Значення імені Октябрина (Ріна) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Октябрина (Ріна) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Октябрина – «слава Жовтневої революції».

Походження імені Октябрина: радянське.

Штучно створене у СРСР ім’я прославляє Жовтневу революцію. Сучасні батьки асоціюють значення імені Октябрина з осіннім місяцем. Розумна і інтелігентна носить ім’я воліє розумні бесіди з освіченими людьми. Неможливо спрогнозувати вибір професії, дівчина дуже обдарована і має різнобічні інтереси.

Скорочене ім’я: Ріна.

Яке по батькові підходить до імені:Сергіївна Василівна, Тимуровна, Тимофіївна.

Ім’я «Октябрина» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Oktiabrina.

Значення імені для дівчинки

Що стосується професійних успіхів, то вони у Октябрины теж будуть, оскільки у власниці імені присутні всі якості для того, щоб домогтися визнання в кар’єрі. По-перше, це завидна працьовитість, яке дуже цінує керівництво. Дівчині з ім’ям Октябрина можна доручити відповідальну справу і перебувати у впевненості з приводу того, що вона впорається з ним на найвищому рівні. Невідомо, як були б справи, коли б дівчина з ім’ям Октябрина при виконанні завдань не переслідувала свої цілі, але якщо вона розуміє важливість якогось заходу, то вже точно зробить все, щоб нікого не підвести і показати себе з найкращої сторони.

Разом з тим, Октябрине не займати креативності, і для неї має особливе значення демонструвати творчий підхід і пропонувати ідеї, які не здатні придумати інші працівники. Вона також користується розвиненою інтуїцією і здатна таким способом по максимуму уникати неприємностей. Жінка, що носить ім’я Октябрина, може бути непоганим керівником – суворим, але справедливим. Яку б посаду не займала володарка цього імені, вона завжди буде користуватися авторитетом і повагою.

Характер імені Октябрина

Позитивна характеристика імені: Якщо говорити про основний якості Октябрины, яке впадає в очі з самого початку, то це, звичайно ж, невичерпна енергія. Октябрина завжди рухається вперед і просто не може жити без мети. По своїй натурі дівчина з цим ім’ям – справжній оптиміст, а тому, ніколи не пасує перед труднощами, а перешкоди, навпаки, служать для неї своєрідним мотиватором, що дозволяє рухатися далі і подолати саму себе.

Негативна характеристика імені: Ім’я все-таки властива така якість, як зайва самовпевненість, і володарка цього імені може іноді переоцінювати свої можливості. Однак саме самовпевненість допомагає дівчині йти далі там, де багато воліють зупинитися.

Доля імені Октябрина в любові і шлюбі

Октябрина – людина незалежний і гордий. Саме тому, вона дуже рідко говорить про свої проблеми і просить допомоги. Часом навіть близькі люди не знають, що у неї трапилася неприємність. Вона завжди прагне самостійно розібратися у всіх питаннях і дуже дратується, коли оточуючі дають свої поради без її прохання. З будь-якого приводу у Октябрины є своя думка, і саме його вона вважає єдино правильним. Тому, коментарі з боку оточуючих її не цікавлять. Виняток становлять хіба що найближчі люди, яких Октябрина вважає своїми авторитетами. Причому, це не обов’язково можуть бути батьки або друзі.

Якщо говорити про те, як ім’я Октябрина проявляє себе в дружбі, то їй можна довірити таємницю і перебувати у впевненості з приводу того, що вона залишиться в секреті. Ім’я Октябрина вміє дружити, але коло близьких людей у неї досить обмежений. Дівчина з цим ім’ям довіряє дружину і намагається розкрити здібності своїх дітей, дуже переживає, коли вони виростають і покидають будинок.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Октябрине:

 • Октябрина і Микола
 • Октябрина і Георгій
 • Октябрина і Мірко
 • Октябрина і Тимофій

Невдала сумісність імен:

 • Октябрина і Вадим
 • Октябрина і Володимир

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: У нумерології значення імені Октябрина визначається числом 1, що характеризує людини, повного невичерпної енергії та оптимізму. Дівчина з цим ім’ям здатна найкращим чином проявляти себе в екстремальних ситуаціях і приймати правильні рішення. Вона відрізняється високим ступенем адаптивності навіть до самим складним життєвим обставинам.

Добробут: Дівчина з цим ім’ям завжди буде заробляти непогані гроші і так само швидко їх витрачати незалежно від посади, яку займе. Жінка, що носить ім’я Октябрина, надає значення статусу, краще всього відчуває себе в якості підлеглого, але може бути непоганим керівником.

День ангела Октябрины: іменини не відзначаються, оскільки ім’я з-за свого походження не включено до списку православних і католицьких святців.

Знаменитості з ім’ям Октябрина

 1. Октябрина Воронова (1934-1990) – радянська саамская поетеса.
 2. Октябрина Ганичкина (російська письменниця, тематика книг – квітникарство та овочівництво).

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Октябрина
 • Родовий відмінок: Октябрины
 • Давальний відмінок: Октябрине
 • Знахідний відмінок: Октябрину
 • Орудний відмінок: Октябриной
 • Прийменниковий падіж: Октябрине

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ