Значення імені Любомила (Люба) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Любомила (Люба) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Любомила – «мила», «кохана». Ім’я складається з двох смислових одиниць «любо» (приємно, добре, любов) і «міла» (мила).

Походження імені Любомила: старослов’янська.

Вона готова жертвувати собою заради інших, чутлива і співчутлива натура, не завжди розуміє, що люди користуються її добротою. Дівчина любить свій будинок, вона постійно готує і створює затишок для близьких. Любомила воліє заробляти творчістю: писати картини, шити на замовлення або займатися дизайном не виходячи з дому.

Скорочене ім’я: Люба, Любочко, Любаша, Любуся, Люся, Люсенька, Люсечка, Мила, Люба, Милаша, Милуша, Любмилка, Любмилочка.

Яке по батькові підходить до імені: Олександрівна, Олексіївна, Борисівна, Вадимівна Василівна, Вікторівна, Володимирівна, Григорівна, Євгеніївна, Іванівна, Іллінічна, Михайлівна, Натановна, Павлівна, Петрівна, Сергіївна, Юріївна.

Ім’я «Любомила» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Liubomila.

Значення імені для дівчинки

Перше враження від знайомства з Любомилой може бути досить оманливим. Здається, що володіє ім’ям – дуже суворий і строгий чоловік. Насправді, саме Любомила володіє добрим і теплим серцем, завжди здатна прийти на допомогу рідним і близьким людям. Володарка цього імені – людина, який здатен співчувати чужій біді. Причому, навіть якщо людина не буде найближчим знайомим Любомилы, все одно, дізнавшись, що він потрапив у біду, володарка цього імені намагатиметься робити все, щоб допомогти йому справитися з проблемами, часом, не надає значення власним інтересам. Альтруїзм – одне з головних якостей. Жінка, що носить ім’я Любомила, завжди пам’ятає про знаменні дати в житті близьких людей і прагне порадувати їх приємним сюрпризом. Можна сказати, що дівчина з цим ім’ям любить оточуючих, і вони, в свою чергу, відносяться до неї точно так само. Тому, друзів у неї багато – вона ніколи не відчуває самотності. По своїй натурі вона не є заздрісною людиною, а, навпаки, здатна щиро радіти, коли хтось із близьких досягає успіху в житті.

Що стосується побудови кар’єри, то на ній дівчина з ім’ям Любомила ніколи не зациклена – робота не є для неї першочерговим. Дівчину з цим ім’ям не приваблює можливість зайняти керівну посаду і управляти іншими людьми. Хоча це зовсім не означає, що носить ім’я – поганий працівник. Навпаки, свої обов’язки вона виконує дуже сумлінно. Просто, якщо їй запропонують просунутися по кар’єрних сходах, не факт, що вона на це погодиться – для імені Любомила набагато простіше, коли в її житті все стабільно, без змін і несподіванок, хай навіть за це їй будуть платити менше грошей, ніж на передбачуваної посади. До речі, що стосується безпосередньо сфери діяльності, в якій може бути задіяна Любомила, то, оскільки вона сама відрізняється слабким здоров’ям, то може серйозно цікавитися медициною і згодом пов’язати свою долю з лікарською справою. Тим більше, що бажання допомагати оточуючим можна реалізувати саме в галузі медицини.

В нумерології значення імені Любомила визначається числом 2, яке вказує на мінливий характер його власниці. При цьому, Любомиль часто властиво внутрішнє емоційне занепокоєння, яке в подальшому може призвести до депресії і фаталізму у вчинках. Дуже часто нумерології і психологи рекомендують їй навчитися абстрагуватися від тих життєвих обставин, які вона не зможе змінити, не переживати через дрібниці занадто сильно, уникати конфліктів і спорів, невпевненості в собі і дуже сильного великодушності. Успіх принесе робота в колективі. Вона – прекрасний проектувальник, але як індивідуальний виконати не буде щасливою. А ось, працюючи з компаньйонами, соратниками, співавторами, ім’я Любомила підвищить свої шанси на успіх.

Характер імені Любомила

Позитивна характеристика імені: Ім’я Любомила дарує романтичність, розвинене уяву, натхненність. Вона не може довго залишатися на самоті, вона постійно шукає спілкування. Любомила щедра до оточуючим, і ця щедрість проявляється у всьому. Вона готова віддати ближньому все, що у неї є. З дитинства дівчинка – улюблениця сім’ї, особливо батька. Любов і добро, дані їй у дитинстві батьком, будуть повернуті Любо-милою людям протягом всього її життя.

Негативна характеристика імені: Надмірна чутливість, внаслідок цього – боязкість, брак ініціативи в роботі. Ім’я Любомила не завжди може контролювати ситуацію. Вона занадто покладиста, часто поступається не тільки в дрібницях, але і в більш серйозних речах. Їй важко відмовити в проханні, а це несе в собі великі небезпеки.

Доля імені Любомила в любові і шлюбі

Що означає ім’я Любомила для сімейного життя? В шлюбі можливі розчарування. До сімейного життя дівчина тяжіє з самого дитинства і мріє вийти заміж. Правда, з вибором дружина володіє ім’ям Любомила не поспішає і аналізує, чи зможе вона знаходитися поряд з тим або іншою людиною. Коли все-таки одружується, то навіть не думає про те, щоб змінювати дружину. Для неї має особливе значення сім’я. Розлучення в сім’ї теж відбувається вкрай рідко не тільки з-за того, що вона вміє вибудувати взаємини з чоловіком, але ще й тому, що навіть якщо в родині будуть проблеми, ім’я Любомила стане терпіти до останнього, намагаючись зберегти шлюб. Дівчина з цим ім’ям здатна зробити все, щоб забезпечити теплу, доброзичливу атмосферу в домі.

Сумісність з чоловічими іменами:

Чоловічі імена, відповідні Любомиль:

 • Любомила і Борис
 • Любомила і Гаврило
 • Любомила та Ігор
 • Любомила і Любомир
 • Любомила і Микита
 • Любомила і Павло
 • Любомила і Яків

Невдала сумісність імен:

 • Любомила і Василь
 • Любомила і Михайло
 • Любомила і Олег
 • Любомила і Силантий
 • Любомила і Федот
 • Любомила і Филимон.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Можливо, доля приведе Любомилу в іншу країну, далеко від рідного міста. Вона здатна досягти високого рівня і популярності в поезії, живописі, музиці, танцях. Але, найімовірніше, даровитость Любимилы надовго залишиться «під спудом».

Добробут: Фінансове становище Любомилы мінливий: то «густо, то пусто». Їй важко зберігати та примножувати гроші. Щоб не образити іншого, що володіє ім’ям Любомила готова відмовитися від своєї вигоди.

День ангела Любомилы: Ім’я Любомила один раз в році відзначає іменини: 14 грудня.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Любомила
 • Родовий відмінок: Любомилы
 • Давальний відмінок: Любомиль
 • Знахідний відмінок: Любомилу
 • Орудний відмінок: Любомилой
 • Прийменниковий падіж: Любомиль

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ