8 Актрис, які поголили голови заради ролей в кіно

Проте, значна частина актрис брали в руки машинку для стрижки, коли цього вимагала роль. Вони змогли багато чого розповісти про цей досвід.

Шарліз Терон

Шарліз Терон, актриса південноафриканського походження, поголила голову перед роллю у фільмі 2015 року «Божевільний Макс: Дорога люті » . Вона описала цей досвід як «звільнення».

Шарліз Терон не звикати міняти свій образ для ролі. Вона отримала премію «Оскар» за роль в картині «монстр», де була практично невпізнанна. В «Божевільний Макс: Дорога люті » вона грала роль Фуріоси, жінки, у якої не було часу на зачіску, тому вона – лиса.

Для Шарліз і режисера Джорджа Міллера цей варіант не був початковим: вони перепробували все, від хвоста до платинової блондинки, перш чим Терон, нарешті, запропонувала взагалі позбутися від волосся. Вона згадувала:

Ми перепробували безліч варіантів, жоден з яких нам не подобався. Вночі мені прийшла ідея – просто поголити голову. Я не була впевнена і зателефонувала Джорджу о 3 годині ночі. Він глибоко зітхнув і це був зітхання полегшення.

Новий вигляд сподобався їм обом і допоміг зробити персонажа жорстоким і страхітливим. Шарліз не тільки естетично сподобався новий образ, але вона оцінила відсутність необхідності укладати волосся:

Скільки часу ми витрачаємо на укладку? Плюс тонни засобів для волосся. В цьому є щось дуже звільняє. Крім того, починаєш по-іншому сприймати свою жіночність і приділяєш увагу чогось більшого, чим просто волосся.

Наталі Дормер

Наталі Дормер, відома за роллю Маргеріт Тіреллі в серіалі «Гра престолів», поголила половину голови, для ролі Крессиди у фільмі « Голодні ігри: Сойка-пересмішник »

Наталі Портман

Наталі Портман відома своєю неймовірною здатністю присвячувати себе на 100% будь-якій ролі, яку вона обирає. Вона поголила голову, щоб зіграти Іві у фільмі «V означає Вендетта ».

Саме гоління волосся було знято як сцена у фільмі, і коли воно було закінчено, Наталі залишилася лисою. Портман розповіла про сцену:

Я намагалася зосередитися, бути в образі, тому що у нас був тільки один шанс зробити це. В той момент я не усвідомлювала, що будуть реальні наслідки не для мого персонажа, а для мене самої.

Відсутність волосся зробило мене більш впізнаваною. За допомогою волосся я могла успішно маскуватися, а жінка з голеною головою привертає набагато більше уваги до себе.

Кара Делевінь

Кара Делевінь – не тільки актриса, але і супермодель, тому, коли з’явилася новина про те, що вона планує поголити голову для ролі в картині «Життя за рік » , це було досить шокуючим.

героїня Кари – жінка, хвора на рак, якій залишилося жити один рік. Делевінь не обов’язково було збривати своє волосся, так як її персонаж в більшості сцен носить перуки, але вона хотіла автентичного зображення. Актриса пояснила:

Мені потрібно було відчути, як це – бути без волосся. Я думаю, важливо відчувати себе красивою, незалежно від того, чи є у тебе волосся чи ні. Це взагалі не має значення.

За словами Делевінь, трансформація виявилася «однією з найбільш звільняють речей, які я коли-небудь робила. Мені це дуже сподобалося. Це було дійсно вражаюче».

Демі Мур

У 1997 році Демі Мур знялася у фільмі «солдат Джейн », в якому її персонаж доводить свою здатність служити в ВМФ, збривши свої локони.

Мур не тільки поголила голову для фільму, а й зробила це на екрані в одній з найважливіших сцен у фільмі.

На питання, що вона думає про це, Мур сказала, що їй запам’яталася реакція її дітей:

Коли до моїх дітей заходили друзі, вони говорили їм: «Гей, ти хочеш піти подивитися на голову моєї мами?» Як, якби я була якимось експонатом в музеї.

Цікаво, що через 20 років після того, дочка актриси Таллула Вілліс зробила те ж саме. Вона розповіла про вплив своєї матері на це рішення:

Я дійсно дивилася «солдат Джейн» за два дні до того, як поголила голову. Не думаю, що саме це надихнуло мене на 100%, але швидше за оселив ідею в моїй голові.

Синтія Ніксон

Синтія Ніксон найбільш відома за роллю Міранди в серіалі «Секс у великому місті » . У театральній постановці Манхеттенського театрального клубу Ніксон грала професора поезії з онкологічним діагнозом.

Як сама пережила онкологію, Ніксон відчувала, що цей вчинок мав для неї особливе значення. Це виявилося не так тривожно, як вона припускала спочатку. Але їй доводилося зберігати образ протягом декількох місяців. Актриса розповіла:

«Я не думала, що це викличе багато проблем, але виявилося, що я повинна голити голову кожен день, оскільки волосся відростало дуже швидко!».

Сігурні Уівер

Актриса стала популярною після ролі Еллен Ріплі в «чужий » . Вона повернулася для зйомок трьох сіквелів, в тому числі скандального «чужий 3 » Девіда Фінчера. У третьому фільмі її персонаж була лисою.

Поголити голову Уівер попросив Фінчер. Після того, як його призначили режисером фільму, Уівер запитала його, як він бачить її героїню: «Фінчер подивився на мене. Як ти ставишся до того, щоб бути лисою?». Вона відповіла жартом про те, що потрібно їй потрібно більше заплатити, щоб вона поголила голову, але в підсумку це виявилося більше, чим просто жарт.

Уівер заплатили 4 мільйони доларів і відсоток з прокату. Через тривалістю зйомок їй довелося голити голову протягом п’яти місяців.

Енн Гетевей

Хоча вона не була повністю лисою, роль Енн Хетеуей в « Знедолені » заслуговує на увагу. У 2012 році Хетеуей зіграла занепалу жінку Фантіну і зізналася в інтерв’ю, що розставання з волоссям було більш стресовим, чим будь-який інший трюк, який їй доводилося виконувати для ролі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ