3 Самих гірші свекрухи по знаку Зодіаку

Зірки впливають не тільки на характер людини, якщо риси, звички і багато іншого, але також і на соціальний статус, на взаємини з людьми, і навіть на сприйняття навколишнього світу. І ось свекрухи є одним з найяскравіших прикладів.

Залежно від того, під яким знаком Зодіаку народжена жінка, з неї може вийти гарна любляча свекруха, або ж навпаки, «нелюд», образно кажучи, з яким жодна невістка не зможе впоратися. Ну а ми ж далі розповімо вам про три знаки Зодіаку, з жінок яких і зовсім виходять просто жахливі свекрухи ..

Свекруха-Овен: їй управляє дух суперництва і егоїзм

Овен – сам по собі цей знак Зодіаку не так вже й просто, що не дивно, адже саме про відкриває зодіакальний круг. Овни амбітні, дуже харизматичні, емоційні, імпульсивні, в кінці-то кінців. І якщо зі звичайною людиною Овном ще можна якось впоратися, то зі свекрухою знаку Овен все куди складніше.

Свекруха-Овен, це в першу чергу власник. Вона не дозволить так ось просто взяти і відібрати в неї її кровиночку, синочка, в якого вона вклала багато сил, часу, грошей і любові. Вона буде захищати його всіма можливими способами, буде вести себе вкрай негативно щодо потенційної невістки, навіть агресивно. Жінці, що вирішила вийти заміж за сина такої дами, буде вкрай нелегко.

А ще Овни азартні і обожнюють відчувати дух суперництва. Свекруха Овен, це в першу чергу суперник, що буде всіма силами намагатися довести свою бездоганність у всьому без винятку. Вона буде намагатися залишатися кращою кухаркою, найкращою мамою, жінкою, і взагалі. В загальному. буде дуже нелегко з нею порозумітися. Хоча, заслужити повагу такої жінки все ж цілком можливо.

Свекруха-Козеріг: не чекайте від неї допомоги

У такій свекрухи буде присутній дуже багато якостей, які просто ніяк не дозволять їй нормально порозумітися з невісткою. Вона буде демонструвати свій лідерський потенціал, говорити правду в очі не тая нічого, іноді вона може навіть бути дуже грубою щодо невістки. З такою жінкою буде нелегко налагодити побут – жити з нею в одній квартирі все ж не рекомендується.

Сваритися з такою свекрухою не варто. Будь-яка образа у свекрухи Козерога може зачаїтися і залишитися в вигляді шраму на багато років. Причому, вона не скаже прямо про це, і пробачити не захоче, навіть якщо невістка це заслужить. Вона буде тихо мстити за образу, підносячи її у вигляді невдоволень і повчань, критики і докорів, і все це буде прикривати підвищеним почуттям справедливості, почуттям обов’язку, мало не святістю.

Фінансової допомоги невістці вона ніколи не зробить. Вона буде говорити про те, що не повинна допомагати, і що новоспечена дружина її сина повинна сама вирішувати всі подібні проблеми.

При всьому при цьому, свекруха-козерог завжди поділиться досвідом, і буде підтримувати невістку в освоєнні побутових тонкощів в разі, якщо та заслужить її довіру і повагу.

Свекруха-Риби: дратівлива і принципова

Якщо молода Риба може бути Дорою і недовірливою, місцями мовчазною і прихованої, то доросла представниця цього знаку Зодіаку, це вже дратівливий, вічно всім незадоволений, прискіпливий і принципова людина. З такою свекрухою порозумітися вдасться далеко не кожному.

Якщо ж в цілому, то свекруха знака Риби може бути хорошою, але тільки в тому випадку, якщо невістка прислухається до її думки, приходить за порадами, слід її настанов. Тоді вона буде в захваті від неї і навпаки, буде сама намагатися у всьому підтримувати. Але якщо невістка буде просити поради і робити все навпаки, припирати і критикувати, сперечатися, то тут вже, нарікайте на себе.

А ще невістці жінки Риби варто знати про те, що в будь-який сварці, будь-якому конфлікті, будь-якому розбіжності сама ж невістка і буде завжди винуватицею. Краще не встрявати, бо свекруха-риба завжди знайде спосіб спихнути всю вину з себе.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ