9 (Дев’ятка) 🥢 Жезлів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Дев’ятка Посохов є зображення чоловіка з пов’язкою на голові, що спирається на посох. На його обличчі насторожене вираз, за ​​його спиною &# 8212; частокіл з восьми таких же посохів. Все вказує на те, що ця людина вже витримав важкий і кровопролитний бій і навіть був поранений в ньому, але він як і раніше сповнений рішучості боротися далі, захищаючи свої володіння. Таким чином, Дев’ять Посохов символізує воїнів, мають досвід битв і готових битися знову і знову.

Жезли або Палиці – синонімічні назви масті Посохов. Відображають сферу людської діяльності, пов’язану з роботою, кар’єрою, бізнесом, планами та інтересами.

Прямий аркан: шлях до нагороди тернистий

Значення карти Таро Дев’ятка Посохов в прямому положенні повністю відповідає зображенню на мапі. Її поява в розкладі символізує хоробрість, силу, мужність, досвід, великий запас життєвої сили, гарне здоров’я, впертість, неабияку частку агресії, а також готовність битися до кінця і протистояти будь-яким труднощам.

9 Посохов в розкладі віщує успіх у всіх починаннях, але тільки після наполегливої ​​боротьби і нелегких випробувань. Вона передбачає загрози і небезпеки в майбутньому, але підтверджує, що у людини є сили і можливості вистояти проти насувається бурі і здобути довгоочікувану перемогу. В принципі, Дев’ять Посохов описує ситуацію, синонімічно назвою масті, адже посох &# 8212; символ важкого шляху.

Іноді Дев’ятка Жезлів має значення наснаги, зцілення від душевних ран і обіцяє величезні можливості і сліпучі перспективи, які відкриваються перед людиною. У цьому випадку її поява в розкладі обіцяє гадающему, що він може домогтися набагато більшого, чим розраховує.

У більш глибокому внутрішньому аспекті Дев’ятка Посохов символізує впертість, героїчний опір якої-небудь події, але при цьому натякає на те, що ніякої загрози насправді немає, а є лише спогади про минулі битвах і насторожене, недовірливе ставлення до майбутнього. В цьому випадку карта радить відмовитися від оборонної позиції, підозрілості і ворожості. Людина може дотримуватися своїх принципів і переконань, але перестати надавати велике значення минулого досвіду і, наїжачившись, чекати удару кожну хвилину, а навпаки, зустрічати зміни з відкритим серцем і сподіватися, що вони принесуть необхідний розвиток.

Зворотній карта: виною невдач &# 8212; впертість і гордість

У перевернутому положенні карта Таро Дев’ятка Посохов в розкладі має значення безлічі труднощів, невдач і перешкод, натякаючи при цьому на те, що виною всьому проблемам є сам ворожить. Перевернута карта означає, що всі битви і удари, що сиплються на людину, невипадкові, а залучені на його голову його ж упертістю, небажанням аналізувати ситуацію, невмінням відповідати за свої слова і пристосовуватися до ситуації. В цьому випадку карта радить побачити і зрозуміти свою провину в такій несприятливій ситуації, постаратися проявляти більше гнучкості і сердечності в спілкуванні з людьми, перестати протиставляти себе оточуючим і провокувати їх недружнє ставлення.

Крім того, Дев’ятка Посохов перевернута в розкладі може символізувати слабкий характер, розгубленість, хворобливість, безпорадність, безініціативність, невміння відстоювати свої права, вразливість, відчуття замкнутого кола лих, з якого немає виходу. В цьому випадку карта віщує ще більші загрози і конфлікти на тлі втоми і втрати пильності і закликає зібратися, взяти в руки палицю, синонімічні назвою масті, і продовжувати шлях, протистоячи негараздам.

Від бурі почуттів до самотності

У прямому положенні Дев’ять Посохов має значення міцних, стабільних та гармонійних відносин, в яких, тим не менше, є маса яскравих емоцій, живих вражень, незвичайних переживань і сильних почуттів. Карта описує відносини, в яких кожен день насичений і різний, і буря змінює бурю, але при цьому вони залишаються міцними і щасливими, маючи опору, синонімічно назвою масті.

Можливо також, що Дев’ять Посохов описує період самотності, коли після пережитих конфліктів, обманів і зрад, в душі у людини, нарешті, запанував мир і спокій, і він здатний знову радіти життю, вірячи, що всі біди залишилися позаду.

У розкладі в перевернутому положенні 9 Посохов символізує нелагідність, безініціативність, а також невміння розбиратися в людях, яке може привести до збитковим відносинам з недостойним людиною. Іноді карта може означати, що у ворожбитів є якась яка компрометує таємниця.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ