6 Ритуалів, які допоможуть знайти пару восени.

Ви ще не знайшли партнера? Що ж, чари не обіцяє дива, але воно може наблизити вас до вашим бажанням! Зустрітися один з одним, знайдіть свого партнера і створіть одне з 6 магічних дій, які ви можете використовувати для підтримки своїх зусиль!

Для цього ритуалу вам знадобиться бурштин. Очистіть його, потім запаліть рожеву свічку і запишіть на невеликій записці, як ви жадаєте свого нового коханого. Потім складіть папір і скажіть: «Я бачу тебе перед собою, я відчуваю це серцем, пора з’явитися в моєму житті восени!»Потім покладіть бурштин під подушку і на наступний день з запискою помістіть в невеликий червоний мішечок і носите його з собою всю осінь!

Вам знадобиться осінній лист з будь-якого дерева. Виберіть один і заберіть додому. Запишіть на ньому якості вашого майбутнього коханого, а потім обприскати його своїми духами. Запали рожеву свічку і скажи: «Почуй мій подих, почуй моє призивне слово, прийди, мій дорогий. Подаруй мені його, осінь! »Потім відпустіть лист і подумайте про те, щоб якомога швидше познайомитися зі своїм партнером!

3.Магія дощової води.

Зберіть трохи дощової води. Досить невеликий миски і додайте жменю пелюсток троянди. А в четвер запаліть рожеву свічку і візуалізують своє бажання. Потім скажіть: «Якщо боги милостиві, дощ поверне мені мою кохану!»Тепер напишіть записку зі словами:« Як осінь приносить дощ, так вона приносить мені любов!»Спаліть записку на свічці і дайте їй догоріти.

4.Проста магія свічки.

Візьміть помаранчеву свічку, напишіть на ній слово «любов» і змастіть її медом. Посипте невеликою кількістю порошку чилі. Помістіть її на свою фотографію і після того, як запалите, скажіть: «Світло надії сяє в моєму житті. Принеси цей світ моєму коханому, щоб восени нарешті знайти пару! Потім дайте свічці догоріти.

Священні тварини богині кохання Афродіти – горобці. Ви попросіть їх про допомогу. Покладіть в миску дві жмені пташиних насіння. Запаліть дві рожеві свічки. Візьміть чашу в руки, візуалізують, що у вас щасливі відносини, а потім скажіть: «Блаженні ці насіння, тому що кожне насіння – це частина мого серця. Я даю цю їжу від щирого серця, щоб посланці Афродіти знайшли мою справжню любов і потім принесли її мені ».

На наступний день розсипте насіння в годівницю для птахів, щоб горобці клювали насіння, і скажіть: «Їж і лети, мою любов до мене веди!»

6.Проста магія Таро.

Роздрукуйте карту Tarot Lovers. Запаліть дві рожеві свічки і зв’яжіть їх червоною ниткою. Покладіть свою фотографію в миску з рожевою водою. Візьміть карту Таро в руки і уявіть, що ви перебуваєте на мапі зі своїм коханим. Відчуйте, як буде жити в стосунках. Потім скажіть: «Я закликаю енергію карти« Коханці », вирушити в дорогу і негайно знайти мого супутника, який призначений для мене. Осінні вітри принесуть мені його і моє щастя з ним! »

Опустіть карту і фото в воду і залиште на ніч. Запаліть свічки в безпечних умовах і вмивайтеся вранці рожевою водою. Висушіть карти і фото і приберіть їх в надійне місце до кінця осені.

Ритуали необхідно виконувати в п’ятницю під час висхідного місяця. Ритуали працюють, як для чоловіків, так і для жінок.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ