Значення імені Береслава (Слава) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Береслава (Слава) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Береслава – «добра звістка».

Походження імені Береслава: старослов’янська.

Старанність. Доброзичлива дівчина швидко просувається по кар’єрних сходах, начальство їй довіряє. Вона намагається запропонувати на хорошу посаду когось із знайомих, якщо повністю впевнена в його компетентності. Дівчина гостинна і любить готувати, дитячі свята часте явище в її будинку.

Скорочене ім’я: Беручи, Берік, Слава, Славочка.

Яке по батькові підходить до імені: Олександрівна, Олексіївна, Борисівна, Вікторівна, Михайлівна, Сергіївна, Ігорівна, Павлівна Дмитрівна, Олеговна, Денисівна, Едуардівна, Володимирівна, Львівна, Леонтіївна.

Ім’я «Береслава» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація Berislava.

Значення імені для дівчинки

У дорослому віці вона також розташована до нових знайомств і завжди рада компанії. Цікаво, що при цьому Слава не прагне до лідерства і завжди готова поступитися. У дитинстві дівчина, названа так, мріє вирости як можна швидше. Вона навіть приміряє одяг дорослих, щоб відчути себе такою.

Що означає ім’я Береслава для дорослої жінки? По мірі того, як вона стає дорослою, в її характері починають виявлятися такі риси, як запальність і себелюбство.

Жінка, що носить ім’я Береслава, в цьому відношенні дивує. Вона практично ніколи не судить інших людей, здатна виправдати будь-який вчинок. При цьому вона відчуває розчарування в людях унаслідок їх зради, надає величезне значення вірності, але все одно ніколи не втратить віру в оточуючих до кінця. Зі свого боку вона не нехтує невеликими дипломатичними хитрощами і жіночими хитрощами.

Цікаво, що багато залежить від того, в який час року вона народилася. Наприклад, найбільш сміливою, рішучою, цілеспрямованою і практичною є Береслава, народжена в зимовий період. Вона легко пристосовується до будь-яких життєвих обставин, без особливих проблем обзаводиться друзями. «Літня» – навпаки, може бути досить пасивною і сором’язливою.

Характер імені Береслава

Позитивна характеристика імені: Дівчина з цим ім’ям відрізняється спокійним та добродушним характером. Оскільки вона є дуже товариською, то без особливої праці знаходить спільну мову з іншими дітьми.

Негативна характеристика імені: Вона може бути дуже дратівливою, хоча спалахи гніву найчастіше бувають рідкими і швидкими.

Доля імені Береслава в любові і шлюбі

Жінка буває імпульсивної і здатна здійснювати необдумані вчинки, в яких потім буде каятися. Дівчина з цим ім’ям здатна образити своїх близьких, але ті прощають Береславу, оскільки знають, що та діє під впливом емоцій, хоча сама по собі є довірливою, відкритою, простої і щирої особистістю.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Береславе:

 • Береслава і Брячислав
 • Береслава і Воїслав
 • Береслава і Ратмір
 • Береслава і Тихомир

Невдала сумісність імен:

 • Береслава і Микита
 • Береслава і Мирослав

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Вона захоплюється дизайном одягу і шиє сукні своїм лялькам. Сама любить крутитися перед дзеркалом. Має здібності до малювання, які варто розвивати, віддавши Береславу в художню школу. У школі дитина з цим ім’ям є активною учасницею різних заходів і взагалі, тяжіє до творчої діяльності.

Добробут: Незважаючи на те, що Береслава володіє всіма не всіма необхідними для побудови успішної кар’єри якостями, їй порівняно легко можна просунутися по службових сходах і стати успішною на професійному терені. В колективі Береслава люблять і поважають. Навіть недоброзичливці відступають, коли бачать доброзичливість і щирість Береславы. Її цінують і поважають, часто пропонують зайняти керівну посаду в компанії.

У тих випадках, коли багато хто роками працюють для досягнення цілей, що володіє ім’ям отримує те, що хоче, в найкоротші терміни. При цьому, Береславе допомагає ще й розвинута інтуїція, якою вона часто користується.

Примітно, що коли дівчина Береслава піднімається на визначений рівень, вона намагається підтягнути до нього і на інших людей, у здібностях яких впевнена. Життєвий шлях її не завжди є гладким, але при цьому носить ім’я Береслава вміє зберігати в собі доброзичливість. Для неї мають особливе значення оптимізм і невичерпна любов до життя.

День ангела Береславы: ім’я не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Береслава
 • Родовий відмінок: Береславы
 • Давальний відмінок: Береславе
 • Знахідний відмінок: Береславу
 • Орудний відмінок: Береславой
 • Прийменниковий падіж: Береславе

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ