9 (Дев’ятка) 🔪 Мечів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Карта Таро Дев’ятка Мечів належить масті мечів і відноситься до групи молодших арканов. На ній зображена ліжко з горюющей жінкою і 9 мечів або шпаг. Мечі над ліжком вказують в майбутнє випробування. Справитися з ним допоможе усвідомлення минулих невдач. Шпаги володіють найсильнішим негативним дією у всій колоді Таро, в оточенні світлих карт вона залишається як і раніше сильною.

Пряме положення обіцяє велике нещастя.

Дев’ятка Мечів вказує на приховану тривогу, паніку, вину, що не дає спокою тривалий час. Причиною можуть бути раніше допущені помилки, тимчасові невдачі, безсилля перед минулими труднощами. Будучи поганим вісником і маючи руйнівний значення, карта має арканом, що вказує на кінець чорної смуги. Дев’ятці мечів можуть передувати тривалий період невдач, страждання, але її поява говорить про початок світлого шляху.

Про кар’єру Дев’ятка Мечів в прямому положенні не повідомляє нічого хорошого. Розклад з нею швидше попереджає про майбутні труднощі, можливі проблеми з начальством. Невпевненість, відсутність волі зменшують ймовірність вибору вірного рішення для майбутніх проблем. Необхідно перебороти недоліки. Різні комбінації Дев’ятки Мечів вказують на невідповідність займаній посаді. Про начальника вказує на якості експлуататора і тирана.

Перевернуте положення обіцяє закінчення страждань.

Дев’ятка мечів повідомляє про розкриття тривог, віра і надія в краще посиляться. Розклад карт з 9 мечів є поганим вісником, її поява може означати втрату близької, втрату віри, появи ворога. Можливий переломний момент, зрадник додаткових сил, впевненості. Необхідно знайти приховані резерви, що дозволяють пережити негаразди і дати їм відсіч.

Перевернута Дев’ятка Мечів в розкладі вказує на негативне ставлення з боку начальства і колег. Можлива поява заздрісника, суперника, що намагається всіляко вам нашкодити. Невпевненість, відсутність віри завадить впоратися з виниклими проблемами, тому необхідно побороти слабкості. Позитивним моментом є закінчення складного періоду. Настає період будувати нові плани і реалізовувати їх. Шукайте впливового союзника для реалізації проектів. Потрібно пам’ятати про здоровий глузд і бути обережними.

У відносинах карта повідомляє про тривогу.

У любовних відносинах при будь-якому розкладі карт Дев’ятка Мечів не несе нічого хорошого, вона повідомляє про приховану ненависть, тривогу, невпевненість у партнері. Вказують вперед шпаги говорять про темні наміри, бажання нашкодити за підозру в зраді. Поява шпаг в розкладі можуть вказати на безпідставність усіх підозр. Для вірної картини того, що відбувається необхідно ретельно вивчити навколишні карти. Значення поруч стоїть Сили вказує на безпричинну тривогу. Судом повідомляє про ймовірну розплату за погане ставлення до коханому чи коханій.

Перевернуті Мечі або Шпаги дають надію на поліпшення відносин. Необхідна важка робота, для отримання більшої довіри партнера. Минулі тривоги залишаться, будуть доставляти душевний біль, боротися стане легше. Пара Дев’ятки Мечів і Світу вкаже вихід із ситуації, Сонце або Зірка повідомлять про кінець переживань і початку нових сильних відносин.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ