11 Кроків до серця чоловіка

Приказка про те, що «найкоротший шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок» передавалася десятиліттями. Це все звичайно добре, ось тільки цього недостатньо для того, щоб закохати в себе чоловіка і підігрівати його почуття довгі роки. Не забувайте, що найважливіше у відносинах – це любов, взаєморозуміння, повагу і терпіння.

У відносинах з коханим чоловіком важливо бути гнучкою, м’якою і граціозною, як кішка. Доведеться постаратися, якщо ви мрієте, щоб було, як у прислів’ї: «Чоловік – голова, а жінка – шия. Куди шия поверне, туди голова і подивиться ». Вимогами і докорами ви цього точно не доб’єтеся, а ось якщо запам’ятайте основні кроки на шляху до серця чоловіка, можете досягти успіху в цьому. Всього їх одинадцять:

Чи не гнити свою лінію

Якщо ви не підтримуєте якусь його ідею або бажання, не ставте чоловікові ультиматум, інакше доб’єтеся зворотного ефекту, а чоловік почне діяти вам на зло. Не можна говорити: «Якщо ти підеш на зустріч з одним, а не зі мною, я ображуся».

Делікатно запропонуйте щось більш підходяще

Продумайте різні варіанти, в тому числі найгірші. Після цього м’яко і ненав’язливо запропонуйте йому те, що сподобалося б вам, але тільки так, щоб це не виглядало так, ніби ви нав’язуєте йому власні бажання. Нехай він думає, що це просто ще один варіант проведення часу.

Не здавайтеся в спробах навчити улюбленого вам допомагати

Не впадайте у відчай, коли кожне прохання про допомогу закінчується провалом. Якщо у чоловіка щось не виходить, не здавайтеся, допомагайте йому, але не починайте робити все замість нього. Чи не турбуйтеся, надихайте його вчитися і намагатися далі, щоб не тягнути на собі додатковий вантаж, здатний негативно позначитися на ваших відносинах.

Не залишайте чоловікові можливості маніпулювати вами

Якщо у вашого обранця раз за разом все виходить не так, як ви його просите, то варто задуматися про те, що він просто не намагається навчитися і хоче, щоб ви це робили самостійно. Не йдіть у нього на поводу. Постарайтеся зробити так, щоб він сам захотів виправляти власні помилки, тонко, м’яко і делікатно, використовуючи жіночу мудрість.

Якщо чоловік погано пропилесосил, коли ви його попросили, а потім сам вказав, що на килимі сміття, не дорікайте його, а просто нагадайте йому про те, що в останній раз цим займався він.

Не робіть з мухи слона

Не варто загострювати увагу на дрібницях, панікувати і кидатися в крайності. Чи не ділите дії чоловіки тільки на чорно-білі відтінки. Не варто боротися з обранцем. З ним потрібно грати, легко і віртуозно, так щоб завжди перемагати в цій цікавій грі під назвою щастя.

Чи не повчайте свого улюбленого

Читанням моралей, докорами і нотаціями ви чоловіка не втримаєш. Навіть якщо ви щиро намагаєтеся йому допомогти, не заважайте йому чинити так, як він вважає за потрібне. Важливо дати йому можливість проявити себе, своє чоловіче начало. Нехай робить помилки і вчитися на них. Це, по крайней мере, по-чоловічому.

Нагадуйте обранцеві про те, що ви потребуєте його турботі і захисті

Не забувайте проявляти свої слабкості. Нагадуйте йому про те, що ви слабка, тендітна жінка, яка б вимагала його підтримки і допомоги. Не соромтеся радитися з ним, просити про допомогу у вирішенні проблем. Не позбавляйте його задоволення піклуватися про вас, здійснювати заради вас якісь вчинки і добрі справи. Це точно посприяє зміцненню його почуттів до вас.

Не забувайте про важливість дотиків

Швидкоплинні дотику і ласка неймовірно важливі в любовних відносинах. Намагайтеся якомога частіше його обіймати, цілувати, погладжувати по волоссю, шиї, спині, руках. Дбайливо поправляйте йому сорочку або інші предмети гардероба. Так ви немов дратуйте його і нагадуєте йому про свої почуття.

Станьте для обранця музою

Не дарма кажуть, що, то наскільки чоловік успішний багато в чому залежить від його жінки. Постарайтеся надихати чоловіка на нові звершення і цілі. Мотивуйте його м’яко, але впевнено. Пропонуйте відповідні книги і фільми, мрійте вголос про те, як було б добре, якби він досяг нових висот. Не дозволяйте йому довго стояти на одному місці, інакше він просто зупиниться на досягнутому. Але найголовніше, не тисніть на нього, а тонко і непомітно впливайте.

Поринайте в приємні спогади

Знаходьте час на те, щоб просто повспоминать щасливі моменти з вашого спільного життя. Зберігайте в пам’яті радісні моменти знайомства, першого побачення, весілля … Не дорікайте улюбленого, якщо він забув якусь пам’ятну дату. Просто нагадайте йому про те, як вам було добре тоді і зараз ..

Залиште час на себе

Не можна бути разом 24 год на добу. Це швидко набридне. Дайте йому і собі шанс на особистий простір і вільний час. Відпочивайте, знайдіть для себе якесь хобі, вчіться чомусь новому. Потім ви зможете поділитися всім цим з партнером. Так ви не втратите інтерес один до одного і постійно будете знаходити все нові приводи для захоплення перемогами один дружки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ