6 Раса – безкоштовні статті в Навігаторі

Вчення і Філософія нової епохи вогню, шлях 6 раси

Всю свою історію існування людина намагається пізнати себе і навколишній світ. Доведено вченими, що людина – це складна багаторівнева система, яка підпорядковується законам, недоступним усвідомлення, але яка напевно відображає іншу, більш високу, з якої черпає життя.

Ми живемо в епоху глобальних змін, які вимагають від кожного з нас інших більш якісних дій. Яким має стати людина, щоб вбудуватися в мінливий світ? І де та керуюча система, яка.

Розвиток планети і людини планами п’ятої раси

План – це певний рівень організації життя: чим вище план, тим складніше закони організації життя, тим вище концентрація духу, світла, енергії. Нумерація планів – це вершина концентрації можливостей.

У попередній епосі Е. П.Блаватскаяопубліковала схему розвитку планети і людини. Відповідно до цієї схеми, існувало сім планів.

У нову епоху людина 6 раси розвивається многочастность частин мінімум 16-цять. Замість 7-10 планів в 5 раси, по 64-м присутності Метагалактики. Тим самим.

Поділ Потоків Енергій Рас

послання Джерела. Поділ Потоків Енергій Рас
Опубліковано 13 червня 2014 | Автор: Іренель

"Вітаю вас, діти мої любі! Я Є Джерело Творець Всесвіту. Дорогі мої, ви перебуваєте кожен на своєму місці, але все разом ви проходите через складний період – Період Розбіжності в Різні Енергетичні Потоки.

Дорогі мої, ви помітили зміни в своїх життях? Те, що вас буквально викидає з Корабля Життя за борт? Ви встигли відчути те, що ви стали більш.

Науковий Доповідь Вікторії Преображенської

ДУХОВНЕ Збереження ГЕНОФОНДУ
СУЧАСНОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ на піку ЗМІНИ
Формації НАПЕРЕДОДНІ квантовий стрибок
сонячної системи
/ НАУКОВИЙ ДОПОВІДЬ НА V ВСЕСВІТНЬОМУ НАУКОВОМУ КОНГРЕСІ /

1. П’ЯТИЙ РІВЕНЬ СВІДОМОСТІ,
ЯК ЗАВЕРШАЛЬНА ФАЗА ГРУБОМАТЕРІАЛЬНОГО БУТТЯ

Я йду по Всесвітньої Програмі «Сталого розвитку етносів» в рамках ЮНЕСКО, Міжнародної Програми «Виживання людини в екстремальних умовах життєдіяльності та навколишнього середовища». І Всесвітнього Проекту.

Вікторія Преображенська. невідворотності кари

«Русофобія – це психічний розлад,
викликається брехливою пропагандою Заходу »
(Б. Ступка).

Світове таємне уряд, або глобальний предиктор – неформальне співтовариство найбагатших і найвпливовіших людей світу.

Коло цих сімей – це приблизно дві тисячі осіб. Глобальний предиктор – це сатана, та темна сила, яка диктує волю своєму керованого уряду, а воно, у свою чергу, глобалізує весь світ в ім’я віддачі влади свого господаря – Князю Темряви, трон якого.

Заради Вибраних скоротяться ці дні ..

«Що я скажу вам про це жахливому царстві міщанства, яке межує з ідіотизмом? Крім фокстроту, тут майже нічого немає! Тут жеруть і п’ють, і знову фокстрот. Людину я поки ще не зустрічав і не знаю, де їм пахне.

У страшній моді пан долар, а на мистецтво начхати – найвище мюзик-хол.

Я навіть книг не захотів видавати тут, незважаючи на дешевизну паперу і перекладів. Нікому тут це не потрібно … Нехай ми жебраки, нехай у нас голод, холод … Зате у нас є душа, яку.

Про Софії Премудрості і Останньому Часу

Автор Вікторія Преображенська
«Софія – це Вища Духовність»
(Вікторія Преображенська).

«… Як Ісус Христос є повним Іменем
Вочеловечившегося Логосу, так Ім’я втілити

Софії звучить як Софія-Марія … Софія воплотився
в Марії, Марія – є Втілена Софія »
(Томас Шіпфлінгер.
Софія-Марія. Цілісний образ творіння).

Все заздалегідь прописано і рухається по накреслив Понад Програмі. Саме тому, витонченим душам реально відкриваються події майбутнього. Так багато.

Друге пришестя

11 Апреля 1990 року – Відбулося Епохальна Явище Матері Світу Марії ДЕВІ ХРИСТОС. Хто помітив Це Космічне Явище, про Якого було передбачене в століттях старцями, провидцями, філософами і софіологія? тільки зрячі.

зрячі серцем. Потім і попереджав Ісус Христос, що коли Здійсниться Друге Пришестя, дізнаються про це віруючі тільки по любові.

Сьогодні виповнилося все, що було передбачене. Два космічних циклу (12 + 12) – Матір Світу Рятує цей занепалий тлінний світ Своєю Молитвою.

Звернення Матері Світу

Вітаю вас з Новим Сонцем! Його новим Народженням! новим Світом! Нові вібрації Ери Світла Матері Світу Відкривають для кожної індивідуальної душі незвичайні здібності і прекрасна можливість увійти у Вічність і Безсмертя!

Вознесіть подяки Абсолюту Єдиної Софії за радість осягнення життя земного в усіх її проявах! посміхніться Сонця! Воспріветствуйте Світило високо піднятими руками в Небо і вигуком «УРА!».

Подякуєте своїх матерів земних за дану вам життя! Навчіть.

Геоцентрична модель Землі в Метагалактиці

Усвідомивши себе – «Я єсмь», людство допитливо шукало себе в навколишньому просторі. Хто ми? Що там – в глибині зоряного неба? Чи можна побачити межі Всесвіту? У міру розвитку розуму людини, з одного боку, і розвитку матерії планети, з іншого, народжувалися філософські парадигми світогляду людини, змінювалося сприйняття, складалися нові системи.

П’ята раса людства розвивалася на Землі в семи планах. Людина могла усвідомлювати навколишній світ як Всесвіт, це сприйняття, яким.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ