Значення імені Степанида (Стьопа) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Степанида (Стьопа) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Степанида – «вінценосна», «вінець», «кільце». Це жіноча форма від імені Степан походить від грецького слова «стефанос». Ім’я перекладається як «вінець», «кільце», «діадема».

Походження імені Степанида: давньогрецьке.

Ім’я передбачає складний характер. Вона не злопамятна, але буває похмурою і запальною. Дівчина відчуває себе комфортно займаючись діяльністю, не пов’язаної зі спілкуванням: кулінарія, бухгалтерія, наукова робота. Заміж Стьопі краще вийти за м’якого, поступливого чоловіка, інакше будинок перетвориться на поле бою.

Скорочене ім’я: Стеня, Стенюша, Тішачи, Фаня, Стьопа, Степанидка.

Яке по батькові підходить до імені: Олексіївна, Аркадіївна, Володимирівна, Данилівна, Дмитрівна, Євгеніївна, Єгорівна, Матвіївна, Михайлівна, Миколаївна, Романівна, Савеліївна.

Ім’я «Степанида» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Stepanida.

Значення імені для дівчинки

Якщо говорити про основні якості, то, безумовно, варто відзначити її імпульсивність. Для неї має особливе значення і честолюбство. Іноді Степанида виглядає навіть трохи зарозуміло, хоча, насправді, це маска, за якою дівчина намагається приховати свої справжні емоції для того, щоб оточуючі не скористалися її слабкістю. Якщо зблизитися з Стешей, то можна побачити, що характер у неї зовсім інший.

Жінка, що носить ім’я Степанида буває надто балакучою, що, звичайно, цінують в компаніях людей, але при цьому не варто довіряти їй найпотаємніші таємниці. Тим більше що честолюбство і амбіції часто призводять до того, що вона прагне досягти поставленої мети будь-якою ціною і при нагоді переступити через людину, що стоїть у неї на шляху.

Дуже конфліктної є Степанида, яка народилася в зимовий період. Як правило, з будь-якого питання у неї є власна думка, яку дівчина вважає єдино правильним. Саме тому, сперечатися з дівчиною з цим ім’ям просто марно. Навпаки, Степанида спробує довести співрозмовнику, що він не правий, не слухаючи його точки зору.

Дуже часто вона проявляє свої кращі якості та здібності саме в екстремальних ситуаціях, коли прийняти рішення потрібно швидко. Також вона з легкістю пристосовується до нових обставин, що багато в чому полегшує їй життя.

Характер імені Степанида

Позитивна характеристика імені: В нумерології значення імені Степанида визначається числом 4. Ім’я дарує стабільність, сумлінність, чесність, комунікабельність, обережність – всі ці якості у Степаниды, безсумнівно, присутні.

Негативна характеристика імені: Дівчина здатна на необдумані вчинки, про які згодом буде дуже шкодувати. Часом Степанида буває самовпевненою і занадто переоцінює власні можливості. Правда, це часто допомагає Стефі не зупинитися там, де пасують інші люди – проблеми і перешкоди часто пробуджують в ній азарт, а самовпевненість дозволяє повірити в те, що з завданням впоратися більш ніж реально.

Доля імені Степанида в любові і шлюбі

Жінка, що носить ім’я Степанида, дуже віддана рідним і близьким людям. Вона завжди намагається допомогти їм у складній ситуації, часом забуваючи про себе. Правда, варто помітити, що дуже небагато людей знаходиться в її близькому колі. Її не можна дорікнути в комунікабельності, але варто знати, що Степанида надає величезне значення своїм друзям. Так, наприклад, володіє ім’ям може досить довго придивлятися до людини, перш ніж назвати його своїм другом. Однак якщо це станеться, то друзі Стеши зможуть розраховувати на її підтримку завжди.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Степаниде:

 • Степанида і Борис
 • Степанида і Павло
 • Степанида і Клавдій

Невдала сумісність імен:

 • Степанида й Агофен
 • Степанида і Юліан
 • Степанида і Крістофер
 • Степанида і Давид

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Якщо аналізувати значення з психологічної точки зору, то варто зазначити, що дівчині притаманне честолюбство, і амбіцій Степанида також не позбавлена. Саме тому, на роботі дівчина з цим ім’ям завжди прагне показати себе виключно з кращого боку, продемонструвати найсильніші якості. Жінка, що носить ім’я Степанида, відрізняється аналітичним складом розуму, здатна застосовувати креативний підхід і пропонувати те, що іншим не приходить в голову.

Добробут: Керівництво любить і цінує дівчину за творчий підхід і сумлінність. І хоча в житті Степанида відрізняється непростим характером, для досягнення поставленої мети вона готова приховати свої недоліки і працювати на повну силу. Дуже рідко, але все-таки іноді буває так, що Стьопа проявляє деяку імпульсивність.

День ангела Степаниды: ім’я Степанида не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Знаменитості з ім’ям Степанида

 1. Стефанія Дамаська – свята, цнотлива і великомучениця, уродженка Італії.
 2. Стефані Граф – колишня австрійська атлетка, яка брала участь в Олімпіаді-2000.
 3. Стефанія (1864 – 1945) – Бельгійська принцеса, в заміжжі кронпринцеса Австрії.
 4. Стефанида Руднєва (1890 – 1989) – музичний педагог.
 5. Штефані Марія «Штеффі» Граф (нар.1969) – знаменита німецька тенісистка.
 6. Стефані Діана Вілсон (нар.1966) – американський астронавт.
 7. Стефані Фернандис ді Бріту (нар.1987) – бразильська актриса, фотомодель, телеведуча.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Степанида
 • Родовий відмінок: Степаниды
 • Давальний відмінок: Степаниде
 • Знахідний відмінок: Степаниду
 • Орудний відмінок: Степанидою
 • Прийменниковий падіж: Степаниде

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ