6 Несподіваних місць, де у вашому будинку ховаються бактерії – і як їх усунути

Темні і вологі резервуари кавоварок є ідеальним середовищем для розмноження мікроорганізмів. В ході проведеного дослідження було виявлено, що 50% резервуарів заражені цвіллю і грибком, у багатьох була велика кількість бактерій.

Переконатися, що ваш свіжу каву містить тільки кава, нескладно: якщо просто мити резервуари один раз в день звичайним засобом для миття посуду, кількість мікробів скорочується на 82%. Промивання з оцтом раз в місяць, включаючи всі “затишні” куточки і тріщини, запобігає зростання мікробів.

взуття

Проведене дослідження виявило високий рівень хвороботворних бактерій і вірусів на взуття. По приходу додому відразу перевзувайтеся в домашню взуття. Не ходіть у вуличному взутті по будинку – навіть до найближчої кімнати і на п’ята – ви знизите рівень мікробів на підлозі на 60%, а ризик захворювання на третину. Якщо вам довелося доторкатися до взуття, – відразу після помийте руки з милом.

Ручки на кухонній плиті

На річках плити більше бактерій, чим на губці для миття посуду. Це пояснюється тим, що ми регулярно чистимо більшість кухонних поверхонь, але ручки легко не помітити і пропустити. Щоб знизити рівень бактерій на 95% або більше, очищайте кухонні ручки один раз в тиждень водою з милом, потім протирайте трохи розведеним відбілювачем (1 чайна ложка відбілювача на 1 склянку води).

Посудомийна машина

Майже 100% цих приладів заражені хвороботворними бактеріями і грибками, більшість з яких розмножується в гумовому ущільнювачі дверцят . Щоб позбутися від хвороботворних мікробів запускайте порожню, тільки на верхній полиці поставте кухоль з оцтом, посудомийну машину раз в тиждень при більш високій температурі.

Порохотяг

По крайней мере, половина щіток для пилососів і насадок дає позитивний результат на наявність шкідливих мікробів (включаючи фекальні бактерії і спори цвілі), які можуть поширюватися по кімнатах під час прибирання. Щоб запобігти ці неприємні наслідки після кожного використання збризкуйте щітку пилососа дезинфікуючим засобом.

Білизна з прання

ого! 25% свежевистіранного білизни все ще містять мікроби. У всьому винні великі обсяги білизни, більш холодна вода для прання і меншу кількість фосфатів у миючих засобах.

Допомогти може додавання до прального порошку в цикл прання в якості підсилювача засоби з бурою (тетраборат натрію) – природна мінеральна сіль. Це засіб блокує зростання бактерій і вірусів, а також підвищує pH води для прання, збільшуючи здатність пральних порошків розчиняти і видаляти бруд, що містить мікроби.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ