4 Повсякденні звички завдяки яким, волосся почнуть рости набагато швидше – Догляд за

Щоб зберегти їх в здоровому, доглянутому стані, необхідно дотримуватися певних правил.

Відмова від щоденного миття голови

жорстка водопровідна вода може значно підсушувати шкіру голови. До того ж інтенсивне механічне тертя під час миття, особливо якщо це відбувається кожен день, сильно шкодить волоссю. Вони стають ламкими, сильніше випадає, січеться, що згодом тягне за собою розставання з бажаною довжиною.

Тому рекомендується мити голову не частіше 3 разів на тиждень, а то і досить одного, якщо шкіра дуже суха.

Використовуємо тільки теплу води

Існує думка, що контрастний душ корисний для здоров’я волосся, проте це не так. Через це вони стають більш ламкими. Якщо їх мити гарячою водою, це може призвести до пошкодження лусочок.

А ось тепла, температурою близько 38 градусів Цельсія, тобто трохи вище, чим у тіла — ідеальний варіант для підтримки здоров’я шкіри голови, волосся і поліпшення їх зростання. Допускається тільки ополіскування прохолодною водою для згладжування і закриття лусочок.

Розчісуємо довго і ретельно

Особливе значення має також правильний вибір гребінця. Ідеально, якщо буде гребінь дерев’яний або пластиковий, але не металевий. Останній діє дуже агресивно.

Ретельно розчісуватися потрібно також для того, щоб забезпечити приплив крові до цибулин. Для цих цілей краще всього використовувати масажні щітки. Вони покращують кровообіг і стимулюють ріст волосся.

Правильний вибір аксесуарів і наволочок

Щоб не пошкодити структуру, бажано використовувати шовкові гумки, стрічки або пластикові « гумки-проводу ». Не менш важливо вибрати правильну наволочку.

Така гладка поверхня наволочки, як би, полірує поверхню волосся. У підсумку вони менше пушаться, виглядають більш блискучими.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ