуть повз вас. А можливо ви просто заздрите людині, яка отримала привітання в вашому сні. Деякі емоції підсвідомість настільки видозмінює, що вони набувають абсолютно протилежний зміст. Про що вам варто задуматися, побачивши подібний сюжет? Постарайтеся якомога пильніше проаналізувати свої відносини в реальному житті з побаченим людиною. Відповідайте чесно на питання – ви дійсно відчуваєте заздрість по відношенню до нього?

Бачити уві сні, що хтось вітає вас – сумний випадок.

Зворотне тлумачення сну. У сновидінні у вас все складалося добре, значить наяву має відбутися подія, протилежне за змістом. Однак подібні тлумачення часто помиляються, вам поки рано налаштовуватися на невдачі та проблеми в справах.

Бачити уві сні, що вітаєте когось – успіх.

Вітаючи уві сні кого-то другого, ви тим самим виявляєте свої власні емоції, які відчуваєте наяву. Ймовірно, в даний час ви буквально переповнені позитивом, у вашому житті панує гармонія і спокій. Сновидіння має позитивне емоційне забарвлення. І, якщо ви чесно усвідомлюєте, що щиро вітали побаченого людини уві сні, значить ваша реальність буде також сповнена найсприятливіших подій. Ви можете сміливо розраховувати на успіхи.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ