7 (VII) Таро 🃏 Колісниця 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Сьомий старший аркан Таро Колісниця символізує успіх, перемогу і удачу, а також говорить про завершення колишнього життєвого етапу і готовності людини рухатися до нових вершин. Синоніми цієї карти – Візник, Віз.

Карта є єдиним арканом в колоді Таро, який не просто вказує на прагнення ворожбитів до змін, але і пов’язує це з почуттями радості, приємного очікування і впевненості людини перед лицем невідомого. Всі інші аркани, що пророкують розставання з минулим, свідчать про страх перед майбутніми змінами.

Колісниця – знак сили, перемоги і руху вперед

На карті зображено чоловіка, керуючий Колісницею, в яку запряжені два сфінкса – вони уособлюють силу мудрості. Це зображення дуже символічно, тому що воно безпосередньо перегукується з основним значенням карти: візок ніби чекає відправлення в дорогу, до нових горизонтів і звершень.

Фігура, вбрання і весь вигляд візника видають в ньому переможця, якому не страшні ніякі випробування на шляху до бажаної мети.

Білий і чорний кольори сфінксів також мають своє символічне значення: вони вказують на те, що візник здатний з однаковою спритністю повернути собі на користь як темні, неприємні обставини, так і світлі сторони долі.

Зображений на мапі візник Колісниця уособлює сильного і цілеспрямовану людину, який набрав необхідного досвіду, щоб зробити впевнений прорив до нового етапу свого розвитку.

Пряме положення Колісниця – символ подолання будь-яких перешкод

Випав в розкладі аркан Колісниця завжди передрікає позитивні, часто довгоочікувані зміни і впевнене подолання перешкод на шляху до них. Того, кому випала ця карта, переповнюють наснагу, тяга до нового і прагнення до активних дій. Часто це є вказівкою на те, що людина нарешті готовий зважитися на якийсь крок, про який раніше навіть боявся задуматися. Якщо ворожбитів пригнічує якась проблема, карта Колісниця свідчить про те, що перші кроки для її вирішення вже зроблено і незабаром ситуація налагодиться.

Разом з тим цей аркан накладає на людину певні зобов’язання: він застерігає про відповідальність за зроблений вибір і про необхідність використовувати весь наявний потенціал для досягнення мети.

Колісниця передрікає успіх, який прийде не стільки в силу вдало обставини, що склалися, а в більшій мірі завдяки силі волі, наполегливості та винахідливості.

Випав в розкладі 7 аркан також може вказувати на майбутню ділову поїздку, результати якої виявляться вдалими, далеку подорож або просто зміну звичної обстановки. Але зазвичай таке пророцтво допустимо тільки при поєднанні з певними картами. Наприклад, Колісниця та Колесо Фортуни (синонім карти – Колесо Долі) означають подорож в приємній компанії і ймовірну поїздку за кордон.

Перевернуте положення Колісниця – сигнал про можливу поразку

Старший аркан 7 в перевернутої позиції передрікає невдачі. Значення цієї карти для людини, усвідомлено рухається до поставленої мети, невтішно: всі плани будуть зруйновані, а шанси на отримання бажаного результату можуть зійти нанівець в самий останній момент. Як вказує перевернута Колісниця, основною перешкодою на шляху до мети може стати переоцінка власних сил, втрата самоконтролю або брак впевненості і самовладання при прийнятті важливих рішень.

Зрозуміти, що саме завадить наміченими планами, допоможе значення поєднань карт. Так, перевернута Колісниця в поєднанні з Вісімкою або Тузом Жезлів говорить про поспішне прийняття рішення, з Місяцем (синонім карти – Сутінки) – вказує на змови і інтриги, з Вісімкою Мечів – на невпевненість в собі і незручну ситуацію.

Несприятливі поєднання перевернутої Колісниця з деякими іншими картами можуть вказувати на серйозні неприємності в подорожах і поїздках, сварки, судові процеси, вимагання, проблеми з законом або несподіване погіршення здоров’я.

Яке значення має карта в любовному розкладі?

Сьомий аркан у розкладі людини, який турбується про вже існуючих відносинах, слід аналізувати в залежності від оточуючих карт. Значення цієї карти може бути сприятливим і передбачати парі позбавлення від протиріч, відхід від суперечок і конфліктів.

У перевернутому положенні або при несприятливих поєднаннях з іншими картами Колісниця вказує на велику ймовірність сварок і скандалів або навіть на можливість розриву.

Останнє стосується застояних, що зжили себе відносин, від яких людина давно хоче позбутися.

Багато таролог трактують присутність сьомого старшого аркана в любовному розкладі в прямому положенні як вказівку на позитивні зміни в найближчому майбутньому і на те, що любовні відносини не стоять на місці, а рухаються в правильному напрямку, навіть якщо в даний час переживають не найкращі часи. Незабаром пара може подолати всі розбіжності і вийти на нову стадію відносин.

Колісниця в поєднанні з картою Закохані (синоніми карти – Коханий або Вибір) свідчить про те, що людині пора визначитися з вибором партнера. Якщо ж це поєднання випало того, хто вже перебуває в міцних відносинах, воно вказує на швидке вирішення проблем пари і настання періоду повного взаєморозуміння.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ