Значення імені Євангеліна (Єва) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Євангеліна (Єва) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Євангеліна – «блага вість», «посланець», «вісниця».

Походження імені Євангеліна: давньогрецьке.

За однією з версій, ім’я Євангеліна було утворено від давньогрецького слова «євангеліон», яке перекладається як «Євангеліє», «блага вість». Також в більш вільному перекладі ім’я звучить, як «приносить благу звістку», «вісниця», «посланець». Цікаво, що, незважаючи на, здавалося б, «релігійну» трактування, ім’я не значиться в календарі свят католицької і православної церкви. Ліні подобаються гуманітарні науки і хореографія. Значення імені Євангеліна – нерішучість. Євангеліна довго обмірковує всі «за» і «проти», зате в кінці отримує хороші результати. Єву чекає пізній і щасливий шлюб.

Скорочене ім’я: Єва, Ліна.

Яке по батькові підходить до імені: Олександрівна, Аркадіївна, Андріївна, Борисівна, Григорівна, Євгеніївна, Максимівна.

Ім’я «Євангеліна» англійською (переклад) не існує, вживається в транслітерації – Evangeline. На болгарському — Євангелія, іспанською — Evangelina (Эванхелина), італійською — Evangelina (Эванджелина), португальською — Evangelina (Эванжелина).

Значення імені для дівчинки

Що означає ім’я Євангеліна з точки зору психології? Це досить закрита людина, що віддає перевагу відгороджуватися від оточуючих людей, особливо, якщо Єва їм не довіряє. Але при цьому її не можна назвати сама – вона дуже комунікабельна і, як не дивно, без суспільства жити не може.

Євангеліна активний, енергійний, прагне постійно пізнавати нове. Дівчина з цим ім’ям не злопамятна, не тримає образу в серці занадто довго. Вона Євангеліна дуже любить лестощі, ласа на похвалу. Однак, якщо людина думає, що парочкою компліментів зможе залучити Ліну на свою сторону, то помиляється – від своїх інтересів і поглядів вона навряд чи відмовиться добровільно.

Характер імені Євангеліна

Позитивна характеристика імені: Євангеліна володіє багатою уявою, і його обов’язково потрібно розвивати.

Негативна характеристика імені: Одна з проблем Євангеліни полягає в тому, що вона не завжди може правильно висловити власні почуття. Ще в дитячому віці дівчинка по імені Евангелинка з боку здається наївною і боязкою, хоча всередині буде кипіти вогонь. Просто з ранніх років дитина з ім’ям Євангеліна намагається огородити власний внутрішній світ від сторонніх людей. Але батькам дуже важливо навчити дівчину розкриватися, висловлювати свої емоції, коли це доречно.

Доля імені Євангеліна в любові і шлюбі

Жінка, що носить ім’я Євангеліна, прагне знайти людину заможню, забезпеченого, який, до того ж, володіє неабияким розумом і поступливим характером. Надає Євангеліна величезне значення тому, щоб чоловік підходив їй ідеально, так як через взаємодію з ним вона згодом буде реалізовувати саму себе. Хоча і потрібно сказати, що стати лідером у родині є дівчина на ім’я Євангеліна не прагне.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Євангеліні:

 • Євангеліна і Георгій
 • Євангеліна і Давид
 • Євангеліна і Матвій
 • Євангеліна і Олег

Невдала сумісність імен:

 • Євангеліна та Олексій
 • Євангеліна і Євген
 • Євангеліна і Микола

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: У Євангеліни гострий аналітичний розум, розвинена логіка. Дівчина точна, конкретна, прямолінійна. При цьому, самооцінка Євангеліни може дуже різнитися – бути, як високої, так і низької.

Добробут: Жінка, що носить ім’я Євангеліна, може працювати лікарем, спеціалістом з діагностики, педагогом, психологом, журналістом, телеведучої. Для Євангеліни має особливе значення працювати в колективі, а не самостійно, постійно відчувати підтримку з боку. Тут же варто відзначити, що при пошуку роботи Ліна завжди звертає увагу на матеріальну сторону питання, так як гроші для неї є синонімом комфорту та влади. До речі, вибір супутника життя Євою здійснюється аналогічно.

День ангела Євангеліни: Євангеліна не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Знаменитості з ім’ям Євангеліна

 1. Євангеліна Додонова – російський звукооператор.
 2. Євангеліна Андерсон – дружина захисника збірної Аргентина Мартіна Демичелиса і аргентинська модель.
 3. Євангеліна Адамс – одна з найвідоміших практичних астрологів ХХ століття.
 4. Євангеліна Бражнікова – дитяча фотомодель.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Євангеліна
 • Родовий відмінок: Євангеліни
 • Давальний відмінок: Євангеліні
 • Знахідний відмінок: Євангеліну
 • Орудний відмінок: Євангеліною
 • Прийменниковий падіж: Євангеліні

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ