5 Навичок, які варто прищепити дитині вони не менш важливі вміння читати і рахувати –

Трапляється, що люди роблять це не спеціально, а тому, що в дитинстві їх ніхто не навчив дотримуватися соціальну дистанцію.

Джерело фото: https: // www.instagram.com / p / COpR5neHV4Q /

вираз думок

Здатність до комунікації — необхідну якість для людини. Можна багато говорити про те, що справи важливіше слів, проте мова теж має велику силу. Через неправильно висловлених і, відповідно, спотворено понятих фраз руйнуються цілі долі.

Ще з дошкільного віку потрібно прищеплювати дитині вміння висловлювати власні думки.

Фраза складається в голові, тому розвиток розумової діяльності сприяє формуванню точної, барвистою, переконливої ​​мови.

ніколи не переривайте дітей, коли вони висловлюють власну думку, інакше у них на все життя залишиться страх перед вираженням своїх думок вголос.

посидючість

Посидючість багато в чому залежить від темпераменту, а його, на відміну від характеру, виправити не можна. Але все ж потрібно вчити малюка бути терплячим. Витримка і вміння чекати — ці якості бувають корисні в житті.

Різницю видно вже в дитячому садку і школі: одні діти доводять справу до кінця (доклеюють саморобку, додумують рішення задачі), інші ж кидають розпочате на півдорозі.

Джерело фото: https: // www.instagram.com / p / COM8LNHhWGD /

Уміння дотримуватися правил

Ми живемо в соціумі, який регулюється безліччю законів. Без них настав би хаос.

Мама з татом, звичайно, можуть закрити очі на багато проступки. А ось у дорослому житті доведеться відповідати за порушені правила.

Виробленні цієї навички сприяють дитячі ігри, де кожен учасник повинен дотримуватися правил, щоб спільно організувати процес.

приймати критику

Коли це вміння відсутня, жити стають важко: по суті, людина постійно залежить від думки оточуючих. Хворобливе сприйняття критичних зауважень не дає можливості прийняти і виправити ситуацію.

Навіть коли слова співрозмовника ранять, важливо бачити в них шанс зробити себе краще, а не приймати тільки як бажання образити.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ