6 (Шістка) 🥢 Жезлів Таро 🔎 тлумачення, поєднання, що означає

Аркан таро Шістка Жезлів або Посохов є широкий шлях з розділювальною смугою, що йде між скель до сонця. В цілому ж 10 жезлів є в таро картами Молодших Арканов, пов’язаних зі стихією вогню.

Основне положення – нагорода чекає переможця

У прямому положенні Шістка Жезлів гарантує, що ваші зусилля не пройшли дарма, і ви отримаєте в нагороду за них прекрасний результат. Однак цю карту можна вважати показником якоїсь неймовірної удачі, везіння, які звалюються на людину незрозуміло чому.

Швидше, такий Аркан – плід заслуженої перемоги і результат великих зусиль. У реальності це можуть бути і приємні новини, і авторитет, і підвищення на посаді. Людина, якій випала ця карта, повинен вміти по життю ладити з іншими людьми.

Якщо говорити про комбінаціях з іншими Арканамі, то 6 Жезлів може має значення фінансового благополуччя – коли він випадає в поєднанні з Дев’яткою Монет.

Якщо ж поруч в розкладі Імператриця, то Шістка Жезлів пророкує запаморочливий успіх, який знаходиться за межами всіх очікувань.

Порада цієї карти Таро: напружений період, схоже, проходить. Попереду у вас точно світла смуга у вигляді визнання, радості і матеріальної стабільності. Ваше завдання: не приховувати цей позитив від рідних і близьких!

Перевернуте положення – затримка з нагородою і віроломство

У перевернутому положенні 6 Жезлів каже відразу про дві речі. По-перше, це тимчасова пауза перед результатами, тобто, перед успіхами, друге ж ще менш оптимістично. Тут мова йде про якийсь віроломство, яке може в значній мірі нівелювати досягнуті результати.

Таким чином, в перевернутому положенні цей Аркан стає пересторогою щодо того, що людина повинна бути готовий відбити всілякі напасті, нападу з боку.

Якщо поруч з Шісткою Посохов в розкладі двипадает Іерофант, то це означає, що ви довірилися ненадійному джерелу. Якщо ж комбінація в розкладі – з Тузом Жезлів, то ви проявляєте необачність на шляху до мети.

Любов і відносини – гармонія або занадто багато очікувань

Пряме положення цього Аркана означає, що найважче вже залишилося позаду, а попереду, що називається, світле майбутнє. Крім того, це свідчить про гармонію у ваших стосунках з партнером. При такому випаданні 6-ка Посохов може трактуватися в значенні явно позитивної відповіді на питання, чи треба знайомитися з певним іншою людиною.

На додаток цей Аркан в такому розкладі може означати прощення за старі гріхи. Якщо поруч в розкладі випав Аркан Закохані, то варто сподіватися на любов, у якій раніше практично не було шансів. Ну а якщо поруч – Світ, то мова йде про величезну привабливості ворожбитів в сексуальному плані, та такий, що він може підкорити будь-якого іншого людини.

Перевернута Шістка Посохов нерідко випадає жінці, надто довго чекає пропозиції про одруження від улюбленого. Якщо мова про чоловіка – то значення карти зводиться до того, що він не може домогтися від своєї леді згоди на побачення або на шлюб. Коли ж маємо комбінацію перевернутої Шістки Жезлів і Мага, то значить людиною просто маніпулюють, отримуючи для себе різні блага, включаючи гроші і т.д.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ