7 Сентября Молодик в Діві які МРІЇ ЗБУДУТЬСЯ у Знаків Зодіаку

Вересня розпочинається з спадною Місяця, що позитивно позначається на адаптації до нового навчального року, виходу на роботу після літніх відпусток. Але вже 7 вересня 2022 в 03.51 по моск. вр. відбудеться Молодик в знаку Діви.

А значить, настане пора для нових починань, активної роботи в усіх сферах життя. Це своєрідна точка відліку для всіх, хто прагне до змін.

Як правильно використовувати енергії Молодика в Діві?

Молодик в Діві змушує серйозно дивитися на світ, раціонально мислити і в рішенні будь-яких питань спиратися тільки на логіку. Завдяки цьому вдасться позбутися від непотрібних переживань, вчасно розгледіти підводні камені і, як наслідок, поліпшити стан справ по всіх фронтах.

7 вересня 2022 особливо добре займатися матеріальними питаннями. Діва скрупульозно ставиться до кар’єри, заробляння грошей.

Молодик може підкинути свіжі ідеї або корисні знайомства. В результаті з’являться можливості для просування бізнесу, збільшення доходу за допомогою додаткових джерел заробітку.

Енергію Молодика в Діві рекомендується використовувати для позбавлення від нудьги і депресії. Восени 2022 року немає місця зневірі, попереду чекає активна робота. Буде дано потужний посил для реалізації внутрішнього потенціалу!

Чим зайнятися в період Нового місяця в Діві?

Уже 5-6 вересня потрібно поступово знижувати навантаження, готуючи себе до нових енергій. Найближчі до місяцю дні бажано присвятити інтелектуальної діяльності. Саме від неї буде найбільше користі.

10 вересня на багатьох зійде осяяння, завдяки якому вдасться втілити в реальність старі задумки. Діва спускає з небес на землю, допомагаючи перейти від побудови повітряних замків до реальних кроків. Ніяких ілюзій, тільки раціональний підхід.

У другій декаді вересня несподівано може з’явитися бажання спробувати себе в новій сфері. Не варто відкладати початок справ на потім, важливо стартувати на потужному енергетичному підйомі. Молодик в Діві підтримає всіх, хто не боїться роботи. У цей час особливо добре розгрібати хаос, наводити порядок в документах.

Але не варто піклуватися тільки про фінанси. Важливо не забувати брати участь у соціально значущих соціальних проектах. Велику роль в цей період відіграють мітинги, акції на підтримку нужденних людей. Також можна займатися волонтерством в будинках для людей похилого віку. Безкоштовна діяльність принесе свої плоди в майбутньому.

Про що мріяти і що можна зробити для поліпшення свого життя

7 вересня 2022 року – початок Місячного місяця. У цей час закладається план дій як мінімум на найближчі 28 днів, а то і більше. Тому бажано виділити час, щоб скласти перелік бажань.

Зараз сильно виражена земна стихія, а це питання форми, матеріалізації – Діва, знак м’якої глини, вона конформності і може легко підлаштовуватися і адаптуватися. Зараз потрібно загадувати бажання, пов’язані з удосконаленням вашого тіла, оздоровленням організму, очищенням і організацією, впорядкуванням.

Відповідні теми для загадування бажання:

 • поліпшити здоров’я, приступити до ведення здорового способу життя і позбудеться від шкідливих звичок,
 • отримати хорошу роботу і домогтися в ній досягнень,
 • завести домашню тварину,
 • розробити дизайн для саду,
 • купити дачу,
 • налагодити відносини з підлеглими людьми,
 • навести у всьому порядок і чистоту,
 • впорядкувати свої думки і вчинки,
 • усунути недоліки в особистих якостях (прискіпливість, строгість, дріб’язковість, невміння бачити загальну картину, приземленість, скупість).

У цей день успішні практики:

 1. Перехід на новий професійний рівень. Досить запланувати підвищення кваліфікації, майстерності. Це обов’язково збудеться в найближчому майбутньому.
 2. Заміна старих звичок грошовими. Варто викинути зламані або непотрібні речі, відмовитися від зберігання порожньої пластикової тари, використаних пакетів, відірваних гудзиків. Натомість потрібно придбати красиву скарбничку, талісмани, красиві конверти для зберігання готівки.
 3. Трансформація негативу в позитив. В Молодик найпростіше працювати з підсвідомістю. Варто виписати всі негативні переконання, установки і замінити їх позитивними афірмації.
 4. Турбота про своє тіло. Новий місячний місяць допоможе перейти на правильне харчування, вести здоровий спосіб життя. Можна навіть написати листа своєму тілу, щоб переконати його розлучитися із зайвими кілограмами.

Молодик в Діві дає безліч можливостей для трансформації. Головне використовувати місячні енергії з користю для себе і оточуючих людей.

Вплив Молодика в Діві на Знаки Зодіаку

Мрійте про нову роботу або підробіток, поліпшенні умов роботи, доброму здоров’ї, домашню тваринку.

ТЕЛЕЦЬ

Мрійте про корисний для здоров’я дозвіллі, новому хобі, до якого ви будете ставитися серйозно, як до роботи, і станете займатися ним регулярно, про участь вашого вихованця в виставці або святі тварин.

БЛИЗНЮКИ

Мрійте про покупку побутової техніки, найм помічниці по будинку, про те, як ви всією сім’єю будете оздоровлюватися, про роботу на дому.

Мрійте про навчання, про те, що ви дізнаєтеся багато нового і корисного для життя, про відрядження або поїздці для оздоровлення.

Мрійте про заробіток і корисних покупках. Можете також помріяти про очищення організму, оздоровлюючих практиках, перехід на вегетаріанське харчування.

Мрійте про самовдосконалення, про те, як ви стаєте ще більш логічними, акуратними і працьовитими, і як ваш зовнішній вигляд стає бездоганним в кожній дрібниці.

Мрійте поїхати в санаторій для оздоровлення або побувати на природі, щоб привести в порядок нерви.

СКОРПІОН

Мрійте про громадській роботі в групі однодумців, про членство в спільноті, присвяченій здоров’ю або тваринам.

СТРІЛЕЦЬ

Мрійте про нову роботу, нових професійних і кар’єрних звершеннях, підвищенні кваліфікації.

КОЗЕРІГ

Мрійте про практичні зв’язках з іноземцями, закордонному відрядженні або діловій поїздці, про навчання у вузі.

ВОДОЛІЙ

Мрійте про зростання сімейного бюджету і збільшенні доходів від спільного бізнесу, про появу спонсора, інвестора, готового фінансувати ваші практичні проекти з докладним бізнес-планом.

Мрійте про практично вигідних особистих відносинах і діловому співробітництві, про появу у вашому житті людини, від якого вам буде не тільки моральне задоволення, але і практична користь.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ