10 Ознак майбутнього розриву відносин початок кінця відносин

Якщо у ваших стосунках з’являються такі попереджувальні сигнали, варто переглянути своє майбутнє.

1. Ваш партнер змінив фотографію свого профілю на Facebook

Це здається абсолютно безневинним. І, звичайно ж, є люди, які постійно оновлюють свої фотографії в соціальних мережах. Однак, фото дійсно може коштувати тисячі слів. Якщо на початку ваших відносин він додає вас обох на сторінці свого профілю, а потім закріплює своє особливо привабливе фото, він може готуватися до пошуку нових відносин.

2. Ваш партнер воліє свій смартфон Вашої компанії

Якщо партнер ігнорує вас, заради свого смартфона більше, чим раніше, він, ймовірно, або нудьгує з вами або зацікавлений в закінченні відносин. Якщо він не демонструє інтересу до спілкування і постійно перевіряє свій мобільний телефон під час спільного проведення часу, відносини, ймовірно, не на кращій стадії.

3. Партнер не зацікавлений у вирішенні конфліктів

Апатія вбиває відносини. Тому, якщо ваша друга половина здається байдужою до вирішення конфліктів, коли ви намагаєтеся розібратися, це явна ознака початку кінця в стосунках. Партнер, який хоче закінчити, а не зберегти відносини, буде проявляти наполегливий і розчаровує небажання говорити про проблеми у відносинах. Це, як правило, робить всі зусилля в спілкуванні безглуздими.

4. Ваш партнер дивно ставиться до сексу

Зміни у вашій сексуального життя можуть свідчити про те, що щось не так. Як правило, партнер при прийнятті рішення розлучитися, почне ставитися до вас більше як до одного, чим до коханця. Секс стає рідкісною обов’язком, і партнер не проявляє колишньої пристрасті. Однак більш частий секс і менший час, проведений в емоційній зв’язку, також можуть бути ознакою того, що стосунки не склалися.

5. Партнер завжди тримає в непевності

Якщо у вас є постійне відчуття невпевненості в завтрашньому дні, шанси розпаду відносин на горизонті. Деякі з основ здорових відносин – це безпека, захищеність і стабільність. Якщо друга половина тримає вас в невіданні щодо своїх справ, і рідко планує спільні справи, це може бути вірний ознакою того, що вас повільно витісняють зі свого життя. Згодом ви будете все більше і більше розчаровуватися, і відчувати невпевненість.

6. Партнер веде спосіб життя “одиночки”

Чітка ознака того, що відносини добігають кінця, полягає в тому, що партнер проводить час, займаючись традиційно “одиночними” заходами, такими як спілкування в клубах зі своїми самотніми подругами або більш часте випивання зі своїми приятелями в барі. Багато людей бояться самотності. Тому, коли хтось думає про розрив відносин, він починає повільно пробиратися назад в самотнє життя. Возз’єднатися з самотніми друзями, вони налаштовують себе на наступну главу свого життя.

7. Партнер раптово починає тренуватися

Раптовий інтерес до фізичної форми є класичним попереджає ознакою того, що гряде розпад відносин. Тренування корисні для здоров’я, як психічного, так і фізичного. Однак, коли мотивація полягає в залученні нового партнера, тренування набуває більше сенсу, чим просто спроба стати здоровим.

І мова може йти не тільки про заняття спортом, а про будь-якому новому захопленні, в якому ви не берете участь. Ключ до мотивації партнера розкривається в їх прозорості щодо нового хобі: ваш партнер залучає вас в дискусії і розмови про це новому хобі? Він запрошує Вас взяти участь в новому захопленні? Нові захоплення можуть давати життя відносинам – якщо тільки мотивом не є відхід з відносин.

8. Ваш партнер не так доступний, як колись

Якщо ви часто не зможете зв’язатися з вашим партнером, або йому потрібно більше часу, чим зазвичай, щоб відправити вам повідомлення або передзвонити, не намагайтеся виправдати це зміна в поведінці. Це може здатися тривіальним, але це поширений сигнал, що партнер прагне до незалежності від відносин.

9. Партнер уникає говорити про майбутнє

Якщо раніше ви разом обговорювали плани і цілі на майбутнє, а тепер партнер раптом уникає говорити на ці теми, це може бути ще одним важливим попередженням. Партнер, можливо, також не захоче брати на себе якісь – або тверді зобов’язання, такі як покупка квитків на концерт за пару місяців або бронювання готелю на відпустку. Це сигнали, що він не планує бути в відносинах занадто довго.

10. Ваш партнер не проявляє інтересу до зобов’язань

Часто люди, які готові припинити відносини, починають натякати, що вони не вірять в прихильності в філософському сенсі. Насправді вони мають на увазі, що вони не хочуть мати ніяких зобов’язань по відношенню до вас. Вони піднімають тему, щоб повідомити про розрив відносин, але у них не вистачає мужності зробити це прямо.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ